אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

עובדיה

משתמש פעיל
אברהם פריד ויהורם גאון כבשו את הצפון

מופע חגיגי לרגל חגיגות העשור של פסטיבל בין הכרמים התקיים ביום שני תחת כיפת השמיים בלב יער בירייה שבעין הוזים. במופע נטלו חלק הזמרים אברהם פריד ויהורם גאון, אותם ליוותה תזמורת בניצוחו של יובל סטופל, שאף רשום על העיבודים.

בבקשה ובשמחה
https://www.jumbomail.me/he/Downloads.aspx?sid=497142535839647A446B54464B3342347436653838673D3D

https://drive.google.com/file/d/0By1-d62z0MLJcW9NV0ktR0NkRXc/view?usp=sharing

קבצים מצורפים

• o7dfc80f63bc6.jpg
    KB 37.2 · צפיות: 19
ת

תות

אורח
נכתב ע"י עובדיה;2211788:
אברהם פריד ויהורם גאון כבשו את הצפון

מופע חגיגי לרגל חגיגות העשור של פסטיבל בין הכרמים התקיים ביום שני תחת כיפת השמיים בלב יער בירייה שבעין הוזים. במופע נטלו חלק הזמרים אברהם פריד ויהורם גאון, אותם ליוותה תזמורת בניצוחו של יובל סטופל, שאף רשום על העיבודים.

בבקשה ובשמחה
https://www.jumbomail.me/he/Downloads.aspx?sid=497142535839647A446B54464B3342347436653838673D3D

https://drive.google.com/file/d/0By1-d62z0MLJcW9NV0ktR0NkRXc/view?usp=sharing

יש אולי את הקליפ הזה עם וידיאו?

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י רעות כהנא;2210026:
למען הידע אין מקור לאגדה זו.והמקור הוא רק אגדה ערבית.

מעניין מאוד.

כי יש בדיחה הגורסת:

היה היו שני אחים - אחד בלי כסף ואחד בלי בנים, לילה אחד הגיע האח ללא הבנים ואמר הרי אני מסכן וההוא שמח, אגדיל את השדה על חשבונו, ראה האח השני ואמר לעצמו, הרי לי אין ילדים אגדיל על חשבונו, קמו בבוקר ודקרו אחד את השני...

ראה זאת מוחמד ואמר, במקום כזה ראוי שיבנה מסגד אל אקצה... :D

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

e.ch

משתמש צעיר
לפני חודשיים יצא סינגל - קליפ דאנסי של נתנאל ישראל ושרולי ברונכר, משהו כזה, שמע ישראל ה' אלוקינו וכו' עם קטע ראפ, ארבעים שנה הלכנו במדבר וכו'
מישהו יכול להעלות?
תודה מראש!
עדיף כקובץ mp3 .

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
שלום וברכה!

א' תודה על השירים המקסימים שמעלים פה בנדיבות לב. אני נהנת מהם מאוד!
ב'-
מישהו יכול בבקשה לעלות לי את השיר של חנן בן ארי 'איזון'. אני צריכה אותו די בדחיפות.
ניתן, אם יותר נוח, לשלוח לי למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תודה ענקית מראש!
ים הצלחות לכלום ושבת שלום!

רבקי ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מי יכול לעלות את הקומזיץ המלא {לא מקול חי כי באמצע יש הפסקת פרסומות וחדשות וכו'...} שהיה בליל שישי באלעד???
בתודה מראש!!!

מיוחדת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יפית כוכב;2212568:
שלום וברכה!

א' תודה על השירים המקסימים שמעלים פה בנדיבות לב. אני נהנת מהם מאוד!
ב'-
מישהו יכול בבקשה לעלות לי את השיר של חנן בן ארי 'איזון'. אני צריכה אותו די בדחיפות.
ניתן, אם יותר נוח, לשלוח לי למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תודה ענקית מראש!
ים הצלחות לכלום ושבת שלום!

בכיף :)

קבצים מצורפים

• 01. איזון.mp3
    8.2 MB · צפיות: 19

king salomon

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
...

מישהו יכול להעלות את השיר של אוהד מדוע.....
שבוע טוב....:)

e.ch

משתמש צעיר
נכתב ע"י e.ch;2212326:
לפני חודשיים יצא סינגל - קליפ דאנסי של נתנאל ישראל ושרולי ברונכר, משהו כזה, שמע ישראל ה' אלוקינו וכו' עם קטע ראפ, ארבעים שנה הלכנו במדבר וכו'
מישהו יכול להעלות?
תודה מראש!
עדיף כקובץ mp3 .

מקפיץ

אחת ירושלמית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מקפיצה שוב
מי יכול לעלות את הקומזיץ עם מוטי שטיינמץ שהיה בליל שישי באלעד???
בתודה מראש!!!
(אני מנותבת)

sm100

משתמש צעיר
האם מישהו יכול לעלות את התקציר של הדיסק החדש של
שמילי אונגר

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י עובדיה;2209631:
דודי קנפלר ו"שירה" בגרסת כיסוי ל"אין עוד מלבדו" באידיש

הלהיט של שלומי שבת ״אין עוד מלבדו״ זוכה לגרסת כיסוי והפעם באידיש. מקהלת "שירה" בחרה לשתף פעולה עם זמר הנשמה דודי קנפלר מניו יורק, קנפלר ידוע כזמר היוצר חיבור טוב בין היצירות שהוא מגיש ובין קהל המאזין לו.

המלים החדשות באידיש נוגעות במהות ההשראה של היוצר המקורי, אין ספק שהשילוב בין קנפלר למקהלת "שירה" יהפוך את השיר ללהיט מושר בכל אירוע, חתונה וקומזיץ.

בבקשה ובשמחה
https://drive.google.com/file/d/0By1-d62z0MLJb3pQRUZyaGZya0U/view?usp=sharing

יש למישהו את את הווידאו של קנפלר?
תודה!

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יעל ויעל;2213697:
יש, הבעיה היא שזה כבד, 74 מ"ב.
אם אפשר כתובת, אשלח בג'מבו מייל.

אולי תעלי לפה קיור לג'מבו , כדי שכולם יהנו ויצלצלו לך , וגם אני ... :)
תודה !!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה