אשכול לבקשת שירים ישנים

מצב
הנושא נעול.

דונלד טראמפ

משתמש פעיל
נכתב ע"י האזרח הפשוט;2290045:
זה של פרחי לונדון!

בבקשה:)
2 שאו שערים של פרחי לונדון.
ואני תפילתי לא מצאתי שלהם, אולי זה שם אחר, או לא שלהם?

קבצים מצורפים

• 06-שאו שערים.mp3
    3.7 MB · צפיות: 118
  • 08-שאו שערים.mp3
    3.4 MB · צפיות: 95

אסטרונאוטית

משתמש פעיל
יש למישהו את השיר , אני לא זוכרת של מי (אני חושבת של אחד מהאחים רזאל) , שהפזמון שלו זה " אני מבטיח לך מחר, יבואו הילדים אחרי שנות נדודוים, את רק שלהם והם רק שלך"

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני מכיר את זה

נכתב ע"י אסטרונאוטית;2290085:
יש למישהו את השיר , אני לא זוכרת של מי (אני חושבת של אחד מהאחים רזאל) , שהפזמון שלו זה " אני מבטיח לך מחר, יבואו הילדים אחרי שנות נדודוים, את רק שלהם והם רק שלך"

רועי ידיד

קבצים מצורפים

• את לי ארץ - רועי ידיד.mp3
    6.1 MB · צפיות: 91

rot123

משתמש רשום
למי יש בבקשה את השיר אחת שאלתי של פריד,

נראה לי שזה באדרבה

יישר כח

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בבקשה

זה וואקלי.

קבצים מצורפים

• אוהד מושקוביץ - ברכת הבנים (ווקאלי).mp3
    8.7 MB · צפיות: 56

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
והנה לא וואקלי

תהנו לכם!

קבצים מצורפים

• אוהד מושקוביץ- ברכת הבנים Ohad - Birkat Habanim.mp3
    8.4 MB · צפיות: 88
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה