מצב
הנושא נעול.

*מירב*

משתמש צעיר
@בייביליס , מצאתי. תודה. ב. מה זה חצי בסטוקי, 250? או ש500 זה החצי? ואם אפשר איזה הסבר כי זה הזווווווויייי... לא? לא רוצה לקנות אבל רוצה להבין...

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

מיכל 3D

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למכירה תחפושת אסטרונאוט מהממת לתינוק/ת מידה 18M
חדשה באריזה.
המידה לא מתאימה על הבת שלי
40 ש"ח

michalprog22:)gmail.com

1643486638023-png.1053616

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מוכרת ב-59 ש"ח
מידה 38
צפה בקובץ המצורף 1020582
צפה בקובץ המצורף 1020581

מוכרת ב-70
מידה 38 מתאים לדעתי למידה 36
צפה בקובץ המצורף 1020583 צפה בקובץ המצורף 1020584

ז'קט עור ורוד חדש מחנות MANGO-חתיך!
נמכר עקב מידה גדולה.
נמכר במחיר 200 במקום 269
כל הקודמת זוכה!

חצאית ז'מש משמיז.
צבע: כתום
מידה M (38), נמכר עקב טעות במידה.
80 במקום 219 צפה בקובץ המצורף 1020587 צפה בקובץ המצורף 1020588
חצאית ז'מש משמיז.
צבע: ירוק זית.
מידה M(38), נמכר עקב טעות במידה.
99 במקום 219
צפה בקובץ המצורף 1020589
מקפיצה גמיש!!

מיכל 3D

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מירושלים
לאן את צריכה?

אם לבנים

משתמש צעיר
קניתי את התחפושת הבאה לבן שלי (קוסם)
Cape-de-Performance-avec-gilet-et-chapeau-jeu-de-r-le-pour-enfants-ensemble-de-gants.jpg_50x50.jpg_.webp

טיפה קטן עליו (ילד בן 9),
אם מישהי תרצה לקנות ממני, אזמין לו מידה יותר גדולה.
55 ש"ח בבני ברק
שלי בן 8 אני רוצה לראות את התמונה בגדול אפשר לג'ימייל f0504181892
זה מאלי אקספרס?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה