אשמח לשמוע חוות דעת

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אשמח לשמוע חוות דעת, אין לי שום ידע בצילום חוץ מקצת מושגים שקלטתי מהקריאה כאן אבל התמונות צולמו הרבה קודם

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בהצלחה שיהיה לך בהמשך
התמונה הראשונה פוטנציאל גדול, יש בעיה של פוקוס שלא על הפנים
בתמונה השניה הזוית לא נכונה וזה מעוות את התמונה ז"א מידי מגבוה, צריכים לרדת לגובהיותר של הילד

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
תודה
עכשיו אחרי שאת מעירה אני שמה לב שהפנים קצת מעוותות וגם הקרמיקה עקומה
בתמונה הראשונה החיתוך והמיקום טובים?

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הפרספקטיבה יצאה מעוותת, גם בגלל שהצילום נעשה מקרוב, עם עדשה רחבה.
במקרה כזה כדאי להתרחק כמה שיותר אחורה ולהוציא את הזום.

בתמונה הראשונה שוב יש את הבעיה שהצילום מלמעלה ולא בגובה העיינים.
החיתוך הוא טוב, הייתי מבקשת מהילד שיסתכל אלי. כך במקרה הזה גם היה נמנע הכתמים של האור שיש על האף, וגם היינו רואים את החמודי.
הרבה נחת:)

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
:תודה רבה
אין מצב שהוא היה מסכים שאני אצלם בלי שגם הוא יראה מה אני מצלמת ואז היינו רואים את הנוף במקרה הטוב:), הוא בכלל לא שם לב שהוא מצטלם, ויש גם משהוא מעניין בפרופיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה