קורונה אשכול הסגר הגדול - דיווחים ענייניים בלבד !!!

chaia

משתמש מקצוען
*רשות החירום הלאומית*
יום שלישי 08.09.2020

צהריים טובים
עדכון באשר לאישורי מעבר באזור מוגבל .
בהתאם להחלטת הממשלה לסעיף 16.17 לחוק אין צורך באישורי מעבר לעובדים המתגוררים באזורים מוגבלים.
המשטרה תאכוף התקהלויות
פתיחת עסקים וכל מה שמוגדר בהחלטה בהתאם לחוק

אזרח הנדרש להגיע לעבודתו
יכול לעשות זאת ללא אישור ייעודי.

אקסיומה

משתמש פעיל
*רשות החירום הלאומית*
יום שלישי 08.09.2020

צהריים טובים
עדכון באשר לאישורי מעבר באזור מוגבל .
בהתאם להחלטת הממשלה לסעיף 16.17 לחוק אין צורך באישורי מעבר לעובדים המתגוררים באזורים מוגבלים.
המשטרה תאכוף התקהלויות
פתיחת עסקים וכל מה שמוגדר בהחלטה בהתאם לחוק

אזרח הנדרש להגיע לעבודתו
יכול לעשות זאת ללא אישור ייעודי.
כלומר, אין הגבלת מעבר בתכל'ס.

נערך לאחרונה ב:

אקסיומה

משתמש פעיל
'המחדש': גדולי ישראל שר התורה הגר"ח קניבסקי וראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין, הכריעו כי תלמודי התורה הליטאים ימשיכו מחר ללמוד כרגיל גם בערים שבהם יהיה עוצר לילי, בציבור החסידי לא התקבלה החלטה עד כה.

אפשר להניח שגם החסידיים יפתחו.

שרי ויסוצקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה אומר שלא יהיה תחבורה ציבורית מהשכונות שיש בהם סגר(כמו רמות...) לשכונות אחרות בירושלים?
מהשעה 19:00????
אלה רק לכיוון רמות?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
זה אומר שלא יהיה תחבורה ציבורית מהשכונות שיש בהם סגר(כמו רמות...) לשכונות אחרות בירושלים?
מהשעה 19:00????
אלה רק לכיוון רמות?
תחבורה ציבורית כרגיל
יציאה מהעיר/שכונה סגורה רק למי שלא גר בה

אקסיומה

משתמש פעיל
מהעדכון של chaya ומכך שיש תח"צ ניתן להבין שעיקר העניין זה אכיפת התקהלויות, ולא מניעת מעבר.

אקסיומה

משתמש פעיל
לפי איך שאני מבין את הפקע"ר, לתפילה למשל אפשר לצאת גם יותר מ500 מטר. רק התאווררות וספורט זה 500 מטר. אבל בדברים האלו בסוף זה תלוי במה שהשוטר בשטח מחליט.

מגבלות יציאה מהבית בתחומי האזור המוגבל
חל איסור לצאת מהבית למרחב הציבורי, בין 19:00 בערב ל-5:00 בבוקר, למעט אחת מהפעולות הבאות:

• יציאה להתאווררות לזמן קצר ולמרחק של עד 500 מטרים.
• פעילות ספורט של יחיד עם אדם קבוע אחר או של אנשים הגרים באותו מקום, למרחק של עד 500 מטר.
• הצטיידות במזון, תרופות ומוצרים חיוניים וקבלת שירותים חיוניים.
• יציאה למקום העבודה רק במקומות שאושר להם לפעול.
• קבלת שירות רפואי.
• סיוע לאדם אחר לצורך רפואי, או קושי תפקודי, או מצוקה שדורשת סיוע.
• תרומות דם.
• הפגנה.
• הליך משפטי.
• הגעה לכנסת.
• טיפול במסגרת רווחה.
• יציאה למקווה.
• יציאה לתפילה, להלוויה, לברית או לחתונה של קרוב משפחה מדרגה ראשונה.
• העברה של קטין, שהוריו חיים בנפרד, על ידי אחד מהוריו לביתו של ההורה השני.
• העברה של קטין שההורה האחראי עליו נדרש לצאת לצורך חיוני, ואין במקום המגורים אחראי שניתן להשאיר את הקטין בהשגחתו.

נערך לאחרונה ב:

התסרוקת שלי

משתמש חדש
יש לי שאלה

אם אני גרה בבני ברק ובסביבות שתיים בצהרים נוסעת לירושלים אני יכולה לחזור לבני ברק עם אוטובוס עד הבית אחרי השעה שבע???

התסרוקת שלי

משתמש חדש
יש לי שאלה

אם אני גרה בבני ברק ובסביבות שתיים בצהרים נוסעת לירושלים אני יכולה לחזור לבני ברק עם אוטובוס עד הבית אחרי השעה שבע???

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
יש לך מקור מידע?
כי אני לא מוצאת...
וגם יש תחבורה ציבורית מעיר לעיר?

בני ברק.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה