*****אשכול מסודר - עדכונים צוק איתן *****

• פותח הנושא kinly
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

מוזיקאית

משתמש מקצוען
מה זה???
היה עכשו בווום והנה עוד אחד,מכיפת ברזל!!!(כיון שהיא ממש קרובה אלי אני שומעת אותה מאוד טוב)
מה זה????אין אזעקה.

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
זה כנראה לא מבני ברק
רק שמעו את הבומים

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מוזיקאית;1325112:
מה זה???
היה עכשו בווום והנה עוד אחד,מכיפת ברזל!!!(כיון שהיא ממש קרובה אלי אני שומעת אותה מאוד טוב)
מה זה????אין אזעקה.

זה קורה הרבה.

עד כמה שידוע לי - כשהטיל מכוון למקום אחר, אלא שכיפת הברזל באזור מיירטת - לא נשמעת אזעקה.

ותוך כדי הכתיבה נשמעים שני פיצוצים כאלו רציניים...

שוהם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ואני חשבתי כבר שאני מדמיינת -בומים-.....

מוזיקאית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שוהם;1325126:
ואני חשבתי כבר שאני מדמיינת -בומים-.....

אי אפשר כל כך להתבלבל,אולי אצלכם אפשר כיון שזה רחוק יותר.
פה שומעים את זה ממש חזק!!
והבית רועד כל פעם שטיל מכיפת ברזל יוצא,כך שאני לא צריכה לחשוב פעמיים אם זה משהו שטרק את הדלת בפראות או שכנים שקופצים מעלי.
ישר שאני שומעת את הבום ברור לי שזה משם.:eek:

מנחם מלוין

משתמש רשום
ציטוט מהודעה קודמת:
לא להעביר עד שלא קוראים פרק תהלים לרפואת החייל שנפצע בגבול עזה מרדכי חי בן ברכה יהודית. ולרפואת החייל אוהד בן אריקה
והקצין שהזכרתי מקודם, שמצבו אנוש כרגע, חגי בן שרה.

עדכון מאתמול מהמשפחה ממצבו של מרדכי חי ימין:

ב"ה מצבו של מרדכי התייצב, הוא מדבר, מתיישב מעט ואפילו מחייך.
מחר בעז"ה ייכנס לניתוח נוסף.
מודים לכם מאוד על תפילותיכם.

מוזיקאית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מנחם מלוין;1325131:
לא להעביר עד שלא קוראים פרק תהלים לרפואת החייל שנפצע בגבול עזה מרדכי חי בן ברכה יהודית. ולרפואת החייל אוהד בן אריקה

ב"ה איזה טוב לשמוע!!

עדנה

משתמש פעיל
נכתב ע"י מנחם מלוין;1325131:
ציטוט מהודעה קודמת:

רק לא להסתפק בזה, זה מעודד אבל גם מחייב להמשיך לבקוע רקיעים

מוזיקאית

משתמש מקצוען
אזעקות כעת :אשלים,באר מילכה,ביר הדאג',טללים,כמהין,מעלה שביט,משאבי שדה,ניצנה כפר נוער,ניצני סיני,עזוז,קיצעות,ראם תשלובת חקלאית,רביבים,רוח במדבר,רתמים,שיבטה

מנחם מלוין

משתמש רשום
ליבי ליבי עם משפחות הנופלים ועם מי שכואב על הנופלים
ועם כל זאת עכשיו הזמן להתחזק לא ליפול ליאוש או דיכאון!!
במלחמת יום כיפור היה קשה ומסוכן פי כמה
וניצחנו כיוון שזכינו לעזרה משמים.
ונצח ישראל לא ישקר!!

אולי תקראו את זה:
גם מגוי (שמוסר את עצמו למען עם ישראל) אפשר להתחזק לפעמים.

מח"ט גולני, אלוף משנה רסאן עליאן, שנפצע בתחילת השבוע, הודיע היום (שלישי) כי בכוונתו לחזור ליחידה ולפקד על חייליו עד תום המבצע למיגור הטרור מעזה.

עליאן שוחח עם כתבים וסיפר על הנחישות והמוטיבציה הגדולה של חייליו לסיים את המבצע בניצחון מוחץ מול ארגוני הטרור.

"הייתי בקשר עם המג"דים על ההישגים ואני חוזר לקחת פיקוד על החטיבה. לקבל לוחמי ולהמשיך קדימה. הרוח חזקה בחטיבה ואיתנה. עברתי עם הפצועים של הלוחמים ואם היה לי אוטובוס הייתי מעמיסם חזרה. היה לנו קרב קשה בבוקר בו נפצעתי. חטפתי RPG כמה מטרים מעל ראשי. קצת שריטות אבל בסדר", סיפר.

"החטיבה ממשיכה כרגע במשימתה העיקרית לחשוף מנהרות ולהשמיד כמה שיותר מחבלים. הרגנו המון מחבלים וזה מה שצריך. אני מקווה שתוך שעות אחזור לנקודות העבודה ברצועה. אני רוצה לשלוח חיבוק גדול למשפחות השכולות, לא הצלחתי להגיע אליהן ואעשה זאת. הן מחזקים אותנו", אמר.

עליאן נחשב ללוחם מהשורה הראשונה בצה"ל ומטובי מפקדיו. עליאן היה נוהג להנחיל לחייליו הלוחמים - פעילות יש בבני עקיבא, מבצעים בסופר מרקט, בעזה - יש מלחמה...

ליאן נשוי ואב לשלושה ילדים, מתגורר בשפרעם. אחד מאחיו של עליאן שירת כמפקד גדוד בחטיבת גבעתי ואח שני כקצין מטה בפיקוד הצפון.

מנחם מלוין

משתמש רשום
בתגובה להתלהבות כאן מרפואתו של מרדכי חי ימין

אתם כאלה צדיקים
כל כך אכפת לכם על מישהו שאין אתם מכירים אישית.
קידוש ה' גדול.

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מנחם מלוין;1325264:
ליבי ליבי עם משפחות הנופלים ועם מי שכואב על הנופלים
ועם כל זאת עכשיו הזמן להתחזק לא ליפול ליאוש או דיכאון!!
במלחמת יום כיפור היה קשה ומסוכן פי כמה
וניצחנו כיוון שזכינו לעזרה משמים.
ונצח ישראל לא ישקר!!

אולי תקראו את זה:
גם מגוי (שמוסר את עצמו למען עם ישראל) אפשר להתחזק לפעמים.

מח"ט גולני, אלוף משנה רסאן עליאן, שנפצע בתחילת השבוע, הודיע היום (שלישי) כי בכוונתו לחזור ליחידה ולפקד על חייליו עד תום המבצע למיגור הטרור מעזה.

עליאן שוחח עם כתבים וסיפר על הנחישות והמוטיבציה הגדולה של חייליו לסיים את המבצע בניצחון מוחץ מול ארגוני הטרור.

"הייתי בקשר עם המג"דים על ההישגים ואני חוזר לקחת פיקוד על החטיבה. לקבל לוחמי ולהמשיך קדימה. הרוח חזקה בחטיבה ואיתנה. עברתי עם הפצועים של הלוחמים ואם היה לי אוטובוס הייתי מעמיסם חזרה. היה לנו קרב קשה בבוקר בו נפצעתי. חטפתי RPG כמה מטרים מעל ראשי. קצת שריטות אבל בסדר", סיפר.

"החטיבה ממשיכה כרגע במשימתה העיקרית לחשוף מנהרות ולהשמיד כמה שיותר מחבלים. הרגנו המון מחבלים וזה מה שצריך. אני מקווה שתוך שעות אחזור לנקודות העבודה ברצועה. אני רוצה לשלוח חיבוק גדול למשפחות השכולות, לא הצלחתי להגיע אליהן ואעשה זאת. הן מחזקים אותנו", אמר.

עליאן נחשב ללוחם מהשורה הראשונה בצה"ל ומטובי מפקדיו. עליאן היה נוהג להנחיל לחייליו הלוחמים - פעילות יש בבני עקיבא, מבצעים בסופר מרקט, בעזה - יש מלחמה...

ליאן נשוי ואב לשלושה ילדים, מתגורר בשפרעם. אחד מאחיו של עליאן שירת כמפקד גדוד בחטיבת גבעתי ואח שני כקצין מטה בפיקוד הצפון.

הוא דרוזי,
שמעתי שאחד מ"עיקרי האמונה" אצל הדרוזים, זה להיות נאמן בצורה מוחלטת למקום בו גרים.
לכן אפשר למצוא דרוזים בסוריה שיהיו הלוחמים בטובים ביותר בצבא הסורי, לעומת דרוזים בישראל שיהיו מסורים ביותר לצבא הישראלי.

מנחם מלוין

משתמש רשום
תגובה לפוינט קרית גת

דווקא בגלל שהוא כלי ריק מצד עצמו
הוא משקף את העוצמות של עם ישראל
עוצמות שאופפות אותו ומגיעות גם אליו.

גם לנו לא יזיק להתכלל.

אני לא משתעבד ואולי אפילו לא מעריך אותו כאדם יחידאי
כבר כתבתי בתחילה שראוי ללמוד גם מגוי אם הוא מוסר עצמו למען עם ישראל.
הוא זכה להיוולד כאן ולכן כדבריך -באופן חיצוני הוא מתמסר לענין היהודי.
אנחנו גם אם היינו חוטאים ולא גרים בארץ הקודש היינו שווים יותר מצד העצם.
אך אצלו יש זכות מצד ההופעה בפועל.

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
לכל אלו שנהנים מהויכוחים והפרשנויות, הנכם מוזמנים לעשות זאת כאן

ts4

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
מישהו שמע על איזה בלאגן שהיה היום בקניון רמות בירושלים?

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י tehia;1325335:
מישהו שמע על איזה בלאגן שהיה היום בקניון רמות בירושלים?

קטטה בין יהודים וערבים פרצה בקניון רמות בירושלים, 5 עוכבו לחקירה
קטטה פרצה בקניון רמות בירושלים בין מספר ערבים ויהודים. שוטרים שהגיעו למקום עיכבו לחקירה שלושה נערים ערבים ושני יהודים.

michal

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בקניון רמות ערבים עובדי מגה יצאו לכביש הראשי ויידו אבנים על עוברים ושבים, אחד מהם יצא עם סכין גדולה.
כוחות משטרה שהגיעו למקום עיכבו לחקירה שני פורעים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה