תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

ספרינגית

משתמש מקצוען
עזרה מהמנוסים-
האם בטיחותי לטוס לארה"ב עם ילדים עם קונקשן באיסטנבול??

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
תודה!!!!!
1) גם לחששנים?...
2) יש קטע של להסתיר זהות יהודית, קסקט למשל?
3) נסעתם נניח בשנה האחרונה?
1) החששות של החששנים אינן מבוססות על שום דבר מלבד הסטיגמה של מדינה מוסלמית.
2) אם נשארים בשדה התעופה - אין שום צורך. אם יוצאים - מומלץ, כמו בכל מקום אחר. לענ"ד לא רעיון טוב למשוך מבטים.
3) אכן, בשנה האחרונה הייתי שם 3 פעמים (באיסטנבול ובאיזמיר).

ספרינגית

משתמש מקצוען
1) החששות של החששנים אינן מבוססות על שום דבר מלבד הסטיגמה של מדינה מוסלמית.
2) אם נשארים בשדה התעופה - אין שום צורך. אם יוצאים - מומלץ, כמו בכל מקום אחר. לענ"ד לא רעיון טוב למשוך מבטים.
3) אכן, בשנה האחרונה הייתי שם 3 פעמים (באיסטנבול ובאיזמיר).
כן. נשארים בשדה תעופה
אבל מעניין למה יש צורך בהסתרה אם אין אוירה עוינת
ואם יש אוירה עוינת למה בשדה תעופה לא?
סורי על החפירות..

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
כן. נשארים בשדה תעופה
אבל מעניין למה יש צורך בהסתרה אם אין אוירה עוינת
ואם יש אוירה עוינת למה בשדה תעופה לא?
סורי על החפירות..
בסופו של דבר זה לא אזור יהודי, וגם אם הם לא בהכרח עוינים יהודים - הרבה לא אוהבים כשמצהירים על זה בגלוי לעין כל. לפעמים זה סתם בא מחוסר סובלנות ואהדה לזרים, ולפעמים יש כאלו שאכן לא מחבבים יהודים - גם אם הם לא עושים משהו ספציפי בנידון.
אני לא מאמין שהליכה בלבוש יהודי מלא במרכז איסטנבול תגרום נזק כלשהו, אבל היא בהחלט תמשוך מבטים, ולפעמים מבטים לא נעימים.
והוא הדין לרוב מדינות העולם, ובוודאי במדינות אירופאיות (שלא לדבר על מדינות מסוכנות ברמה זו או אחרת).
אם נוח לכם עם זה - לבריאות. אני מעדיף להימנע מזה, הן משום שלא דחוף לי שכולם יסתכלו עלי (במבטים תמהים או לא נעימים)... והן משום שאין לי ענין לעורר אצל אנשים מסוימים רגשות לא נעימים...
בכל אופן בתוך שדה התעופה זה סיפור אחר.

ספרינגית

משתמש מקצוען
בסופו של דבר זה לא אזור יהודי, וגם אם הם לא בהכרח עוינים יהודים - הרבה לא אוהבים כשמצהירים על זה בגלוי לעין כל. לפעמים זה סתם בא מחוסר סובלנות ואהדה לזרים, ולפעמים יש כאלו שאכן לא מחבבים יהודים - גם אם הם לא עושים משהו ספציפי בנידון.
אני לא מאמין שהליכה בלבוש יהודי מלא במרכז איסטנבול תגרום נזק כלשהו, אבל היא בהחלט תמשוך מבטים, ולפעמים מבטים לא נעימים.
והוא הדין לרוב מדינות העולם, ובוודאי במדינות אירופאיות (שלא לדבר על מדינות מסוכנות ברמה זו או אחרת).
אם נוח לכם עם זה - לבריאות. אני מעדיף להימנע מזה, הן משום שלא דחוף לי שכולם יסתכלו עלי (במבטים תמהים או לא נעימים)... והן משום שאין לי ענין לעורר אצל אנשים מסוימים רגשות לא נעימים...
בכל אופן בתוך שדה התעופה זה סיפור אחר.
תודה. המידע עוזר מאד!

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
מידע חשוב
ניתן לעשות ביטול השתתפות עצמית לרכב בחול בחברה חיצונית כמו פספורדכארד- 8$ליום כולל ביטח רפואי לנהג
במקס נתנו לי ב5.5$ ליום
זה הפרש של מאות שקלים

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
הגזמתם לחלוטין יש מלא מדינות בארופה כמו פולין הונגריה וכדו' שמסתובבים שם הרבה יהודים כמו בבני ברק
לגמרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה