דרוש מידע אשמח למידע על מחירים במתחם הסופרים/אילת השחר/שריקי/אביסרור בבני ברק וכן למידע על מוסדות ציבור שיהיו במקום

גולש בנט

משתמש מקצוען
אשמח לדעת מה המחירים בפרויקט החדש שם שריקי/אביסרור במתחם הסופרים (שהעירייה החליטה שיקרא "אילת השחר)

אני שואל על מחירים לדירות פנטהאוז/דירות גן/5 חדרים.

והאם הם עושים הנחות בעקבות ירידת מחירי הנדל"ן או שנותנים הטבות כמו 10/90, אי הצמדה למדד, אי תשלום ריבית על משכנתא וכו'.

כמו"כ אשמח לדעת האם אמורים להיות במקום בתי ספר, ישיבות וסמינרים וא"כ איזה סמינרים יהיו שם?

אשמח לפרטים מלאים.

גולש בנט

משתמש מקצוען
אשמח לדעת מה המחירים בפרויקט החדש שם שריקי/אביסרור במתחם הסופרים (שהעירייה החליטה שיקרא "אילת השחר)

אני שואל על מחירים לדירות פנטהאוז/דירות גן/5 חדרים.

והאם הם עושים הנחות בעקבות ירידת מחירי הנדל"ן או שנותנים הטבות כמו 10/90, אי הצמדה למדד, אי תשלום ריבית על משכנתא וכו'.

כמו"כ אשמח לדעת האם אמורים להיות במקום בתי ספר, ישיבות וסמינרים וא"כ איזה סמינרים יהיו שם?

אשמח לפרטים מלאים.
אין לאף אחד פרטים?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לא יודע פרטים. אבל מה שברור לי שהמיקום פצצה - "פריים לוקיישן" ממש. כמה דקות ממרכז בני ברק, כמה דקות מרמת החייל ופארק ההייטק שם, כמה דקות מפארק ההייטק של קרית אריה פ"ת, צמוד לקניון איילון ולתחנת רכבת בני ברק. ולקינוח, נוף מהמם ופסטורלי של הירקון. מה עוד אפשר לבקש? המחירים שם לדעתי הולכים לטוס מעלה.

גולש בנט

משתמש מקצוען
לא יודע פרטים. אבל מה שברור לי שהמיקום פצצה - "פריים לוקיישן" ממש. כמה דקות ממרכז בני ברק, כמה דקות מרמת החייל ופארק ההייטק שם, כמה דקות מפארק ההייטק של קרית אריה פ"ת, צמוד לקניון איילון ולתחנת רכבת בני ברק. ולקינוח, נוף מהמם ופסטורלי של הירקון. מה עוד אפשר לבקש? המחירים שם לדעתי הולכים לטוס מעלה.
כמה דקות ממרכז בני ברק?
חלמא טבא חזית.
גם לקניון הליכה זה מרחק הליכה של 7 דקות.
לגבי הנוף, בהחלט בהחלט.
אבל המחירים של הקבלנים רק יורדים, כי האופציה האחרת היא פשיטת רגל.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
כמה דקות ממרכז בני ברק?
חלמא טבא חזית.
לא אמרתי ברגל, אלא התכוונתי ברכב (וכך גם לשאר המקומות שכתבתי). 10 דק' נסיעה ברכב לאיצקוביץ' (לפי גוגל מפס). לדעתי המקום מתומחר בפחות מהשווי שלו, והוא הולך לעלות חזק. זה באמת ובתמים המיקום הכי טוב בארץ.

די

משתמש סופר מקצוען
10 דק' נסיעה ברכב לאיצקוביץ' (לפי גוגל מפס).
במציאות רק מרמזור לרמזור ברבי עקיבא לוקח 10 דק'. משכונת אילת השחר לרבי עקיבא בשעות העומס יכול לקחת קרוב לשעה (ברכב).
מה אתה מתכוון המיקום הכי טוב? לחרדים? הבעיה היא שזה לא בדיוק נגיש לבני ברק, כנ"ל.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מה אתה מתכוון המיקום הכי טוב? לחרדים? הבעיה היא שזה לא בדיוק נגיש לבני ברק, עם מצב הפקקים.
התכוונתי שזה המיקום הכי טוב לנשים חרדיות (או גברים) העובדות במרכזי התעסוקה הגדולים במרכז הארץ - משרדי ההייטק, ראיית חשבון וכו'. אין עוד שכונה חדשה חרדית נגישה וקרובה כל כך. כאשר שכחתי להוסיף גם את קו הרכבת הקלה המתוכננת לעבור שם בקרוב.
מבחינת כוללים ומוסדות לימודים, ברור שבני ברק עצמה עדיפה, אבל שווה לדעתי להשקיע עוד כמה דקות נסיעה בשביל היתרונות בשכונה החדשה והיפה הזו.

גולש בנט

משתמש מקצוען
התכוונתי שזה המיקום הכי טוב לנשים חרדיות (או גברים) העובדות במרכזי התעסוקה הגדולים במרכז הארץ - משרדי ההייטק, ראיית חשבון וכו'. אין עוד שכונה חדשה חרדית נגישה וקרובה כל כך. כאשר שכחתי להוסיף גם את קו הרכבת הקלה המתוכננת לעבור שם בקרוב.
מבחינת כוללים ומוסדות לימודים, ברור שבני ברק עצמה עדיפה, אבל שווה לדעתי להשקיע עוד כמה דקות נסיעה בשביל היתרונות בשכונה החדשה והיפה הזו.
מה?
שריקי יותר קרוב לבורסה בר"ג או למתחם בסר יותר מאלה שגרים בפרדס כץ/זבוטינסקי?
אתה לא ממש מכיר את בני ברק.

גולש בנט

משתמש מקצוען
לא אמרתי ברגל, אלא התכוונתי ברכב (וכך גם לשאר המקומות שכתבתי). 10 דק' נסיעה ברכב לאיצקוביץ' (לפי גוגל מפס). לדעתי המקום מתומחר בפחות מהשווי שלו, והוא הולך לעלות חזק. זה באמת ובתמים המיקום הכי טוב בארץ.
10 דקות או כמה דקות.
תחליט.
המקום לא יעלה, כי מחירי הדירות הולכים לצנוח.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
10 דקות או כמה דקות.
תחליט.
המקום לא יעלה, כי מחירי הדירות הולכים לצנוח.
סורי. אני לא רואה שום סתירה בין "10" ל"כמה". וחבל שאתה נתפס לקטנות.
לא יודע מה יקרה למחירי הדירות באופן כללי, ואני לא חושב שאף אחד יודע. אבל דבר אחד אני כן יודע, וזה שהמחירים של דירות חדשות בשכונת רמת החייל שנמצאת במרחק יריקה ממתחם הסופרים גבוהים בעשרות רבות של אחוזים מהפרוייקטים החדשים, ולכן אני חושב שכשאר הציבור יקלוט את הפוטנציאל והיתרונות של המקום הזה, המחירים לא רק יעלו אלא יטוסו (גם אם בשאר הארץ יהיה קיפאון).
אני לא אומר שהמחירים ישתווו לרמת החייל, כי זה באמת שתי אוכלוסיות שונות לחלוטין עם יכולת כלכלית שונה, אבל אני סבור בהחלט שהמחירים יתקרבו קצת.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מה?
שריקי יותר קרוב לבורסה בר"ג או למתחם בסר יותר מאלה שגרים בפרדס כץ/זבוטינסקי?
אתה לא ממש מכיר את בני ברק.
התשובה בגוף ההודעה

גולש בנט

משתמש מקצוען
סורי. אני לא רואה שום סתירה בין "10" ל"כמה". וחבל שאתה נתפס לקטנות.
לא יודע מה יקרה למחירי הדירות באופן כללי, ואני לא חושב שאף אחד יודע. אבל דבר אחד אני כן יודע, וזה שהמחירים של דירות חדשות בשכונת רמת החייל שנמצאת במרחק יריקה ממתחם הסופרים גבוהים בעשרות רבות של אחוזים מהפרוייקטים החדשים, ולכן אני חושב שכשאר הציבור יקלוט את הפוטנציאל והיתרונות של המקום הזה, המחירים לא רק יעלו אלא יטוסו (גם אם בשאר הארץ יהיה קיפאון).
אני לא אומר שהמחירים ישתווו לרמת החייל, כי זה באמת שתי אוכלוסיות שונות לחלוטין עם יכולת כלכלית שונה, אבל אני סבור בהחלט שהמחירים יתקרבו קצת.
אין שום קשר ולא יהיה שום קשר בין השכונות כי זה בני ברק וזה ת"א.
ודווקא מעניין שאתה זה שכתבת שמחירי בני ברק הם כמו בירושלים ולא כמו בר"ג וגבעתים וכעת אתה כותב דעה הפוכה מכך?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אין שום קשר ולא יהיה שום קשר בין השכונות כי זה בני ברק וזה ת"א.
ודווקא מעניין שאתה זה שכתבת שמחירי בני ברק הם כמו בירושלים ולא כמו בר"ג וגבעתים וכעת אתה כותב דעה הפוכה מכך?
ושוב, התשובה בגוף ההודעה.

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ומה לגבי סמינר?
איזה סמינר יש בק.הרצוג/פ.כץ?
ועדיין המחירים שבשכונה הזו עלו המון בשנים האחרונות (למרות שיש בה חסרונות רבים ...-חלקם נפתרו במהלך השנים..)

עריכה: אופי התושבים, כמה הם ישמרו על השכונה , וכמה החיבור שלה לבב , הם שיקבעו את המחירים בשכונה....

נערך לאחרונה ב:

גולש בנט

משתמש מקצוען
איזה סמינר יש בק.הרצוג/פ.כץ?
ועדיין המחירים שבשכונה הזו עלו המון בשנים האחרונות (למרות שיש בה חסרונות רבים ...-חלקם נפתרו במהלך השנים..)

עריכה: אופי התושבים, כמה הם ישמרו על השכונה , וכמה החיבור שלה לבב , הם שיקבעו את המחירים בשכונה....
אין. אבל זה יותר רחוק ממרכז בני ברק והבנתי שיש הקצאות למוסדות ציבור.
ולגבי המחירים איפה הם עלו?

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אין. אבל זה יותר רחוק ממרכז בני ברק והבנתי שיש הקצאות למוסדות ציבור.
ולגבי המחירים איפה הם עלו?
לא הייתי ברורה,
אני א יודעת בני כמה הגולשים כאן,
אבל כשהחלו חרדים לקנות בשכונות ק.הרצוג, ולאחריה פ.כץ
היו המון ספקנ ים,
מדובר היה בשכונות פשע ישנות ומטות לינפול....(לא מתחיל להתחרות במה שמחם הסופרים מציע..)
המחחירים בכשונה היו פחות מחצי, ממש שהיו בבני ברק,
וכולם אמרו מי ילך לגור שם בין כל האריתראים, ואנשי הפשע (עד היום יש כמה מהם...)
וכן זה היה מעבר להרי החושך, בגלל זבוטינסקי שהפריד בין בני ברק לקריה....
כמו"כ בהתחלה ההתיישבות החרדית ,היתה יותר בעומק של ק.הרצוג - ממש לא קרוב פיזית לבב....
וכיום המחירים שם כמעט משתוווים לבני ברק...

בשכונה הזו אמנם הכ ל יותר רחוק מק. הרצוג...
אבל עדיין גם אברך מק. הרצוג לא משתמש במוסדות בתוך העיר,
(למעט ישיבות וסמינרים שזה גיל יותא מבוגר...)
ולשכונה יש את כל החסרונות של בני ברק,
מלוכלך ישן וכו וכו (כמובן שגם שם כמו בבני ברק שי אזורים חדשים וטיפפה טובים יותר...)
פה מדובר על שכונה יפיפיה , שמתוכננת מחדש, עם פארק ענק באמצע כבישים רחבים (מרכז מסחרי - שאין בק. הרצוג פ.כץ)
מיקום מטורף, וקירבה לירקון...
לא רואה סיבה שזה לא יעלה מעלה מעלה (לא כרגע אלא כשהשוק כולו יעלה...)
בכל מקרה, אם השכונה לא תצליח, יש המון הייטקיסטים שמאד ישמחו!!!
(חלקם כבר זכו במ. למשתכן)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה