אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
שלום וברכה
האם יש למישהו את הפלייבק של "באש ובמים" של אברהם פריד ויכול להעביר לי?
לא הייתי מבקש לצורך מסחרי כלל, אני פשוט צריך לצורך ביתי בלבד (משהו כמו לרקוד עם הילדים שלי...)
אודה לכם ממש
(אשמח לקבל קישור המתאים להורדה בנטפרי, תודה מראש)

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מי יכול להעלות כאן את השיר 'מה תשתוחחי' לא ווקאלי

b12345

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
גם אני ישמח למייל
SH.DA.6666667ֲאסור לפרסם מייל
קישור לדרייב

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מרכבות פרעה
אוהבי ורעי באשר הינכם

נפשו של יוצר אין בה שקט, כיוצר אני מחפש לחוות דברים שטרם עשיתי בעבר, כדי לגוון וכדי לאתגר את עצמי ולהטות את אוזן כל העולם כולו.
'מרכבות פרעה' הולחן תוך כדי נסיעה מאיזור המרכז לירושלים בדרך לשמחה משפחתית.
אל תשאלו איך חשבתי על דבר כזה כי אין לי תשובה מלבד
ככה זה נפל מהשמים
שיר קייצי ותוסס

תקפצו תהנו והקטעים הרציניים יותר יגיעו עם הופעת האלבום המלא.
עד אז שתפו שאו ברכה וה' הטוב יתן הטוב
באהבה
אלי

קבצים מצורפים

• WhatsApp Audio 2017-08-02 at 13.16.11.mpeg
    8.1 MB · צפיות: 29
  • מרכבות פרעה.jpg
    מרכבות פרעה.jpg
    KB 54.2 · צפיות: 38

ברוך ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יוצאים אל הטבע עם הזמר אברימי גולדשטיין - צפו!
זה בדיוק הזמן, בבין הזמנים - לקום מהאבל על החורבן, לאחר שלושת השבועות בהן תלינו כינורותינו, הגיעה העת והזמן לקחת את הגיטרה ולצאת אל הטבע, לראות את נפלאות הבריאה ולהודות לה' בשירת 'פרק שירה', על הנוף עוצר הנשימה, על מגוון בעלי החיים שברא בעולמו 'בורא נפש כל חי', מדהים יהיה לראות בחורי חמד בחופש או גם בזמנים אחרים עם כלי נגינה אקוסטי כזה או אחר, כשהם מפזזים 'נשמת כל חי תברך' כשברקע זורמים להם מפלי מים או מתנפצים להם גלי הים ומרטיבים את קצה פאותיהם המתנוססות ברוח, כשהם מוסיפים נופך וסאונד טבעי לשירתם הבוקעת מן הלב - שירת הבריאה.

הזמר אברימי גולדשטיין לוקח אתכם בקליפ מיוחד במינו למסע מדהים ומרתק 'פרק שירה' של ממש במרחק נגיעה, מלווה בצלילים אקוסטיים ויפהפיים של אמן הגיטרה הבין-לאומי אבי סינגולדה, על לחן מדהים מתוך אלבום שיצא לאחרונה "מיין שטיבל", עם לחנים פרי עטו של גולדשטיין, כשאת כל זה מלווה בקולות והרמוניה מופלאה מקהלת 'ידידים העולמית'.

לכם נשאר רק ללחוץ על כפתור ההפעלה ולצאת יחד עם אברימי אל הטבע - תהנו!

יוטיוב - https://youtu.be/v8ZBuUK-IAQ
דרייב - https://drive.google.com/file/d/0B1z_5iXCX25KRFpmVzNvazdKR0U/view?usp=sharing

עפיפון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש למישהו את הקליפ של מוטי שטיינמץ - כשהנשמה בקרבי?
תודה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה