אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

ישראל פפר

משתמש צעיר
שטיינמץ והמנגנים: "בכל צער וצער"

'קרן התורה' קיימה אירוע בבנייני האומה בירושלים • צפו בקליפ: שילוב מנצח מבצע את הלהיט החסידי

נא לצרף את זה

ירוק מנטה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ישראל פפר;1884791:
שטיינמץ והמנגנים: "בכל צער וצער"

'קרן התורה' קיימה אירוע בבנייני האומה בירושלים • צפו בקליפ: שילוב מנצח מבצע את הלהיט החסידי

נא לצרף את זה

יהיה טוב אם תעלה גם קישור.:rolleyes:
זה לא ברור מאיפה לעלות לך...:confused:

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים

גיטרה

משתמש סופר מקצוען
הנה:

קבצים מצורפים

• שטיינמץ והמנגנים.mp4
    13.7 MB · צפיות: 39

ירוק מנטה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
השיר החדש של ישי לפידות: הילדים הללו

http://www.93fm.co.il/radio/257618/

"הילדים הללו" סינגל חדש לזמר והיוצר ישי לפידות לשיר שכתבו הדס וחנן בן ארי, והלחין חנן בן ארי.

"בעקבות קשרי הידידות שנקשרו ביני לבין היוצר חנן בן ארי, הזמין אותי הכישרון הצעיר להופעה שלו ב"בית היוצר" בנמל תל אביב. בשבילי, אחד הרגעים המרגשים בערב היה כשחנן החל לשיר את "הילדים הללו" – אדפטציה שלו על אהבת וקבלת הילדים שלנו – למזמור "הנרות הללו" שאנו שרים בהדלקת נרות חנוכה", מספר לפידות.

"למחרת כשהתקשר חנן והציע לי להקליט את השיר – לא חשבתי פעמיים, והיה נראה טבעי בעיני לצרף להפקה שלושה מהילדים הבולטים בעונה האחרונה של "בי"ס למוזיקה". אני מאמין שזהו שיר המתאים לכל ימות השנה ושכל זוג הורים ימצא שם את עצמו ואת תפילותיו…".

סימי

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נתנאל המלך;1881093:
רבון העולמים, ידעתי כי הנני בידך לבד כחומר ביד היוצר.
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות,
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולסמוך נפשי,
מבלעדי עוזך ועזרתך,
אין עזרה וישועה.
קרדיט שיא מיוזק

"ולתמוך"- לפי המקור...

נכתב ע"י אבי100;1884718:
צודק, התנצלותי על כך
פשוט קיבלתי את זה במייל והעלתי עוד לפני שאני הספקתי לראות

אם כך, אז תודה כפולה ומכופלת על שאתה חושב עלינו עוד לפניך!:):):)
ויישר כוחך על הוספת אזהרת צפייה.

רבקי ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מישהו יודע למי שייך השיר רפאנו ד' ונרפא, הושיענו ונושעה?
תודה רבה!

yoosiyos

משתמש רשום
נכתב ע"י סימי;1885889:
"ולתמוך"- לפי המקור...

במקור שראיתי בספר, כתוב "ולסמוך" לא ולתמוך, גם על העטיפה הרשמית כתוב "ולסמוך" אותו דבר גם במוסטלי מיוזיק, שמסתבר שקיבלו את זה מהיח"צ של פריד.

אולי זה גם מסתבר ככה, ואני לא בקי בדקדוק, אבל נראה לי שנתמך זה ע"י התומך לגמרי, ונסמך נתמך על התומך ע"י עצמו אבל בזכות התומך.
וסליחה על החפירה.

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לבני פרידמן יש שיר נראלי קוראים לו רק ביחד..
השיר מתחיל כך:
ויהי בישרון מלך בהתאסף ראשי עם ..
ואח"כ
יחד כל ישראל יחד, כולם ביחד נשיר מהלב..

קיצור אשמח אם מישהו מכיר ויכול להעלות לי!
תודה!!

אני מקווה שאני לא מתבלבלת עם שם הזמר גם.. אם כן תקנו אותי.:confused::rolleyes:

yoosiyos

משתמש רשום
נכתב ע"י michal23;1887718:
לבני פרידמן יש שיר נראלי קוראים לו רק ביחד..
השיר מתחיל כך:
ויהי בישרון מלך בהתאסף ראשי עם ..
ואח"כ
יחד כל ישראל יחד, כולם ביחד נשיר מהלב..

קיצור אשמח אם מישהו מכיר ויכול להעלות לי!
תודה!!

אני מקווה שאני לא מתבלבלת עם שם הזמר גם.. אם כן תקנו אותי.:confused::rolleyes:

אז קודם נתקן, זה לא בני פרידמן אלא בערי וובער מהאלבום "בן מלך"
מצורף קובץ.

קבצים מצורפים

• 01 - Yachad - [Windos.Co].mp3
    9.5 MB · צפיות: 25
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה