תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
תיאורטית, שייך להגיע לשם בקלות באמצעות טיסה לקלוז'? היא עולה בקושי 200 שקל הלו"ש.

3 ש’ 26 דקות ברכב​

ובנוסף, יש להוסיף את עניין חציית הגבולות בהשכרה.

יוכי די

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מישהו יכול לעזור לי בבקשה?
אני מחפשת טיסה מהרגע להרגע לשהות קצרה,
אני צריכה מכאן ל- Newcastle באנגליה.
אני צריכה ברביעי בוקר להיות כבר שם.
חזרה לארץ לא משנה מתי, אבל שהשהות שם תהיה קצרה ככל שניתן.
תודה רבה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני לא מייעץ, גם לא ללקוחותי.
זה עניין של טעם אישי והעדפות.

אם תכתבו את השיקולים שלכם, נוכל יותר לכוון.
נשים בלבד. מחפשות טיסה זולה למקום מענין, לא חופשת בטן גב, אלא אטרקציות.
רצינו לונדון, אך בתאריכים שמתאים לנו (בין 13-17 בנובמבר לשני לילות) התייקר מאד מאד
תודה מאד מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה