התייעצות אשמח שתכנסו ותגיבו לי

פייגי ברוידא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האם לדעתך תרצי/ה ומעניין אותך
סרטון וידאו מזכרת מתקופת הקורונה?

וכמה את/ה מוכן לשלם בשביל זה?

Kenyonit

משתמש מקצוען
יכול לעניין.
לשלם 50 בערך --

בכל זאת.. יש מלא סרטונים בגוגל ובעוד רשתות חברתיות וזה לא כ"כ בעיה לקחת כמה מעניינים ולקבץ אותם. למרות שאם זה מקצועי וערוך טוב זה יפה, אבל לא שווה השקעה. כי בחיפוש קצר אוכל להשיג את כל המזכרות שרק ארצה

רק דעתי.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני עונה רק על השאלה הראשונה-
אותי תעניין כזו מצגת אם יש לי זיקה אליה.
כלומר: תמונות של המשפחה שלי בהתמודדות קורוניסטית, איך הרחוב לשי היה נראה וכו'.
אנחנו מנציחים כל רגע וזו הסיבה שלא עונה לך על השאלה השניה-אני כרגע באמצע לערוך את מצגת הקורונה המשפחתית...
סתם מצגת על הקורונה בכללי-לא מאוד היתה מעניינת אותי..

chanab

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הייתי נהנית מסרטון רוחב מקצועי שמתמצת את התקופה האחרונה שעברה עלינו,
אם כי לא רואה את עצמי משלמת עליו יותר מכמה שקלים,
משום שהמצלמה שלי, חשבון המייל וחשבון הגוגל דרייב מפוצצים בקטעי וידיאו ותמונות מהקורונה...

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני הייתי נהנית אם היה משו שמסכם הכל, עדיף עם תאריכים.
אבל לא הייתי משלמת על זה.
כמו שאמרו...הכל שמור ברשת, לא רואה עניין לשלם על זה.

אם השיקול הוא האם להפיץ כזה סרטון, אולי יהיה שווה לשים פרסומת שתחזיר קצת מהמאמץ.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תאמת-זו בעיה שכולם משועממי ויש להם זמן לאסוף ולשלוח טונות חומר.
בזמן רגיל-מצגת מאורעות השנה עולה הרבה כסף לאיש, כי אין לאף אחד חומרים על מה שהיה...
(מעניין מה יהיה במצגת של השנה:חשוון-קורונה בסין כסלו, טבת-קורונה מתפשטת, שבט -קורונה בשראל, אדר קורונה ניסן קורונה אייר קורונה...
יאלה-משיח!!

נערך לאחרונה ב:

פייגי ברוידא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה לכולם על התגובות
הכוונה שלי היתה כמו @נעמי- מעצבת גרפית כתבה

סרטון שמתעד-
מה עשתה המשפחה שלכם בקורונה?
כולנו חווינו בתקופת הקורונה רגעים משפחתיים הזויים ומיוחדים ששווה לשמור.
נהפוך את הרגעים שתעדתם לסרטון מרגש ומזכרת חוויתית והיסטורית
שתישאר איתכם לעד!

האם הייתם רוצים דבר כזה?
ושוב, אם כן כמה הייתם מוכנים להשקיע בזה?
שישאר לכם מזכרת מסודרת ויפה לעוד 20 שנה...

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אם לא הייתי יודעת לעבוד, אבל קצת מבינה בכמה זה שווה. הייתי משלמת 300 משהו כזה.
אבל אני כרגע, רואה תוך כדי עבודה, שמצגת פשוטה יחסית של מאז שהתחיל עד היום לא שווה פחות מ1000 שקל.
@פייגי ברוידא -תחשבי פעמיים:rolleyes:

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

אילת א.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L

אני חזק

משתמש פעיל
האם לדעתך תרצי/ה ומעניין אותך
סרטון וידאו מזכרת מתקופת הקורונה?

וכמה את/ה מוכן לשלם בשביל זה?
זה יהיה מאוד נחמד אבל לא נראה לי שזה יהיה משהו ברמה שאני ישלם על זה (או שזה יהיה איזה עלילה וכד' ואז זה ממש שונה)

אברך

משתמש פעיל
אני גם הייתי שמח למצגת שעיקרה הויי משפחתי, וקצת רקע מסביב.
אבל התשלום צריך להיות סביר, סוף סוף זה לא איזה אירוע מכונן.
חויה נחמדה, לא יותר.
קשה לי לתת מחיר מדוייק, אבל 200-300 ש"ח כבר נראה לי מקסימום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה