אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

האמת שבדרך

משתמש פעיל
נכתב ע"י משה10;1989319:
כשמחפשים בגוגל את השיר "שערי דמעות לא ננעלו" מופיע הרבה שיש כזה קליפ עם מוטי שטיינמץ (לפי איך שהבנתי הוא בכה באמצע...)
מישהו יכול להוריד?
תודה רבה

מתחת אותי כהוגן....;)

אנא, מי מתנדבר להעלות?

משה10

משתמש פעיל
עכשיו אני קולט, שהמילים "שערי דמעות-מוטי שטיינץ" שראיתי בגוגל, עולים על דמעותיו של מוטי ולא על הניגון "שערי דמעות"

אנא
נא
בבקשה
רחמים
יש למישהו את השיר כשילד (או מוטי שטיינמץ) שר אותו?
בכל פורמט שהוא

השיר "מיום שחרב בית המקדש... שערי דמעות לא ננעלו"

משה10

משתמש פעיל
אבקש שוב בפעם האחרונה:

יש למישהו את השיר "מיום שחרב בית המקדש... שערי דמעות לא ננעלו"כשילד (או מוטי שטיינמץ) שר אותו?
בכל פורמט שהוא
אני צריך את זה דחוף למצגת.

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י משה10;1989425:
אבקש שוב בפעם האחרונה:

יש למישהו את השיר "מיום שחרב בית המקדש... שערי דמעות לא ננעלו"כשילד (או מוטי שטיינמץ) שר אותו?
בכל פורמט שהוא
אני צריך את זה דחוף למצגת.
יש לי את זה מתוך חתונה ... יעזור??

משה10

משתמש פעיל
מקווה מאוד שכן
השיר אמור להשמע קצת רחוק
ובכל אופן אם יהיה מקומות עם קצת רעש אנסה להלביש משהו על זה.
תודה רבה

EttiB

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מתוך קומזיץ 2, ילד+ גבר.

קבצים מצורפים

• 02-מיום שנחרב.mp3
    3.8 MB · צפיות: 0

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
השרת של נטפרי פתוח לכם?? אני רוצה לדעת לאן להעלות אותו..

משה10

משתמש פעיל
השרת של נטפרי סגור אצלי
ותודה רבה לפלאפון ולאתי אין מילים.

אני עדיין לא נטפרי גאה....

שושניתוש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י חד וחלק;1989320:
אולי אם ההסרטה תהיה ישרה, וגם מושלמת יותר, תהיה תמימות דעים בענין הדמעות, אם קיימות שם או לא. :p

זה כ"כ ברור ובולט, שלא ברור מדוע אתם בספק.

אבל בלי קשר נשמח להסרטה ישרה ומושלמת אם יש למשהו.

תודה

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
את הקליפ אנימציה של ישי ריבו ל'קול פעמונים' כבר ראיתם?

את הקליפ אנימציה של ישי ריבו ל'קול פעמונים' כבר ראיתם?

ישי ריבו (26) התופעה והכישרון, מגיש את הסינגל האחרון לפני האלבום השני – פחד גבהים. השיר החדש קול פעמונים, הוא שיר מרגש מאוד, הפורט על נימים שאולי נרדמו לנו וזקוקים להערה והארה.

קול פעמונים הוא שיר מלודי ענוג המתאר את ייסורי הגלות של רחל אימנו, המבכה את מצבו של עם ישראל (צאן), לאורך הדורות. את המילים המיוחדות והלחן הממיס כתב ריבו בעצמו, בימוי ועיצוב הקליפ שובה הלב, המפרשן את הטקסט באופן מרשים – נדב נחמני ואת האנימציה: קובי חדור ונדב נחמני. האלבום החדש ייצא לשוק בר"ח אדר ב', וישתלב בשמחה האמיתית שחודש אדר מציע לעם ישראל.

רחל רחל
הרחיבי מקום אוהלך
את מפתן ביתך
בנים שבים לגבולך
״כל עדר הרחלים
עולים לקראתך״
שכולה אין בהם
כולם בנייך הם

טלית שֶׁכולה
שַׁכולה אין בהם
כולם בנייך אֵם..

קבצים מצורפים

• ישי-ריבו-בהופעה-620x340c.jpg
    KB 31.1 · צפיות: 22
  • ישי ריבו - קול פעמונים.mp4
    12.5 MB · צפיות: 48

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה