השקעות אשכול לנוהגים בהשקעות ע"פ "גלאט הון"

פריפריאלי

משתמש צעיר
גם אם הם לווים ללא אג"ח.
זה סתם מעגל סיבובי. ברור שאם יש להם הלואות זה בעיה. אבל לא חייב ליהות שלכל חברה יש הלואה.
דרך אגב יש הבדל בין אם הם לוים באג"ח או בהלואה רגילה כי באג"ח הם כפופים לרשות ההון שלא מאשרת להכפיף את כל האג"ח להתר עסקא בעוד שאם זה סתם הלואה אז הם יכולים לעשות התר עסקא גם פרטי. ואם הם לוים מהבנקים הם כפופים להתר עסקא הציבורי.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
זה סתם מעגל סיבובי. ברור שאם יש להם הלואות זה בעיה. אבל לא חייב ליהות שלכל חברה יש הלואה.
דרך אגב יש הבדל בין אם הם לוים באג"ח או בהלואה רגילה כי באג"ח הם כפופים לרשות ההון שלא מאשרת להכפיף את כל האג"ח להתר עסקא בעוד שאם זה סתם הלואה אז הם יכולים לעשות התר עסקא גם פרטי. ואם הם לוים מהבנקים הם כפופים להתר עסקא הציבורי.
זה לא אשכול פילוספיה, ולדון מה היה אם ואם ואם.
במציאות אין מניות כשרות לפי גלאט הון.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אוקי אם עברת על כל החברות בישראל ובדקת אני מאמין לך
אני לא עברתי ולכן אינני יודע.
אני לא צריכה לעבור את כל החברות, מספיק לי לשמוע את דעת גלאט הון.
ולדעת שבהתאם לכללים שלהם אין שום מניה שהם יכשירו.

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

סלום

משתמש פעיל
צריך להבין שלפי גלאט הון יש בעיה בכל הלוואה הנשענת על הית"ע.
ולכן גם החברה הכי מהודרת, יכול להיות שהיא מנפיקה אג"חים עם הית"ע, ולכן יש לגלאט הון בעיה בקניית המניה שלה.
יש אג''חים וחברות שאפ' לחתום איתם הית''ע פרטי ומאושר ע''פ גלאט הון

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה