תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
ובכן, היעד המפתיע של היום הוא רומא.

עשרות טיסות במהלך חודשי הסתיו במחיר 54 שקל כל כיוון. למזמינים היום.
אשמח לקישור

משקיע חכם

תשקיעו נכון
מנוי פרימיום
יש לי קבוצה של 100 איש שנוסעים יחד לוינה, שמעתי שיש אפשרות דרך חברות תיירות גדולות כמו 'קשרי תעופה' או 'השטיח המעופף' לשכור מטוס (עם צוות) של 110 מקומות, וזה יכול לצאת יותר זול מאשר לטוס בקו סדיר
אשמח לקבל מידע אם יש למישהו כאן.

עדכון - לאחר שיחה עם אשת טורס, מסתבר שאכן בהחלט יש דבר כזה, וככל הנראה המחיר יותר זול, בגלל צורת התמחור, אמרו לי שייצרו איתי קשר ממחלקת קבוצות, וגם המליצו לבדוק ישירות מול חברות התעופה השונות, בגלל שיכול להיות שהמחיר ככה יהיה אפילו יותר זול.

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
עדכון - לאחר שיחה עם אשת טורס, מסתבר שאכן בהחלט יש דבר כזה, וככל הנראה המחיר יותר זול, בגלל צורת התמחור, אמרו לי שייצרו איתי קשר ממחלקת קבוצות, וגם המליצו לבדוק ישירות מול חברות התעופה השונות, בגלל שיכול להיות שהמחיר ככה יהיה אפילו יותר זול.
תעדכן מול איזה חברה אתה לוקח בסוף
אני עשיתי הצעה מול ריינאייר
נתנו לי את המחיר של טיסה באצר כפול כמה נוסעים שהייתי צריך
נכון שזה בעצם הוזלה כי ברגע שהייתי קונה באתר המחיר היה עולה אבל לא הוזלה רצינית מידי

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תעדכן מול איזה חברה אתה לוקח בסוף
אני עשיתי הצעה מול ריינאייר
נתנו לי את המחיר של טיסה באצר כפול כמה נוסעים שהייתי צריך
נכון שזה בעצם הוזלה כי ברגע שהייתי קונה באתר המחיר היה עולה אבל לא הוזלה רצינית מידי
מה עשית?
חכירת מטוס כולל צוות מריינאייר?

משקיע חכם

תשקיעו נכון
מנוי פרימיום
לא
קיבלתי הצעת מחיר לקבוצה של 30 איש בטיסה קיימת של ריינאייר
אהה, זה שונה, כאשר מדברים על חכירת מטוס מלא, לצורך העניין אני דיברתי איתם על אמבר E150 שזה מטוס 110 מקומות, יש אותו לארקיע וסאן דור וגם חברות אירופאיות, חכירת מטוס מלא לא מתומחרת לפי מקומות, אלא לפי עלויות טיסה היטלי נמל וגודל המטוס, לכן המחיר יכול להיות יותר זול משמעותית, על אף שלקחתי בחשבון שהמטוס יוצא ריק פעמיים, כלומר הוא חוזר לארץ ריק, ויוצא שוב ריק כדי להחזיר את הקבוצה וזה מעלה את המחיר.
יש חכירה רטובה שזה כולל צוות מלא, ויש חכירה יבשה שאז השוכר מביא צוות שלו כמו שעושים חברות תעופה ששוכרים מטוסים מחברות תעופה אחרות לעיבוי קווים קיימים בעיתות ביקוש גבוה, כמו בחופשות הקיץ.

משקיע חכם

תשקיעו נכון
מנוי פרימיום
וגם זמן טיסה ומרחק היעד. זה ברור בתמחור.

יבנה המקדש

משתמש מקצוען
רוזנר טורס חוכרים כל שנה מטוס של ישראייר לכ"א אדר ליזנסק
המעלה לציבור- נוחתים בריישא (זשוב) שקרובה מרחק 45 דקות לליזנסק.
מן הסתם גם יוצא להם יותר זול

3524

משתמש מקצוען
ובכן, היעד המפתיע של היום הוא רומא.

עשרות טיסות במהלך חודשי הסתיו במחיר 54 שקל כל כיוון. למזמינים היום.
רכשתי טיסה זוגית ב14 דולר לכיוון. למוצאי סוכות.

עדיין זמין.

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
איפה אפשר למצוא טיסות לארה"ב
גם עם תחנת ביניים, במחיר טוב ?

efshar

משתמש פעיל
מעונינים לטוס בתאריכים מסוימים, מה שמצאנו זה בהלוך וחזור דרך חברות תעופה שונות.
האם כדאי להזמין כל כרטיס בנפרד באתרי החברות (זה מה שבד"כ אנו עושים)
או שכן דרך חברות כמו קיוי וכדו'?
מה היתרונות והחסרונות?
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה