אשכול לבקשת שירים ישנים

מצב
הנושא נעול.

דונלד טראמפ

משתמש פעיל
מחפש תרגום לעברית של השיר א- דארפסמן (מנטשעלע)
מתוך האלבום 'א גוטע ניגון' של יונתן שוורץ.
לא יודע עם אם קיים.
תודה רבה.

בעלזער

משתמש צעיר
שלום חברים
אני צריך בדחיפות השיר "עלה קטן שלי" של פריד בביצוע של דודו אהרון
האם במקרה יש את זה למישהו ?
בתודה מראש

יהודית ר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
נכתב ע"י בעלזער;n5087343:
שלום חברים
אני צריך בדחיפות השיר "עלה קטן שלי" של פריד בביצוע של דודו אהרון
האם במקרה יש את זה למישהו ?
בתודה מראש

בבקשה!!

קבצים מצורפים

• דודו אהרון - עלה קטן שלי.mkv
    16.3 MB · צפיות: 58

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מחפשת את השיר 'פרוק ית ענך' של מנחם מאשקאוויטש.
יש אולי למישהו?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
את השיר 'לולא האמנתי' של שמילי אונגר- אפשר?
רוב תודות.
שנה טובה ומבורכת

הלל1

משתמש צעיר
צילום מקצועי
לולי- שמילי אונגר

קבצים מצורפים

• 02 לולי.mp3
    7.9 MB · צפיות: 62

הלל1

משתמש צעיר
צילום מקצועי
קינדרכניץ 2

קבצים מצורפים

• 0 ביטים · צפיות: 0

ממלמלת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
טוב אני רואה שזה אשכול ישן ולא ככ פעיל אבל נחשפתי אליו רק עכשיו ואם מישהו יכול להעלות לי שירים ישנים של אברהם פריד כדוגמת שטר תנאים, יחיד ורבים שהועלו פה כבר, אולי השיר עם המילים "נישט גידין ידיין" (מקווה שככה כותבים..) בקיצור אם הבנתם את הטעם ומה אני מחפשת.. (עדיף הקלטות מהופעות).
תזכו למצוות!!

ממלמלת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
אופס... רק עכשיו אני רואה שפשוט ראיתי את ההתחלה של השישור... אבל הבקשה עדיין קיימת...!

ממלמלת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
טוב סליחה על הטירטור... עכשיו באמצע הריפרוף אחורה (ואגב השירשור הזה רעיון פגז! ) מצאתי את מה שחיפשתי!!
תודה בכל אופן ואני ממשיכה לדפדף (נותרו לי עוד 158 דפים... מקווה שישאר לי מקום במחשב עם כל ההורדות;))
גמר חתימה טובה לכולם!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה