אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

מינדי זהבי

משתמש רשום
בארה״ב יש מי שכבר נחשפו אליו, אבל בישראל יכירו אותו רק עתה. מאיר רוזנברג הוא כבר הרבה מעבר לתופעה. יש מי שרואים בו את ממשיכו של ר׳ שלמה קרליבך. יש סביבו כבר קבוצה מגובשת של כעשרים אוהדים המצטרפים אליו לקומזיצים ליליים במקומות מבודדים ויחד הם מבקשים לקרב יהודים באמצעות השירה.

ליפא שמעלצר שזיהה את הפוטנציאל של רוזנברג כבר ביצע לחן אחד שלו הלא הוא 'בן פייגא' שעורר סערה בשל הקליפ וסגנון העיבוד. רוזנברג, שמרני הרבה יותר, והסינגל הראשון שלו שרואה אור הוא 'איה' ממנו ניתן ללמוד על האווירה והסגנון הקרליבכים שלו.

רוזנברג שהגיע לישראל ללמוד בישיבת 'צמאה נפשי', התחיל לנגן ולהלחין שירים מתוך תורתו של רבי נחמן מברסלב וגילה במהרה שאנשים רבים מתחברים אליהם ורוצים לשמוע אותם שוב ושוב מה שהביא אותו להיכנס לאולפן ההקלטות ולעבוד על אלבום חדש שכולו מלחניו.

את השיר החדש שמילותיו לקוחים מתוך ליקוטי מוהר"ן עיבדו מיטב המעבדים מארה"ב והתוצאה ייחודית ומשלבת בין עדכניות מוזיקלית לבין הנשמה והרגש של רוזנברג.

קבצים מצורפים

• איה.mp3
    6.2 MB · צפיות: 39
  • איה.jpg
    KB 60 · צפיות: 17

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L

אלישבע אבר

מנהלת קהילת מוזיקה. סאונד. והפקות במה
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
נכתב ע"י האמת שבדרך;1789456:
דבר ראשון, חסום לי.
שנית, לא נראה לי שטעיתי. אני מדברת על שיר שקט שהמילים הראשונות שלו הם "מי יעלה בהר ה'...."

זה השיר??
נקרא" לה הארץ"
והמילים זה לה הארץ ומלואה תבל ויושבי בה.. מי יעלה בהר ה' ומי יקום במקום קודשו

קבצים מצורפים

• 11_לה%27_הארץ.mp3
    5.8 MB · צפיות: 67

האמת שבדרך

משתמש פעיל
נכתב ע"י PBיסטית;1789467:
זה השיר??
נקרא" לה הארץ"
והמילים זה לה הארץ ומלואה תבל ויושבי בה.. מי יעלה בהר ה' ומי יקום במקום קודשו

תודה רבה.
אבל זהו, שלא התכוונתי לזה.
שיר שקט במילים: "מי יעלה בהר ה' ומי יקום במקום קודשו, נקי קפיים ובר לבב אשר לא נשא לשוא נפשי ולא נשבע למרמה"

תודה מראש לעוזרים!

קו ונקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אתה בטוח שהזמר הוא שלומי גרטנר ?
כי לא זכור לי שיש לו שיר כזה.

האמת שבדרך

משתמש פעיל
נכתב ע"י קו ונקי;1789505:
אתה בטוח שהזמר הוא שלומי גרטנר ?
כי לא זכור לי שיש לו שיר כזה.

לא לסגורה על הזמר הזה דווקא.
(למרות שכן זכור לי... אולי אני טועה)
בכל אופן מישהו בסגנון הזה.

רמז

משתמש מקצוען
נכתב ע"י האמת שבדרך;1789422:
מי יעלה בהר ה' של שלומי גרטנר.
מישהו יכול להעלות בבקשה?

אולי זה?

קבצים מצורפים

• 02-מי יעלה.mp3
    4.2 MB · צפיות: 52

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L

מינדי זהבי

משתמש רשום
צפו מרדכי בן דוד ואיצ'ה מאיר הלפגוט בוולדורף אסטוריה.

קבצים מצורפים

• צפו • מרדכי בן דוד ואיצ_#039;ה מאיר הלפגוט בוולדורף אסט.mp4
    4.9 MB · צפיות: 38

מינדי זהבי

משתמש רשום
לרגל זכיתו של גיל ישראלוב בתכנית הפייטן במקום שני הרני מתכבד להגיש שני שירים נחמדים פרי יצירתו.

האזנה עריבה!

-------------

גשר צר

המלחין התמלילן שמואל יונה, נחשב לאחד הכותבים והמלחינים הפוריים והייחודיים במוסיקה היהודית, כמי שחתום על לא-מעט להיטים שהפכו לנכסי צאן ברזל, כגון "יתגדל ויתקדש", "מלאכים", "פסגת העולם", ועוד.

יונה עבר לא-מכבר אל קדמת הבמה כזמר ויוצר בעל הגשה מיוחדת ומרעננת עם אלבום בכורה משובח פרי עטו.

הזמר והיוצר גיל ישראלוב, בעל מנעד קולי מרגש וייחודי בנוף המוסיקה היהודית. מרבה להופיע בחופות וטקסים שמחים ומרגשים, וחבר בהרכב "מועצת השירה היהודית", ומקהלת "ידידים". שבימים אלו סיים עבודה של מעל שנתיים על אלבום הביכורים [מתוכו יצאו עד-כה ארבעה סינגלים שזכו להצלחה רבה], בו נוטלים חלק טובי השמות, ובהם שמואל יונה.

גיל ישראלוב ושמואל יונה - גשר צר
במסגרת שיתוף הפעולה בין השניים באלבום הבכורה של ישראלוב, נוצר חיבור אישי ומוסיקלי אמיץ שהוליד מופע אינטראקטיבי בשיתוף הקהל, הממזג בין העולמות המוסיקליים השונים של השניים ויוצר מוסיקה יהודית בניחוח מוסיקת עולם.

מתוך ולקראת השקת המופע יוצא השיר "גשר צר" – שנכתב והולחן ע"י יונה ויצא לפני כחמש-עשרה שנה, ומבוצע במקור ע"י חיים ישראל. ומקבל נופך ומימד חדש בזכות ההגשה הפשוטה והיפה והעיבוד המינימליסטי עליו אמון יונה בעצמו.

יופי של עולם

בדרך אל אלבום הביכורים, משחרר הזמר והיוצר גיל ישראלוב סינגל חדש "יופיו של העולם".

מדובר בבלדה שקטה, מרגשת וסוחפת, המתארת דיאלוג בין אב לבנו, בין עם ישראל לאביהם שבשמיים. בזכות שירתו המרגשת והכובשת של ישראלוב מקבלים מימד אישי כן ועוצמתי.

על ההפקה המוסיקלית והקולית העשירות, מופקד יוני אליאב. שרתם את טובי הנגנים מהארץ ומחו"ל, אשר משלבים בין מוזיקה אתנית למוזיקה קלאסית וביחד יוצרים שילוב עדין ויפהפה של מוסיקת עולם.

קבצים מצורפים

• גשר צר.mp3
    8.9 MB · צפיות: 47
  • יופי של עולם.mp3
    4 MB · צפיות: 36
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה