תנו לי ביקורת אשמח מאוד לקבל ביקורות בונות

OritN

משתמש צעיר
צילום מקצועי
שלום לכולם,

אני חדשה בפורום,
ובנושא הצילום המקצועי בכלל...
יש לי פה כמה תמונות שצילמתי - אשמח לקבל עליהן ביקורת, מה אפשר לשפר, גם מבחינת התאורה (בלי להתייחס לשריטה - לא ניקיתי אותה עדיין בעיבוד תמונה...)
IMG_4489.JPG
IMG_4484.JPG

תודה!

במבוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תינוקת מתוקה
טיפ קטן, תמונה דורשת תכנון, כשאת רוצה לצלם, תקבעי לעצמך מה הרקע שאת רוצה מאחור
(נקי, בלי עמודים ואנשים)
שימי לב לחיתוך, היה יותר מחמיא אם היו רואים את כל הגוף, ואם מקרוב אז לפי כללי החיתוך
התאורה בשניה מקסימה, בראשונה הייתי מורידה שחורים ומוסיפה תאורה.
בהצלחה!!

OritN

משתמש צעיר
צילום מקצועי
תינוקת מתוקה
טיפ קטן, תמונה דורשת תכנון, כשאת רוצה לצלם, תקבעי לעצמך מה הרקע שאת רוצה מאחור
(נקי, בלי עמודים ואנשים)
שימי לב לחיתוך, היה יותר מחמיא אם היו רואים את כל הגוף, ואם מקרוב אז לפי כללי החיתוך
התאורה בשניה מקסימה, בראשונה הייתי מורידה שחורים ומוסיפה תאורה.
בהצלחה!!

תודה על הטיפים :)
רק שאלה, ואני מקווה שאני לא מטריחה עם שאלות של טירונית...
מה הכוונה מורידה שחורים?
ומוסיפה תאורה?
אני רק עם המצלמה, אפילו בלי פלש (כי אני לא אוהבת),
בתמונה השניה באמת השתמשתי ב-ISO ערך 200 במקום 100...
ועוד שאלה כללית - אם אני רוצה תאורה טובה - מומלץ להשיג אותה עם צמצם פתוח במקסימום (F1.8) ו-ISO נמוך ככל האפשר או צמצם קצת יותר סגור ו-ISO קצת יותר גבוה?

תודה רבה!

א. איזראעל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
התמונות ממש מתוקות והתינוק בובה.
בתמונה הראשונה, הייתי ממליצה לשים לב לחוק השלישים, התמונה יכולה להשתדרג בכמה רמות.
אם אני רוצה תאורה טובה - מומלץ להשיג אותה עם צמצם פתוח במקסימום (F1.8) ו-ISO נמוך ככל האפשר או צמצם קצת יותר סגור ו-ISO קצת יותר גבוה?
צמצם פתוח הוא מצוין. שימי לב, עדיף לא לפתוח את הצמצם על המקסימום על על סטופ או שניים יותר כדי להגיע לתוצאות מיטביות.
לגבי ה ISO , תלוי בסוג המצלמה, ככל שהמצלמה איכותית יותר, אפשר להעלות איסו מבלי לחשוש.
בכל מקרה איסו עד 400 הוא בסדר גמור.
מה הכוונה מורידה שחורים?
הכוונה בפוטושופ.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הראשונה מקסימה!
מה שאמרו על הרקע נכון.
אבל.. שחורים לא הייתי מורידה
החיתוך לא פה ולא שם.
מה שכבר צילמת יפה מאוד בעיני
רוצה הצעה לחיתוך ועיבוד?

נערך לאחרונה ב:

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
קודם כל הילדונת בובה מהממת!
להבא תנסי לשעשע אותה קצת כבר התמונות יזרמו יותר.

התאורה מעולה!

לגבי השריטה אכן צריך פוטושופ
אבל שאר המרעין בישין מגבון קטן לפני הצילום יעשה את העבודה יופי.

כל הכבוד שאת מעלה בלי לחשוש ומבקשת ביקורת
ככה עובדים קשה ומגיעים רחוק.

OritN

משתמש צעיר
צילום מקצועי
קודם כל הילדונת בובה מהממת!
להבא תנסי לשעשע אותה קצת כבר התמונות יזרמו יותר.

התאורה מעולה!

לגבי השריטה אכן צריך פוטושופ
אבל שאר המרעין בישין מגבון קטן לפני הצילום יעשה את העבודה יופי.

כל הכבוד שאת מעלה בלי לחשוש ומבקשת ביקורת
ככה עובדים קשה ומגיעים רחוק.
תודה רבה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה