דרוש מידע אשכול תמיכה למתקשים בשטף הדיבור (גמגום)

רויזא

משתמש רשום
אשמח גם.

גמגום הוא נכות לכל דבר, רק שלא מוכר בחברה.
גמגום זה ממש לא נכות!!!
וחבל להסתכל על זה כך ולקחת את את זה בצורה כזאת
מנסיון...
מסכימה שזה לא קל לפעמים ומאתגר
אבל כל אחד עם האתגרים שלו
וגם אני אשמח להצטרף לקבוצה

עגורן

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גמגום זה ממש לא נכות!!!
וחבל להסתכל על זה כך ולקחת את את זה בצורה כזאת
מנסיון...
מסכימה שזה לא קל לפעמים ומאתגר
אבל כל אחד עם האתגרים שלו
וגם אני אשמח להצטרף לקבוצה
גם נכה ברגלים עדיין יכול לעבוד בהייטק ולהצליח בחיים.
עדיין הקשיים שלו הרבה יותר גדולים מאדם רגיל.

אותו דבר בדיוק, גם מגמגם יכול להצליח בחיים, אתגרים שלו הרבה יותר גדולים!
גם אם הוא קופאי או נהג מונית או מעצב או קבלן, הוא עדיין צריך לתקשר עם לקוחות.
כבר לא מדבר על מקצועות שהכלי העיקרי זה הפה, כמו איש מכירות, פוליטיקאי - חבר מועצה וכדומה.

שומע בקול ה'

משתמש צעיר
איזה מישהו שאני מכיר
שמעתי שגם הרב זילברשטיין
ועד היום הוא מחלק הרבה מילים לשני חלקים
וגם רבי שריה דבילייצקי זצ"ל היה מגמגם והיה מחלק את המילים לכמה חלקים.

העיקר זה לא לחזור שוב על אותה הברה עד לאמירת המילה השלמה בבת אחת.
יש לי כמה חברים מגמגמים וחלק מהם חוזרים שוב ושוב על אותה הברה עד שתצא המילה שלמה
וזה מקשה על ההבנה, וגם קשה להם יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה