עזרה אשכול מסירת ובקשת ספרי לימוד לשנה"ל תשפ"ה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
גם למכירה? יש לנו ספרים חדשים ממש לכיתה ט' (אין שם סלסלה והספרים יקרים)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אז יש לנו למכירה ספרי לימוד לסמינרים של הרב וולף (נראה לי כולם אותו דבר) הכל נקנה חדש ונשמר ע"י נערה נקיה ופדנטית מצב מעולה!!

shifrash

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אז יש לנו למכירה ספרי לימוד לסמינרים של הרב וולף (נראה לי כולם אותו דבר) הכל נקנה חדש ונשמר ע"י נערה נקיה ופדנטית מצב מעולה!!
ספרי מתמטיקה- יואל גבע לתוכנית סאלד?

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מעונינת בספר
קרא כצבי 7
בירושלים

היוש:)

משתמש פעיל
יש לי את הספרים:
סודות הלשון- דקדוק לכיתה ח', חדש לגמרי, נקנה בטעות.
Prime your power- ספר+ חוברת אנגלית לכיתה י', שמור מאוד נכתב רק בדפים הראשונים בעיפרון.
כל ספר בחצי מחיר!

shifrash

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
למישהו יש ספרי מתמטיקה- יואל גבע לתוכנית סאלד?

א. בן חיים

משתמש צעיר
עדיין רלוונטי? אנחנו מעוניינים בספר.
יש לך את הספר prime your power?
מתי הם יהיו זמינים?
לי יש את ספרי יואל גבע לתכנית סאלד למכירה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צא

א יֹשֵׁב בְּסֵתֶר עֶלְיוֹן בְּצֵל שַׁדַּי יִתְלוֹנָן:ב אֹמַר לַיהוָה מַחְסִי וּמְצוּדָתִי אֱלֹהַי אֶבְטַח בּוֹ:ג כִּי הוּא יַצִּילְךָ מִפַּח יָקוּשׁ מִדֶּבֶר הַוּוֹת:ד בְּאֶבְרָתוֹ יָסֶךְ לָךְ וְתַחַת כְּנָפָיו תֶּחְסֶה צִנָּה וְסֹחֵרָה אֲמִתּוֹ:ה לֹא תִירָא מִפַּחַד לָיְלָה מֵחֵץ יָעוּף יוֹמָם:ו מִדֶּבֶר בָּאֹפֶל יַהֲלֹךְ מִקֶּטֶב יָשׁוּד צָהֳרָיִם:ז יִפֹּל מִצִּדְּךָ אֶלֶף וּרְבָבָה מִימִינֶךָ אֵלֶיךָ לֹא יִגָּשׁ:ח רַק בְּעֵינֶיךָ תַבִּיט וְשִׁלֻּמַת רְשָׁעִים תִּרְאֶה:ט כִּי אַתָּה יְהוָה מַחְסִי עֶלְיוֹן שַׂמְתָּ מְעוֹנֶךָ:י לֹא תְאֻנֶּה אֵלֶיךָ רָעָה וְנֶגַע לֹא יִקְרַב בְּאָהֳלֶךָ:יא כִּי מַלְאָכָיו יְצַוֶּה לָּךְ לִשְׁמָרְךָ בְּכָל דְּרָכֶיךָ:יב עַל כַּפַּיִם יִשָּׂאוּנְךָ פֶּן תִּגֹּף בָּאֶבֶן רַגְלֶךָ:יג עַל שַׁחַל וָפֶתֶן תִּדְרֹךְ תִּרְמֹס כְּפִיר וְתַנִּין:יד כִּי בִי חָשַׁק וַאֲפַלְּטֵהוּ אֲשַׂגְּבֵהוּ כִּי יָדַע שְׁמִי:טו יִקְרָאֵנִי וְאֶעֱנֵהוּ עִמּוֹ אָנֹכִי בְצָרָה אֲחַלְּצֵהוּ וַאֲכַבְּדֵהוּ:טז אֹרֶךְ יָמִים אַשְׂבִּיעֵהוּ וְאַרְאֵהוּ בִּישׁוּעָתִי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

סימנים • אתגר 106

לוח מודעות

למעלה