אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
דודי קנופלר בלהיט מ"החלום שלי" 'ווען א אידעלע בעהט'
חודשים ספורים לאחר השקת אלבום הבכורה שלו, שזכה גם לגרסה אמריקאית ("מיין חלום") וגם לגרסה ישראלית ("החלום שלי"), מגיש כוכב הזמר הצעיר מארה"ב, דודי קנופלר, ללהיט "ווען א אידעלע בעהט" – הרצועה השמינית באלבום הטרי. הלחן, מפרי לחניו של גדול הזמר החסידי דודי קאליש.
‏את הביצוע של דודי קנופלר מלווה הגיטרה של נחמן דרייער. על מלאכת המיקס הופקד גרשי שווארץ.
2

בבקשה ובשמחה

1f448
להורדה דרך גמבומייל לחצו כאן
1f449

1f448
להורדה דרך גוגלדרייב לחצו כאן
1f449

ahron04

משתמש רשום
לרגל הוצאת הדיסק אידיש נחת
עשרות סרטונים סביב ההשקה:
חמוד!
אידיש נחת 3 מזמור שיר- שלום
מסקרן לשמוע את השיר המלא. ונשמע ממש טוב.
משהו יכול להעלות?

קבצים מצורפים

• VID-20180619-WA0149.mp4
    11.2 MB · צפיות: 169

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ברוך לוין & בני פרידמן - והערב נא
"והערב נא" ארגון לחיזוק לימוד התורה הפעיל כעת ב־44 ישיבות ברחבי ארה"ב, הארגון מניע את הבחורים ללימוד ברצף, לחזרה ושינון הלימוד, ולקבלת עריבות, מתיקות וחיות בלימוד התורה. בארגון משתתפים כ־1600 בחורים, במשך השנים סיימו הבחורים 4,000 מסכתות, 50,000 דפי גמרא, והמספרים ממשיכים לעלות.
הזמר והיוצר ברוך לוין מצטרף לחיזוק לימוד התורה, והלחין שיר חדש בשם - "והערב נא" (בנוסף לשיר הקודם שהלחין, ויצא עם אותו שם), את השיר מבצע ברוך לוין יחד עם הזמר בני פרידמן, על העיבוד וההפקה אחראי יוחי בריסקמן.
(ככל הנראה כבר שלחנו אותו בעבר)
2

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448

מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בערי וועבר מארח את אהרל'ה סאמט ומקהלת מלכות: קרעסטיר
הלהיט התוסס 'קרעסטיר' שכבר הפך את מעגלי הרוקדים בעונת החתונות הנוכחית, כעת בגרסה הרשמית, בהגשתם של בערי וועבר, מקהלת 'מלכות' ואהרלה סאמט.
לחנו של בנצי שטיין. ולמה נקרא שמו קרעסטיר? על שום מעשה שהיה: תחילתו של חודש אייר תשע"ח.
רבבות יהודים מכל העולם עושים דרכם בואכה קרעסטיר, לפקוד את ציונו של ר' ישעי'לה זי"ע ביום ההילולא.
בין העולים הרבים, המטאור המוזיקאלי הצעיר בנצי שטיין, שעושה את דרכו עם ידידים קרעסטירה.
בנסיעה הארוכה, בינות לשדות המוריקים ובתי הכפרים ההונגריים העתיקים, הוא פותח בנעימה עליזה שסוחפת את החבריא כולה, 'אויפן וועג קיין קרעסטיר'… עונת החתונות הקיצית יצאה לדרכה, וה'קרעסיטירר ניגון' הטרי הפך ללהיט סוחף כפי שתשמעו בעצמכם…
את דרכו החל בנצי שטיין לפני שנתיים כמעבד מבריק, כשהוא מטביע את חותמו על רשימת הפקות יוקרתיות, בין היתר מבית היוצר של מקהלת 'מלכות' כאשר פנחס ביכלר, 'צייד הכישרונות', שם עליו את עינו זה מכבר וליהק אותו לבית היוצר המלכותי.
2

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448
חודשים ספורים לאחר השקת אלבום הבכורה שלו, שזכה גם לגרסה אמריקאית ("מיין חלום") וגם לגרסה ישראלית ("החלום שלי"), מגיש כוכב הזמר הצעיר מארה"ב, דודי קנופלר, ללהיט "ווען א אידעלע בעהט" – הרצועה השמינית באלבום הטרי. הלחן, מפרי לחניו של גדול הזמר החסידי דודי קאליש.
‏את הביצוע של דודי קנופלר מלווה הגיטרה של נחמן דרייער. על מלאכת המיקס הופקד גרשי שווארץ.
2

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448
1f449
כל אלא העלו כבר...

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נריה אנג'ל - זעקת בניך
רגע לפני בין המצרים משחרר המוזיקאי והדי-ג'יי נריה אנג'ל סינגל שקט ומרגש בציפייה לגאולה - "זעקת בניך".
את השיר כתב והלחין נריה אנג'ל עוד לפני כ-13 שנה, על העיבוד וההפקה המוזיקאלית אחראי שרולי ברונכר.
2

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448

מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
2

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448
1f449
בקובץ MP3

קבצים מצורפים

• דודי-קנופלר-ווען-א-אידעלע-בעהט-.mp3
    4.3 MB · צפיות: 49

ישארליק770

משתמש מקצוען
חמוד!
אידיש נחת 3 מזמור שיר- שלום
מסקרן לשמוע את השיר המלא. ונשמע ממש טוב.
משהו יכול להעלות?
זכויות יוצרים!!! כל המטרה בפרסום התקציר של השירים היא שתקנה את הדיסק!‏‎

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
המלחין האגדי יוסי גרין בלחן חדש למילים "וזכנו"
המלחין האגדי יוסי גרין התיישב במוצאי שבת שעברה, למלווה מלכה בלתי נשכחת בירושלים עם קבוצת ידידים קרובים,
הדבר מתרחש בימים בהם משיק גרין את האלבום "אידיש נחת 3", ובו מיטב לחנים חדשים בביצוע מקהלת הילדים המפורסמת שלו.
הנוכחים עטפו את גרין בהרבה אהבה. אחד הנוכחים תיאר את רחשי ליבו: "אני עצמי בן 40 ויוסי מלחין להיטים עוד לפני שנולדתי. אני גדלתי על השירים של גרין משנות השמונים, ועכשיו גם הבן שלי שהוא בן 5, מרותק ל'בני בראתי את היצר' ול'הנני רופא לך'. יוסי לא מפסיק ליצור ולחדש. הוא רלוונטי, חדשני ומפתיע בלי סוף".
את האירוע שהתקיים בביתו של יהודה אנסבכר בהר נוף הנחה אפרים קמיסר. הוא הודה בחום לחברי "שולחן 8" שיזמו את האירוע, לבעלת הבית הגב' אנסבכר שארחה בטוב טעם ובלבביות את המפגש המיוחד. בשם החברים העניק יאיר בורוכוב לגרין מתנה מיוחדת, העתק מדמותו מנגן על פסנתר, שנעשה על ידי אמנית פלסלטינה מיוחדת.
בעיצומו של הערב, שלף המלחין האגדי לחן חדש למילים "וזכנו", ולימד את המשתתפים.
1

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448
להורדה דרך גוגלדרייב 1 לחצו כאן
1f449

1f448
להורדה דרך גוגלדרייב 2 לחצו כאן
1f449

מוזיקה מכל הלב

אסתי !!

מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מוטי גולדמן באלבום חדש - 'וואס איז נייעס'
'וואס איז נייעס' - אחד המשפטים הנפוצים בשנים האחרונות כמטבע לשון (סלנג) בעולם החרדי כולו, ובמקרה הזה מדובר בנייעס אמיתי. זהו שמו של אלבום הקאברים המדהים שהגיח לעולם לפני חודש והפך לאחד המושמעים בעולם הישיבות ובבתים של כל גווני היהדות החרדית, כשגם בחנויות רבות ומכובדות הוא חלק מרכזי מהפלייליסט.
1

בבקשה ובשמחה - מחרוזת להיטים

1f448
1f449

1f448
1f449

1f448

אסתי !!

מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יענקי דסקל - אשירה ואזמרה
בשמחת הבר המצווה לנכדו של הנגיד לבית ויזניץ ר' מתי גרוזינגר הי''ו, אשר התקיימה ברוב פאר והדר, לא חסכו ידידיו וגם הם נטלו חלק בשמחה כאשר הפיקו לכבוד השמחה את "אשירה ואזמרה" לחנו החדש של המלחין האגדי ר' משולם גרינברגר הי''ו עם ביצוע אנרגטי של בעל המנגן לבית ויזניץ ר' יענקי דסקל.
השיר הופק ברוב כישרון ע''י המפיק והמעבד המוזיקלי הצעיר בנצי שטיין שצירף לשיר גם את הכישרון האלקטרוני החדש ישראל שיפמן, על העיבוד הקולי הופקד המעבד איציק פילמר.
מיקס ועריכה דיגיטלית: יניב בלאס. גיטרות: אבי סינגולדה. כלי נשיפה: דוד הלר.
1

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448
1f449

1f448

אסתי !!

מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מנחם מושקוביץ מקפיץ עם מחרוזת אנרגטית בחתונה
זמר החתונות מנחם מושקוביץ מקפיץ עם מחרוזת אנרגטית בחתונה בברוקלין - ארה"ב,
כשאותו מלווים חברי מקהלת 'זמירות' בניצוחו של בעל המנגן יואלי פולאצ'ק.
1

בבקשה ובשמחה

1f448
1f449

1f448
1f449

1f448

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מי מוריד?
https://www.kikar.co.il/281734.html

צפו בקליפ הילדים המדהים ביותר שתראו
7 ילדי משפחת רוס במחרוזת שירים חסידיים ממיטב המוזיקה החסידית בביצועם ונגינתם של ילדי המשפחה שכל אחד מנגן על כלי אחר ברמה מפתיעה. האבא של המשפחה המוכשרת על גיטרת הבס. עיבוד אברימי גור-ארי (קליפים)
הקפצה! אף אחד לא יכול להעלות?
זה מדהים ויפה לראות!! ממליצה לכולם (למי שפתוח)
צריך IDM בשביל זה

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אה יש לי שאלה: היה קטע כזה (שמעתי ברדיו) שגוי אחד כושי שר "שלא עשני גוי" משהו יכול להביא קישור או יודע לפחות יותר במה מדובר

בורג קטן במערכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אה יש לי שאלה: היה קטע כזה (שמעתי ברדיו) שגוי אחד כושי שר "שלא עשני גוי" משהו יכול להביא קישור או יודע לפחות יותר במה מדובר
נראה לי שיש לי, זה משהו ישן.
בודק ומיד מעלה.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי כושית (כהת עור...) שרה "פרוק ית ענך"...

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אם ישי ריבו העלה שיר שלו ליוטיוב (מהדיסק החדש) יש עליו זכויות יוצרים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה