אשכול מסירות חפצים ומזון לפני פסח

מצב
הנושא נעול.

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

זהר מושקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הספר "מרקים" של חנה שאולוב למסירה בבני ברק

ניוזמן

משתמש פעיל
מבריח חרקים \ זבובים יש כפתור בחירה
היתושים שלנו לא התרגשו מזה
ב"ב
2016-Repeller.jpg
https://he.aliexpress.com/item/2pcs.../1499105830.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.GuqIz4

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים

מנגנת

משתמש מקצוען
למי אפשר למסור בבני ברק מוצרי חמץ?
יש לי כמה ק"ג קמח מנופה, וכן פתיתים ומוצרים נוספים

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סטאזרית ומיכל, האם עוד רלוונטי?
בנוסף, @חוצניקית , מעונינת במצעים למיטת תינוק, אשמח למיקום
עוד רלוונטי
לגבי הנעלים - מישהי התענינה, אבל היא מעיר אחרת ואני מבני ברק

סורי שאני לא יכולה לערוך רשימת מתעניינות, בכ"ז ערב פסח ואני חייבת לפנות...
כל הקודמת לקחת - זוכה!

צבייון

משתמש מקצוען
יש לי כמה ק"ג קמח מנופה,
קמח מנופה אם הכוונה לקמח שאינו צריך ניפוי לפי מה שידוע לי הוא קמח בטחינה יבשה ואינו חמץ, שבוע שעבר מכרו כזה קמח במשנת יוסף כדי שיהיה מיד אחרי פסח ללא צורך לחכות לקמח החדש.

מהתחלה

משתמש פעיל
למסירה סט מרקיה מהמם! אבל באמת! כולל סיר הגשה גדול, 6 מרקיות, מצקת, ומלחיות. חדש לגמרי! (אפילו לא טבול)
אין לי זמן לצלם, אבל תסמכו עלי.......

למסירה סט מצעים פלנל (סט מלא ל3 מיטות) משומש במצב טוב (רק צריך להחליף גומי בסדינים)
מתאים לחדר ילדים
סט המרקיה עדיין רלוונטי ? אם כן נשמח לקבל

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
למסירה משאבה ידנית של אוונט
ללא בקבוק
בירושלים

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
למסירה בבני ברק
קרטון וחצי מלאים דיסקים מקוריים של מיטב המוזיקה החסידית
שיצאה לאור מלפני עשר שנים ואחורה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה