תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

yj

משתמש רשום
מישהו יודע אם יש אפשרות להעביר נקודות בחשבון של אל על מאחד לשני?
ולמי שמתמצא אם הכרטיס שאני רוצה להזמין באל על, הלוך יש כרטיס בונוס חזור לא, כדאי לי לקנות את ההלוך ולחכות עם החזור לשבוע הבא אולי יהיה עליו בונוס?
או שאם אין עכשיו אז לא יהיה על זה יותר?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מישהו יודע אם יש אפשרות להעביר נקודות בחשבון של אל על מאחד לשני?
ולמי שמתמצא אם הכרטיס שאני רוצה להזמין באל על, הלוך יש כרטיס בונוס חזור לא, כדאי לי לקנות את ההלוך ולחכות עם החזור לשבוע הבא אולי יהיה עליו בונוס?
או שאם אין עכשיו אז לא יהיה על זה יותר?
אין אפשרות להעביר נקודות מאחד לשני (בעבר היתה אפשרות ובוטלה)
אפשר אבל לקנות כרטיס מהחשבון לכל אדם שתרצו
אם בטבלה מופיע שבטיסה הנ"ל אין כרטיס בונוס פנוי, אין סיבה ששבוע הבא יהיה כרטיס פנוי, הכרטיסים הללו ממוספרים וכל הקודם זוכה

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
הכוונה שמשתלם לקנות נקודות או עדיף להשלים באשראי את הסכום החסר?
בוודאי להשלים במזומן

כאן אפשר לקנות עוד נקודות
שימו לב ששווי הנקודות במימוש הוא 100 נקודות לדולר
לעומת זאת בקנייה כל 500 נקודות עולות 10 דולר (בחבילות גדולות יותר המחיר פחות) כלומר פי שנים מהשווי האמיתי שלהם

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
בשקט בשקט כנראה ראיינר מחר תהיה הראשונה מחברות הלואו קוסט שנוחתות בתל אביב מתחילת המלחמה (טיסה ממילאנו ברגמו)
יצויין שעד סוף מרץ יש להם טיסות למספר יעדים מצומצם מאוד וכמה טיסות בודדות שבועיות מאפריל יש להם מבצעים להרבה יעדים

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
אנשים בבקשה עזרתכם!!!
@מאיר עלי באבא @3524 @מושיק פ
נכנסתי ללינק שריינאיר שלחו כדי לבחור טיסה חילופית,
בשונה מהפעם הקודמת שנכנסתי, אז היה צריך לסמן V על הטיסה ואז הועברו אוטומטית לבחור תאריך חילופי,
הפעם הופיע כפתור גדול של קבלת החזר (כנראה רצו שאוטומטי ילחצו עליו...)
ועבד להם:(
בטעות לחצתי עליו....
דיברתי עם נציגה בצ'אט והסבירה לי שאין מה לעשות:(
זהו?
להתיאש מזה?
(שילמתי 40 יורו הלוחזור לוינה...)

תודה גדולה לעונים!

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אנשים בבקשה עזרתכם!!!
@מאיר עלי באבא @3524 @מושיק פ
נכנסתי ללינק שריינאיר שלחו כדי לבחור טיסה חילופית,
בשונה מהפעם הקודמת שנכנסתי, אז היה צריך לסמן V על הטיסה ואז הועברו אוטומטית לבחור תאריך חילופי,
הפעם הופיע כפתור גדול של קבלת החזר (כנראה רצו שאוטומטי ילחצו עליו...)
ועבד להם:(
בטעות לחצתי עליו....
דיברתי עם נציגה בצ'אט והסבירה לי שאין מה לעשות:(
זהו?
להתיאש מזה?
(שילמתי 40 יורו הלוחזור לוינה...)

תודה גדולה לעונים!
כבר הונפק לך החזר? תבדוק בארנק ברינאייר
מהנסיון שלי בצאט ברינאייר זה מאוד תלוי על מי אתה נופל יש יותר נחמדים ויש פחות אבל אם כבר הונפק לך החזר סיכוי גדול שאפשר להגיד קדיש

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
כבר הונפק לך החזר? תבדוק בארנק ברינאייר
מהנסיון שלי בצאט ברינאייר זה מאוד תלוי על מי אתה נופל יש יותר נחמדים ויש פחות אבל אם כבר הונפק לך החזר סיכוי גדול שאפשר להגיד קדיש
תוך דקה! הנפיקו החזר :(:(:(
להתייאש?

דירה בבית שמש

משתמש צעיר
גם אני בריינר יש לי טיסה עם תינוק ועכב השינוי הם לא מוכנים לזכות אותי רק על התינוק . מה עושים אני כן רוצה לטוס בעז"ה אבל בלי התינוק
לוותר על ה50 יורו

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
גם אני בריינר יש לי טיסה עם תינוק ועכב השינוי הם לא מוכנים לזכות אותי רק על התינוק . מה עושים אני כן רוצה לטוס בעז"ה אבל בלי התינוק
לוותר על ה50 יורו
התינוק מוגדר כנוסע נפרד?? אם כן אפשר לקבל החזר רק עליו בבקשת החזר אפשר לסמן למי אתה רוצה החזר
אם לא אני מאמין שאם תיפול על הבן אדם הנכון בצאט יש סיכוי לקבל על זה החזר
אני לא יודע אם זה אפשרי לפצל הזמנה לתינוק לבד אבל אני בהמלצתך פיצלתי הזמנה של 4 מבוגרים ל4 הזמנות דרך הצאט (בנציג השלישי בצאט הצלחתי הקודמים לא הסכימו) אל תדבר איתם על החזר רק על פיצול
עריכה: בדקתי עכשיו לקנות לתינוק לבד אי אפשר

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה