אשמח לחוות דעת על המשכנתא שלי

ברברוג

משתמש פעיל
ביקשתי על 1075000
יש כסף בצד...
מה דעתכם על ההצעה הזו?
1000132391.jpg

פי האתון

משתמש פעיל
לא רחוק בכלל
זה הצעה יפה בתנאי-
שהצמוד מיועד לפירעון (אם כך תבקש מהבנקאי שאף יעלה שם עוד את הריבית בשביל להוזיל את האחרים)
בקל"צ יש עוד מה להוריד נראה שאתה יודע מה אתה רוצה אם הכל תקין לכיוון 4.5 - 4.7 ל-20 שנה.
הפריים מדהים והמל"צ כמעט סוף הדרך.

ברברוג

משתמש פעיל
לא רחוק בכלל
זה הצעה יפה בתנאי-
שהצמוד מיועד לפירעון (אם כך תבקש מהבנקאי שאף יעלה שם עוד את הריבית בשביל להוזיל את האחרים)
בקל"צ יש עוד מה להוריד נראה שאתה יודע מה אתה רוצה אם הכל תקין לכיוון 4.5 - 4.7 ל-20 שנה.
תודה רבה

ברברוג

משתמש פעיל
לא רחוק בכלל
זה הצעה יפה בתנאי-
קיבלתי עכשיו הצעה נוספת:
400k קל"צ - 4.49
380k מל"צ - 4.49
170k פריים - 0.35-
125k מ"צ - 2.63 (לפריעה)
100k בפתיחת חשבון פריים - 1.2-

מה דעתכם?

פי האתון

משתמש פעיל
התקדמות יפה מאד קל"צ מל"צ רצפה
נסה לצמצם עוד סכום פריים ושלא יזיק לריבית של הל"צ (אפשר להעלות ריבית בצמוד בשביל זה)

פי האתון

משתמש פעיל
מרשים בהחלט!
באיזה בנק?
די מחזק את עמדתי שאפשר להסתדר יפה בלי יועץ עם הבנה טובה. (התנאים הבסיסיים שלך "מיוחדים"? יחס החזר? דירוג אשראי וכדו')
90 אחוז ממשכנתאות היועצים יותר גרועות משמעותית מזו
ברור שלהקטין את הפריים יהיה מאד חיובי. הלצי"ם יוצאי דופן. אך ייתכן שזה תלוי גם בזה (בטוח) אם כי לפעמים לאחר מעשה לא יאחזו ראש ויעבירו מהפריים לל"צ בתנאים אלו. תנסה. אם לא תעלה את ריבית הפיתוי זה יכול מאד להועיל.
אשמח אם תעלה את נתוני המשכנתא - הכנסות , דירוג אשראי , ואחוז מימון. וכן לכמה שנים כל מסלול.

ברברוג

משתמש פעיל
מרשים בהחלט!
באיזה בנק?
די מחזק את עמדתי שאפשר להסתדר יפה בלי יועץ עם הבנה טובה. (התנאים הבסיסיים שלך "מיוחדים"? יחס החזר? דירוג אשראי וכדו')
90 אחוז ממשכנתאות היועצים יותר גרועות משמעותית מזו
ברור שלהקטין את הפריים יהיה מאד חיובי. הלצי"ם יוצאי דופן. אך ייתכן שזה תלוי גם בזה (בטוח) אם כי לפעמים לאחר מעשה לא יאחזו ראש ויעבירו מהפריים לל"צ בתנאים אלו. תנסה. אם לא תעלה את ריבית הפיתוי זה יכול מאד להועיל.
אשמח אם תעלה את נתוני המשכנתא - הכנסות , דירוג אשראי , ואחוז מימון. וכן לכמה שנים כל מסלול.
תודה. התנאים שלי די טובים אבל לא משהו שלא מצוי.

כרגע הצלחתי לקבל הצעה ללא פריים בכלל של
500k קל"צ - 4.35
450k מל"צ - 4.49
125k מ"צ 2.9
הצטרפות חשבון - 100k פריים -1.2

מול ההצעה המקורית שנניח מחר אני יצליח להוריד שם את הקל"צ..

מה עדיף?

קבצים מצורפים

• IMG_20240905_195231.jpg
    IMG_20240905_195231.jpg
    KB 165.6 · צפיות: 6

פי האתון

משתמש פעיל
זה יותר מידי בקל"צ לדעתי
התכוונתי להעביר למל"צ
בכל מקרה ההצעה הלא כתובה הראשונה עדיפה לדעתי על הכתובה

ברברוג

משתמש פעיל
זה יותר מידי בקל"צ לדעתי
התכוונתי להעביר למל"צ
בכל מקרה ההצעה הלא כתובה הראשונה עדיפה לדעתי על הכתובה
אני די בנאדם שרוצה קביעות בחיים אז דווקא מתאים לי.
בכל אופן לבנק לא אכפת קצת לשחק עם זה..

למה לדעתך הראשונה יותר טובה וסתם מעניין אם יועץ יכול להביא יותר מזה?

פי האתון

משתמש פעיל
אני די בנאדם שרוצה קביעות בחיים אז דווקא מתאים לי.
קביעות או לא בסוף... כסף... לא ציינת לכמה שנים אם ל-30 שנה למשל סביר מאד להניח שתרצה מיחזור ואז יעלה לך בעמלה
למה לדעתך הראשונה יותר טובה וסתם מעניין אם יועץ יכול להביא יותר מזה?

הראשונה הלא כתובה, לא הראשונה באשכול
לגבי התשובה השניה -לא. ואם כן - גם אתה תוכל באותה מידה. יהיה לו יותר קל ? מן הסתם.

m244

משתמש חדש
אשמח לקפוץ על העגלה ולקבל חוו"ד מכל המומחים על הצעת משכנתא שקיבלתי,
אני ממש לא מבין וזה חסד גדול...
1.png
1.png
2.png
2.png1.png2.png

פי האתון

משתמש פעיל
יפה
נסה להקטין קצת את הזכאות לטובת מל"צ ואם תשאיר אז להעביר מקל"צ למל"צ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה