דרוש מידע אשמח לעזרה לגבי מחיר

לירז קנימח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני מעצבת גרפית ומוכרת מוצרים לא כולל הפקת דפוס, וכל לקוח פונה בעצמו לעסק שידפיס לו את הדברים לפי איך שהוא רוצה.
יש לי לקוח שמעוניין שאתן לו הצעת מחיר כולל הדפוס, כלומר האחריות היא עליי ואני צריכה לעשות את הבירורים והטלפונים ולדאוג שזה יצא כמו שצריך והתקשורת היא איתי ולא עם הלקוח.
האם לוקחים על זה עמלה? ואם כן כמה?

י.האנייקוועצער

משתמש רשום
בהחלט עמלה !
אם תמצאו משהוא אמין וזול ויש לכם כח להתעסק עם כזה דבר אתם יכולים להוזיל את המחיר ולקחת כמה אחוזים יפים לכם , וגם ללקוח זה ישתלם ...

לירז קנימח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הלקוח לאו דווקא מחפש הוזלת עלויות.
אלא הוא רוצה ראש שקט. ולקבל הכל מוכן בלי צורך להתעסק עם זה.
אשמח לדעת כמה נהוג לקחת עמלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה