תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

chavib

משתמש פעיל
לא ידוע לי על מניינים מסודרים
בבית כנסת הגדול בבראשוב יש התארגנויות ספונטניות
מי אמר לך שאבימור/מלון רינה לא נותנים להיכנס ??
@צ'ייסר האמת דיברו לגבי אבימור - גם משתמשים כאן בפרוג, לא באשכול הספציפי הזה
מלון רינה, הוא גם מלון חרדי או יותר סוג שומר מסורת? ואתה יודע פרטים ליצור קישור איתם?

תודה רבה!
חשוב לי לשמוע דווקא על שם, כי הטיסות לשאר המדינות האטרקטיביות בקיץ הם לפחות פי 2 במחיר...

צ'ייסר

משתמש מקצוען
האמת דיברו לגבי אבימור - גם משתמשים כאן בפרוג, לא באשכול הספציפי הזה
.
מה דיברו ? שלא נותנים להכנס להתפלל? אני לא נתקלתי בדיבור כזה .
מלון רינה, הוא גם מלון חרדי או יותר סוג שומר מסורת?
בשנים קודמות זה היה מסורתי לגמרי
לא ראיתי פרסום חרדי להשנה - אז כנראה שלא יהיה שונה
אתה יודע פרטים ליצור קישור איתם?
אולי דרך "טיולי גשר" אפשר לבדוק הם מוציאים קבוצות לסינאיה
חשוב לי לשמוע דווקא על שם, כי הטיסות לשאר המדינות האטרקטיביות בקיץ הם לפחות פי 2 במחיר...

אכן יעד מצויין במחיר שפוי .

chavib

משתמש פעיל
במחשבה שניה , יתכן וראיתי תגובה מימי הקורונה :( ולכן היו הגבלות להכנס וכדו'
אולי תדע לענות לי על עוד משהו,
איך יתכן שמלון מאורגן לחרדים, אני רואה אפשרות להזמין בבוקינג בתאריכים שזה אמור להיות סגור לקבוצה?

נערך לאחרונה ב:

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
במחשבה שניה , יתכן וראיתי תגובה מימי הקורונה :( ולכן היו הגבלות להכנס וכדו'
אולי תדע לענות לי על עוד משהו,
איך יתכן שמלון מאורגן לחרדים, אני רואה אפשרות להזמין בבוקינג בתאריכים שזה אמור להיות סגור לקבוצה?
אולי הם לקחו מספר מסוים של חדרים ולא את כלל המלון

eti mi

משתמש פעיל
טיסה לדובאי היום,
מה צריך להביא ,מבחינת קורונה?
אשמח לתשובה

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
טיסה לדובאי היום,
מה צריך להביא ,מבחינת קורונה?
אשמח לתשובה
איחוד האמירויות (דובאי)יש לבצע בדיקת PCR ב48 השעות שלפני הטיסה. פטורים מחובת הבדיקה לפני: מחוסנים ב-2 מנות לפחות, מחלימים (עד חודש) וילדים מתחת לגיל 12 (כולל). יש להציג תעודות חיסון / אישורי החלמה עם קוד QR.

very nice

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי מחפשת טיסה לקפריסין ממחר יום חמישי עד יום שני/ שלישי שבוע הבא צריכה לזוג.
תודה רבה!!

צ'ייסר

משתמש מקצוען
לא נשמע לי בכלל
תמיד הם לקחו את כל המלון
יש במלון גם ספא...
אולי אם תבצעי הזמנה יחזירו לך הודעה שאי אפשר לאשר.
אולי זה מראה כמה המלון באמת מתאים לחרדים....
זה ממש לא נכון
האוכלוסייה שבאה לשם הייתה איכותית מאוד.

משה ביק

משתמש מקצוען
קרה פעם למישהו- הזמנת טיסה דרך קיווי. נקלט צ'ק אין רק עובר נוסע 1 מתוך 3.

זה ההודעה:

נדרשת צ'ק-אין בחברת התעופה ל-2/3 נוסעים

מצטערים, צ'ק-אין מקוון נכשל עבור חלק מהנוסעים. אם תחויב בעמלה על צ'ק-אין עם חברת התעופה, אנא העלה עותק של הקבלה דרך החזרים וביטולים . אנו נשלח לך החזר. שאר הנוסעים יכולים להוריד את כרטיסי העלייה למטוס שלהם עכשיו.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
קרה פעם למישהו- הזמנת טיסה דרך קיווי. נקלט צ'ק אין רק עובר נוסע 1 מתוך 3.

זה ההודעה:

נדרשת צ'ק-אין בחברת התעופה ל-2/3 נוסעים

מצטערים, צ'ק-אין מקוון נכשל עבור חלק מהנוסעים. אם תחויב בעמלה על צ'ק-אין עם חברת התעופה, אנא העלה עותק של הקבלה דרך החזרים וביטולים . אנו נשלח לך החזר. שאר הנוסעים יכולים להוריד את כרטיסי העלייה למטוס שלהם עכשיו.
קרה לי לפני כמה שבועות הטיסה היתה דרך ריינאיר, אחד הכרטיסים לא קיבל צ'ק אין כנראה בגלל מזוודה
בשדה הצ'ק אין עבר בשלום ללא חיובים נוספים

שכפול

משתמש פעיל
איזה אפשרויות - תוכניות סלולר יש, ל2 פלאפונים כשרים בחול - הונגריה ?
שיהיה אפשר לבצע שיחות יוצאות ונכנסות,
וגם שיחות בין שני הפלאפונים בחול.

וכן איזה סים הכי זול יש בשביל שהוויז-דרך המלך יעבוד בחול (הסים הנוכחי עובד רק בארץ) ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה