בטחוני אשכול חדשות בטחוניות • דיווחים ראשוניים בלבד

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
בערי הצפון נצפה אתמול והיום מטוס שנראה ממש כמטוס נוסעים ענק
בצבע לבן
ללא שום סימני זיהוי (ז"א כמו מטוס אל על ודומיו רק ללא שום סימון)
טס במהירות נמוכה..
אנשים שעמדו ליד מסלול הטיסה חשבו שהוא עומד לבצע נחיתת אונס או התרסקות..

מה הסיפור??

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
4 חיילים נפגעו בפיגוע

דובר צה"ל: ארבעה חיילי צה"ל נפצעו מוקדם יותר היום, במהלך חילופי ירי לאחר שביצעו מרדף אחר רכב המחבלים שביצע את הירי סמוך למעבר ריחן שבמרחב חטיבת מנשה. שלושה באורח קל ואחד באורח בינוני. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית חולים ומשפחותיהם עודכנו. כוחות צה"ל חוסמים צירים במרחב וממשיכים במרדף אחר המחבלים.

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בערי הצפון נצפה אתמול והיום מטוס שנראה ממש כמטוס נוסעים ענק
בצבע לבן
ללא שום סימני זיהוי (ז"א כמו מטוס אל על ודומיו רק ללא שום סימון)
טס במהירות נמוכה..
אנשים שעמדו ליד מסלול הטיסה חשבו שהוא עומד לבצע נחיתת אונס או התרסקות..

מה הסיפור??
בשנה האחרונה ראיתי גם מעל הרי חברון וגוש עציון מטוס ענק כנראה תצפית ומודיעין טס בגובה נמוך כמה פעמים

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
משרד המודיעין של הרפובליקה האסלאמית שלח הודעת טקסט למשתמשי טלפונים ניידים באיראן, והזהיר שאם מישהו יבקש ממך לקנות רכב באמצעות תשלום כסף ולהשאיר אותו במקום מסוים, ייתכן שהוא סוכן מוסד

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
מקורות פלסטינים מדווחים כי רכז שב"כ חייג לאביו של המבוקש עצאם צלאג' והודיע לו כי בכוונתה של ישראל להכנס לביה"ח בו מטופל (הנ"ל נפצע במהלך הפעילות) ולחסל אותו (באם לא יסגיר עצמו).

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ועוד בנושא בשבועות האחרונים טס מעל אזור בית שמש מל''ט שעות רצופות כל יום

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
‏בעל הרכב ששימש לביצוע הפיגוע היום בשומרון
״ייתכן מאוד שהמחבלים עצמם, הם אלו שביצעו את הגניבה. מפחיד לחשוב שאנשים שקשורים לטרור מסתובבים פה באין מפריע. כאדם חמוש, אם הייתי יורה בגנבים, כנראה שאני זה שהייתי נעצר. תחושה עצומה של חוסר משילות״
בחדרי

הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
‏בעל הרכב ששימש לביצוע הפיגוע היום בשומרון
״ייתכן מאוד שהמחבלים עצמם, הם אלו שביצעו את הגניבה. מפחיד לחשוב שאנשים שקשורים לטרור מסתובבים פה באין מפריע. כאדם חמוש, אם הייתי יורה בגנבים, כנראה שאני זה שהייתי נעצר. תחושה עצומה של חוסר משילות״
בחדרי
אמש נעצרו שני עובדים זרים איתאילנדים שהרגו פושע מוכר שבא לגנוב מהם דברים, בעוון גרימת מוות ברשלנות...
מקומם!

נערך לאחרונה ב:

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
מקורות פלסטינים: צה”ל עצר לפני זמן קצר את מעתצם צלאג’, אחיו של עצאם צלאג’ שהיה יעד הפעולה היום במחנה הפליטים בלאטה.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
אורדמן סיפר: "עצרתי עם הרכב בצומת אפס בשול כדי לדבר בטלפון כי אין קליטה בכל האזורים האלה.בדיוק אחרי דקה שתיים מגיע רכב לבן. נצמד אליי, פותח חלון אחורי רכב מושחר. מוציא M16, מתחיל לירות עליי ממש טווח בי. אני קולט שאני עדיין בחיים בדרך נס, בניסי ניסים. מוציא את האקדח שלי, משיב באש. ואז שומע שהם אומרים להם (בערבית) רוח רוח. הוא בורח. להבנתי, אחר כך היה המשך קרב יריות עם חיילים".

הפצוע הוסיף ואמר ממיטת האשפוז: "אני קורא מפה לממשלת ישראל לחסום את כל המעברים שם כל האופציות שיש לפלסטינים והמחבלים לנהוג שם על הציר. ולצאת למבצע לחיסול הטרור באזור צפון השומרון, שהפך להיות פשוט המערב הפרוע. זה מאפשר ירי ללא הפסקה. אני בנס יצאתי בחיים, לפני שבועיים מאיר הי"ד נרצח. אנחנו לא רוצים עוד אנשים כאלה, לא רוצים עוד סיפורים כאלה".

מה הסיפור? למה באמת לא מחזירים מחסומים??

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
חוליית התגובה המהירה של גדודי חללי אלאקצא(פת”ח) בטולכרם קיבלה אחריות על פיגוע הירי היום באזור מעבר ריחן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה