אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

זהבה גרין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אויש
חשבתי כבר שזה השיר החדש של יואלי גרינפלד
קצת התאכזבתי אבל זה גם יפה...

צירפתי פה את השיר של יואלי "אמר רבי אלעזר"
צפה בקובץ המצורף 268732

קבצים מצורפים

• 04 אמר.MP3
    6.5 MB · צפיות: 39

23

משתמש מקצוען
אם יש למישהו עוד קליפים של דודי קאליש,
אשמח מאד, בג'מבו מייל או גוגל דרייב,
תודה מראש.

ישראל פפר

משתמש צעיר
יואלי גרינפלד וידידים שרים ביחד: “צוזאמען”

מקהלת ידידים שבה ומביאה את פאר היצירה המוזיקלית-חסידית • צפו בביצוע היפהפה עם יואלי גרינפלד ומקהלת הילדים שיר ושבחה בניצוחו של חיים מאיר פליגמאן, מבצעים את “צוזאמען” מאלבומו החדש של יואלי “זה” • מילות השיר של מוטי אילוביץ’ הולחנו ועובדו במקור על ידי דודי קאליש שעיבד את הניגון מחדש להתאמה מרבית לאירוע הדינר השנתי לקופת כולל רבי מאיר בעל הנס

אבי100

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אוהב את החיים בנימין ישראל

קבצים מצורפים

• בנימין ישראל - אוהב את החיים.mp3
    9.4 MB · צפיות: 20

אבי100

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
למה?
ככה!!!

קבצים מצורפים

• למה יאמרו הגוים.mp4
    9.1 MB · צפיות: 38

ישראל פפר

משתמש צעיר
צפו בקליפ של 'נרננה' וארי רייך: נכספה

ילד הפלא ארי רייך ומקהלת 'נרננה' בביצוע מרגש לשיר "נכספה וגם כלתה נפשי" מתוך אירוע

בבקשה לצרף את זה

מתנחל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אבי בניון ועמיר בניון - מוסר אביך

צפה בקובץ המצורף 268993

הזמר והיוצר אבי בניון משחרר סינגל חדש עם המון מסר לחיים בדואט עם האח עמיר בניון - "מוסר אביך".

מילים ולחן: אבי בניון.
עיבוד והפקה מוזיקאלית: אבי בניון ותומר מתנה.

צפה בקובץ המצורף 268994

קבצים מצורפים

• אבי בניון ועמיר בניון - מוסר אביך - תמונה.jpg
    KB 25.8 · צפיות: 16
  • אבי בניון ועמיר בניון - מוסר אביך.mp3
    8.7 MB · צפיות: 32

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י yoosiyos;1887738:
אז קודם נתקן, זה לא בני פרידמן אלא בערי וובער מהאלבום "בן מלך"
מצורף קובץ.

מישהו יכול להעלות בבקשה את הקליפ של השיר הזה
חסום לי - זה הקישור מיוטיוב
https://www.youtube.com/watch?v=-2WP5_8Fb28

תודה!!

מתנחל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
חיים שלמה מאיעס - דריק דה קנעפל | SmuliX & Mayez

צפה בקובץ המצורף 269158

כשלשה חודשים עברו מאז יצא "בס קול" אלבום הבכורה של הזמר חיים שלמה מאיעס וכעת בשיתוף פעולה עם המפיק שמוליק ברגר משחרר סינגל חדש - "דריק דה קנעפל" (תלחץ על הכפתור).

את הסינגל הלחינו בסגנון דאנס שרולי ברונכר ושמוליק ברגר שגם אחראי על המוזיקה, את המילים כתבו חיים שלמה מאיעס וחיים אלתר פנט בתוספת למילים מהמקורות. מיקס ומאסטרינג: ג׳ורדי פלג.

צפה בקובץ המצורף 269159

קבצים מצורפים

• חיים שלמה מאיעס - דריק דה קנעפל - תמונה.jpg
    KB 28.8 · צפיות: 25
  • חיים שלמה מאיעס ושמוליק ברגר - דריק דה קנעפל - SmuliX & Mayez.mp3
    4 MB · צפיות: 36

מתנחל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נתנאל המלך;1898585:

אבישי רוזן - אחזור

צפה בקובץ המצורף 269201

היוצר והזמר אבישי רוזן, 17, משחרר היום את "אחזור"- סינגל וקליפ חדש לפני אלבום חדש. הסינגל הוא השיר השלישי שיוצא מתוך "מי שאני עכשיו"- אלבומו החדש של אבישי רוזן. את הסינגל "אחזור" מלווה קליפ חדש וייחודי, במסגרתו צולם בפעם הראשונה בישראל, קליפ בכדור פורח.

לדברי אבישי, הסינגל "אחזור" עוסק כמו כל האלבום החדש בהתבגרות, מבט פנימה ובחזרה אל עצמך. "חוויתי בשנים האחרונות, כמו כל מתבגר, תהפוכות אישיות עצומות שבאות לידי ביטוי ביצירה שלי. הסינגל מתכתב עם הסינגל הקודם ששוחרר 'הייתי בורח'- בשניהם אני מבקש לחזור לעצמי- בין אם שמדובר בחזרה
מהחיים שבחוץ פנימה או חזרה מאהבה ישנה- בפנים נמצאות כל התשובות".

זהו אלבומו ה-2 של אבישי, ואלבומו הראשון המבוסס כולו על יצירתו האישית כיוצר-זמר. בהפקה שונה וייחודית, חובר אבישי אל רמי קליינשטיין, מה שיצר מפגש של עולמות מוסיקליים המגשרים ומחברים בין עולמות תרבותיים שונים.

האלבום יכלול 13 שירים, כולם פרי יצירתו של רוזן, ועוסקים ברגשות אמונה ותקווה, על החיים והאהבה.
עד כה יצאו הלהיטים "טיפות של רוח" ו"הייתי בורח" שהפכו ללהיטים וצברו מאות אלפי צפיות ביוטיוב.

אבישי החל בקרירה מוסיקאלית עצמאית בגיל 13 כאשר מאחוריו ניסיון של ארבע שנים כסולן בלהקת הילדים "קינדרלך" שעמה הופיע ברחבי העולם.
אלבומו הראשון "תן לי סימן" נחל הצלחה רבה והנפיק השמעות רבות בתחנות הרדיו, להיטים המושמעים תדיר באירועים במסיבות סיום ואפילו כצלצולי פעמון בית ספר ושחלקם הגיע למעל רבע מליון צפיות . הסינגלים "תן לי סימן" ו "אלפי ילדים" הפכו ללהיטים ו"תן לי סימן" אף נבחר כזמר השנה בתחנות הרדיו הדתיות לאחרונה זכה אבישי להכרה בכישרונו הייחודי כיוצר גם מהממסד המוזיקלי, כשקיבל מענק תמיכה באלבום מטעם הקרן לעידוד היצירה הישראלית של אקו"ם.

לרגל השקת האלבום, יוצא אבישי רוזן לסיבוב הופעות ברחבי הארץ. הופעת טרום הבכורה תתקיים ב-24.12 בשעה 20:30 במועדון "הגולה", פתח תקווה.

מילים ולחן: אבישי רוזן.
עיבוד והפקה מוזיקלית: רמי קליינשטיין.

צפה בקובץ המצורף 269202

קבצים מצורפים

• אבישי רוזן - אחזור - תמונה.jpg
    KB 341.4 · צפיות: 30
  • אבישי רוזן - אחזור.mp3
    7.4 MB · צפיות: 56
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה