אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
יש לי את השיר בו"ה.
האם להעלות את זה לכאן?

ירוק מנטה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רוצה טוב;1725980:
יש לי את השיר בו"ה.
האם להעלות את זה לכאן?

מנחם טוקר קיבל לידיו לפרסום ראשון בתוכניתו "זמן אוויר", את שירו החדש של הזמר ליפא שמלעצר. בצעד חסר תקדים החליט טוקר שלא להשמיעו, עקב שימוש העלול להשתמע כפגיעה במרן הרב קנייבסקי.

השיר, שנקרא בו"ה, ראשי תיבות של ברכת הרב המוכרת "ברכה והצלחה", מכיל תיאור ביקור שערך הזמר אצל הרב לפני חודשים אחדים.

טוקר: "אני שדרן רדיו מזה 18 שנים ומעולם לא החרמתי שיר. כמי שמדבר מידי יום למאות אלפי מאזינים ובהם עשרות אלפי בחורי ישיבות ואברכים, אני חש שהשיר הזה, העלול להשתמע כפגיעה במרן הרב קנייבסקי, יתקבל בצורה שלילית על ידי המאזינים והודעתי למנהלי ברדיו על כוונתי זו. לא אקדם שיר עם טרמינולוגיה שכזו בהקשר של אחד מגדולי ישראל, שעם ישראל כולו נשען על תורתו וברכותיו".

בהנהלת הרדיו תמכו בהחלטתו של טוקר והורו גם ליתר עורכי התוכניות בתחנה שלא להשמיע את השיר.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
אה אוקי

אני לא מכיר את השיר ואת הפולמוס שהיה עליו

אז ודאי אל תעלה אותו!​

(וואי איזה סקרנות יש לי עכשיו....:rolleyes::eek:)

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מישהו יכול להעלות את הקליפ של עטרת שלמה של מוטי שטיינמץ??

2015

משתמש צעיר
נכתב ע"י נקודת מחשבה;1725950:
לא ימלט: הקליפ של ברוך שלום בלסופסקי

http://s3.kikar.net//data/auto/flv/dk/55ucqvip.m4v

(שוקל 50 מ"ב - מישהו יכול להעלות לג'מבו לטובת חסומים?)

בטעות לחצתי על זה "תודה",
אבל אני ממש לא בעד הקליפ, שה כלל לא ברוח חרדי, ואפילו יותר גרוע מזה.

אבל תודה גדולה לך בכל אופן לתמיד על העלאת קליפים מעניינים לפורום.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
נגן הסקספון דור אסרף באלבום אינסטרומנטלי חדש – אגדלך

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נקודת מחשבה;1726004:
אה אוקי

אני לא מכיר את השיר ואת הפולמוס שהיה עליו

אז ודאי אל תעלה אותו!​

(וואי איזה סקרנות יש לי עכשיו....:rolleyes::eek:)

אין לך ממה להסתקרן באמת שיר רדוד אם תרצה תן לי מייל ואני אשלח לך

ארות

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נשמח מאד באם תעלו את הקטע גם לג'מבומייל.
תודה מראש!

מירי5

משתמש רשום
יש למישהו להעלות שוב את הכנס של דרשו או חלקים ממנו?
ניסיתי כבר בכל הקישורים.
תודה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה