אשכול לבקשת שירים ישנים

מצב
הנושא נעול.

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
נכתב ע"י נתנאל המלך;1793595:
באיזה קליפ מדובר

זה הסרטה של תזמורת של שמחה פרידמן.

רעות כהנא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
למישהוא יש את השיר קדושה אני מבקש של יוסף חיים שוואקי.
אני מאד יודה לו.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
נכתב ע"י רעות כהנא;1793872:
למישהוא יש את השיר קדושה אני מבקש של יוסף חיים שוואקי.
אני מאד יודה לו.

יש לי את המקורי של הלל פלאי - המלחין.
מילותיו האחרונות של הרב משה צבי נריה היו: "קר לי, תחממו אותי בדברי תורה", בהמשך אמר לסובבים אותו: "קדושה אני מבקש. קודש קודשים אני מבקש. תנו לי קדושת ארץ ישראל; תנו לי קדושת אהבת ישראל".
(שימוש דומה במנגינה זו נעשה עבור המילים "קה ריבון עלם ועלמיא", שמושר בדיסק של "אבי מילר שר הלל פלאי").

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

מלכי אייזנבך

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אמנם לא שיר ישן.
אך חשוב לי מאוד למטרת הצילומים.
יש דיסק עם מנגינות של גילגולי צחוקים.
(מתאים לפורים יותר)
משהו שלא כ"כ ברור לי איך מתארים אותו...
משהו/י מבין/ה על מה אני מדברת?
ואולי גם יש למשהו/י?

בתודה מראש.:)

פריידי

צילום תוסס ואנרגטי:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י מלכי אייזנבך;1795320:
אמנם לא שיר ישן.
אך חשוב לי מאוד למטרת הצילומים.
יש דיסק עם מנגינות של גילגולי צחוקים.
(מתאים לפורים יותר)
משהו שלא כ"כ ברור לי איך מתארים אותו...
משהו/י מבין/ה על מה אני מדברת?
ואולי גם יש למשהו/י?

בתודה מראש.:)
מה המייל שלך?

קהילות יעקב

משתמש פעיל
יש למישהו את השיר אמנם של גראוכר - עמוק ואקטואלי עד מאוד

את המילים יש לי, מתוך ספרו של הרמח"ל 'דעת תבונות' סימן מ':
"אמנם, הנה זה הוא מחוקו של היחוד העליון לבדו ברוך הוא -
להראות עוצם ממשלתו השלימה; שכל הזמן שהוא רוצה,
מניח העולם להיות סוער והולך בילדי הזמן, עת אשר שלט הרע בעולם;
ולא עוד, אלא שאינו מעכב על ידי הרע הזה מעשות כל אשר בכוחו לעשות,
ואפילו מגיעות בריותיו עד הדיוטא התחתונה.
אפס כי לא מפני זה יאבד עולמו, כי הממשלה לו לבדו,
והוא עשה, והוא סובל, והוא מחץ, והוא ירפא ואין עוד מלבדו.
והנה זה יתד חזק באמונת בני ישראל, אשר לא יירך לבם - לא מאורך הגלות ולא ממרירותו הקשה".

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י קהילות יעקב;1796557:
את המילים יש לי, מתוך ספרו של הרמח"ל 'דעת תבונות' סימן מ':
"אמנם, הנה זה הוא מחוקו של היחוד העליון לבדו ברוך הוא -
להראות עוצם ממשלתו השלימה; שכל הזמן שהוא רוצה,
מניח העולם להיות סוער והולך בילדי הזמן, עת אשר שלט הרע בעולם;
ולא עוד, אלא שאינו מעכב על ידי הרע הזה מעשות כל אשר בכוחו לעשות,
ואפילו מגיעות בריותיו עד הדיוטא התחתונה.
אפס כי לא מפני זה יאבד עולמו, כי הממשלה לו לבדו,
והוא עשה, והוא סובל, והוא מחץ, והוא ירפא ואין עוד מלבדו.
והנה זה יתד חזק באמונת בני ישראל, אשר לא יירך לבם - לא מאורך הגלות ולא ממרירותו הקשה".
נערך
שיר מקסים של יוסי גרין
(אגב יש לגראוכר טעות בניקוד: במקום יְאַבֵּד הוא שר יׂאבַד. צריך פעם לתפוח אשכול על זמרים שלא ניקדו להם את הטקסט כראוי)

http://www.jumbomail.co.il/Downloads.aspx?sid=6F445A44514F5A474431773D

קהילות יעקב

משתמש פעיל
נכתב ע"י אפשרי;1796600:
נערך
שיר מקסים של יוסי גרין
(אגב יש לגראוכר טעות בניקוד: במקום יְאַבֵּד הוא שר יׂאבַד. צריך פעם לתפוח אשכול על זמרים שלא ניקדו להם את הטקסט כראוי)

http://www.jumbomail.co.il/Downloads.aspx?sid=6F445A44514F5A474431773D

קודם כל תודה,
שנית, מניין שזו טעות בניקוד?
דווקא נראה לי יותר כך

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה