דרוש מידע <<< אשכול המקקים הגדול >>> איך מתפטרים מהם?

מצב
הנושא נעול.

תזרים

משתמש מקצוען
לנו הם נכנסים מבורא הביוב (קומת קרקע...),
אנחנו מקפידים על רשת לכל חורי הכיורים/אמבטיות,
ולא תמיד זה מספיק.
ניסינו טופג'ל של חברת רימי ולא עזר. (גם לנמלים - חלק מהמקומות עזר וחלק לא),
אני יודעת שיש כמה חברות, מישהו יודע מה החברה שהמוצר שלה באמת עוזר?

ואגב - הבן שלי נותן למקק להיכנס לתוך שקית ידיות (של "יש" וכד'), סוגר מיד את השקית ומנער כל הדרך לצפרדע - שהמקק ישאר בתחתית ולא יצליח לעלות.
זה עובד מעולה.... ובלי "גויות" שיותר גרועות לי ממקק חי..

זושא כץ

משתמש מקצוען
ולפתרון:

לוקחים 2 כאלו
צפה בקובץ המצורף 363656
שמים מסיכת גזים על הפנים, ומרססים בכל פינה, מרווח, חור אפשריים.
אחד למטבח, כל השאר למקומות אחרים בבית.

הולכים להתארח בשבת אצל משפחה שגמרה עם הג'וקים, חוזרים
במוצ"ש ומטאטאים ערמות של גוויות.

בהצלחה.
גם אני ממליץ על k300 +8. פתרון זול ויעיל.
סבלנו מהמוני מקקים.
קניתי 2 בקבוקים וריססתי בכל פינה וסדק.
גם בתוך הארונות מטבח איפה שיש את החיבור של הכיור וצינור הביוב.
לקח יומיים לפנות גוויות ומאז שקט לגמרי.

כמו שכתבו כאן, מדובר בחומר שגורם לשיעול כבד בזמן הריסוס
כדאי לשים משהו על הפה והאף אפילו איזה בגד.

SN

משתמש מקצוען
הכל יכול להיות, לא נכנס ל'שלום בית'....

אבל אצלנו זאת הייתה כמות אדירה משהו הזוי.

זוכרת בעבר שעשו אצלנו ריסוס בגגות, והיה שם הרבה קירות גבס (שזה מקור לאסיפת מחזור של כל המקקים)
כמויות המקקים שהיו שםםםםם.................................. בחיים לא ראיתי דבר כזה!

לא רוצה להגעיל פה אבל לילדים היתה תעסוקה הם היו אוספים אותם בתוך בקבוקים ריקים

רחשי הלב

משתמש מקצוען
ואגב - הבן שלי נותן למקק להיכנס לתוך שקית ידיות (של "יש" וכד'), סוגר מיד את השקית ומנער כל הדרך לצפרדע - שהמקק ישאר בתחתית ולא יצליח לעלות.
לי זה מזכיר את הפטנט הייחודי של הרש'לה. הרש'לה מוכר מן אבקה עם יעילות מוכחת. תופסים את המקק, מדגדגים אותו עד שהוא צוחק ואז ממלאים את גרונו באבקה. ב-76% מהמקרים שתועדו המקק נחנק למוות.

תגובתי

משתמש מקצוען
קראתי את האשכול המגעיל
ו"שמחתי"
ולמה ?
שמחתי שעד היום כשגילו בביתי מהיצור המגעיל היו טורקים את דלת האמבטיה ומודיעים לי חגיגית שאין אין לא נכנסים לחדר בלי שאכנס ואודיע חגיגית שהיצור המבוצר נמחק מעל פני האדמה ולא משנה אם אני צריך להקדים טיסה מהאיים הקריביים בשביל זה כי הרי אין כביסות אין מקלחות ואין כלום עד לטיפול המידי ולאחר קריאת האשכול ראיתי שציבור הנשים מסתדר טוב טוב עם היצור הזה כך שנשלח את בני הבית ללמוד את תורת הטיפול במקקים ב"פרוג"ובא לציון גואל
ושמחתי כי עד היום כשהתגלה היצור המגעיל הזה בביתי הרגשתי נורא עם מבטי האשמה של בני הבית על הבית הדפוק שאנו דרים בו "איכס מקקים " והיום אני רואה שזה קורה במשפחות הכי טובות ובבתים הכי יפים
אגב מי יודע כשבחור ישיבה מדבר על "מקק" למה הוא מתכוון?

m.e.e

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כך שנשלח את בני הבית ללמוד את תורת הטיפול במקקים ב"פרוג"ובא לציון גואל
"בני ביתך" ממש לא היחידות.. מכירה הרבה נשים שרק רואות יתוש קטן הם בורחות בהיסטריה.. דוג' טריה. אני וחברתי ישבנו בצוותא יחד עם הילדים בגינה, לפתע פתאום אני רואה איך חברתי מזנקת ובורחת בצרחות, כאשר היא מצביעה ביד רועדת על העגלה הנטושה של בנה התינוק שנם לו בתוכה בשלווה. הסתכלתי פעם. ועוד פעם. ולפתע ראיתי... עכביש!!!! :eek::eek::eek: עכבישון קטנטן :D מטייל לו בנחת הלוך ושוב על גגון העגלה, כמובן שהפשלתי שרוולים ועם 2 אצבעות העפתי את היצור ה"מפחיד" לכל הרוחות... בשעה שחברתי ניסתה להסדיר את נשימתה הטרופה, חשבתי לעצמי איך שהפחד השתלט עליה כליל וגרם לה, האמא המסורה, לנטוש בבהלה את עגלתו של בנה הקטן.. כאילו, מה לא פחדת שמא העכבישון ישתלשל באלגנטיות על קוריו הלבנים לכיוון הפנים השמנמנות של בנך? לא יודעת.. לא מבינה את ההגיון. אבל יכולה לנסות להיות סלחנית כלפי אלה שפוחדות מכל נמלה וחיפושית, ושאר יצורים כאלה ואחרים.. וכמובן לעזור עד כמה שניתן..:D:p

m.e.e

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי באמת תפתחי ארגון הצלה לכאלו מקרי חרום :eek::eek:
חחח יכול להיות.. בילדותי הייתי תופסת בידיים חשופות שממיות שהיו פולשות לביתינו.. החצופות.. :mad:אמא שלי הייתה קוראת לי והייתי עורכת מצוד נרחב אחר השממית המבוקשת.. כאשר צלחתי במשימה , את השממית הייתי משליכה לביוב השכונתי. היום כבר לצערי התקלקלתי ;) יותר נגעלת מאשר מפחדת.. בואי נגיד שעכבישים וכאלה פחות מזיזים לי.. כאילו עכביש נורמלי לא מפלצת.. אבל ג'וקים אני יכולה להרוג תוך כדי דפיקות לב מואצות ובטן מתהפכת מחלחלה וגועל. לא מפחד..

טירונית

משתמש מקצוען
חחח יכול להיות.. בילדותי הייתי תופסת בידיים חשופות שממיות שהיו פולשות לביתינו.. החצופות.. :mad:אמא שלי הייתה קוראת לי והייתי עורכת מצוד נרחב אחר השממית המבוקשת.. כאשר צלחתי במשימה , את השממית הייתי משליכה לביוב השכונתי. היום כבר לצערי התקלקלתי ;) יותר נגעלת מאשר מפחדת.. בואי נגיד שעכבישים וכאלה פחות מזיזים לי.. כאילו עכביש נורמלי לא מפלצת.. אבל ג'וקים אני יכולה להרוג תוך כדי דפיקות לב מואצות ובטן מתהפכת מחלחלה וגועל. לא מפחד..
גרתם במושב?
ילדי שיהיו בריאים כמוני נמלטים מהזירה חוץ מליצן אחד שקורא בקול "מקק חמוד" מה קרה? ממה נבהלתם אבל גם הוא לא מעיז לעשות משהו וכולם מחכים לאבא הגדול והחזק (רק על מקקים)

מילה מנצחת

פרסום, קופירייטינג וכתיבת תוכן
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אוי, אחד האשכולות המבחילים והמפחידים ביותר....,
אני בלילות הקיץ פשוט הולכת עם הראש למטה כדי לצוד מקקים מקילומטר
ופשוט לברוחחחח.
יש למישהו רעיון איך מתגברים על פחד מהדבר המבחיל/ שעיר/ מהיר/מגעיל/ מפחיד הזה שנקרא ג'וק???

m.e.e

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גרתם במושב?
ילדי שיהיו בריאים כמוני נמלטים מהזירה חוץ מליצן אחד שקורא בקול "מקק חמוד" מה קרה? ממה נבהלתם אבל גם הוא לא מעיז לעשות משהו וכולם מחכים לאבא הגדול והחזק (רק על מקקים)
אמממ.. לא מושב, אבל גרנו בבית קרקע עם גינה אז זה מסביר את העניין

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
קנינו טופ ג'ל למקקים, שמנו בכמה פינות שבהם הם נראו מסתובבים, לא עבר יום, ואין זכר למקקים, אפילו לא אחד, ודרך אגב זה גם מיגר לנו את הנמילים, כך שזה סתם טריק שיווקי למכור אחד למקקים ואחד לנמלים.
ביג לייק.

בדקתי את העניין.
לפותחת האשכול, התחיל גם אצלינו המכה הזאת לאחרונה, שמתי את הטופ ג'ל למקקים (אריזה כתומה).
לא צריך לחפש הרבה, שימי ליד מכונה הכביסה/ייבוש איפה שראיתם פעם אחרונה כמה טיפות במשך מספר ימים(תעקבו שזה נאכל..).

לגבי העניין השיווקי, ניתן לבדוק ברכיבים.. זה אותו הדבר רק יש שם חומר (לדעתי זה המתוק שמושך אותם) (או שזה הרעל) ויש ממנו פי 4 בחוזק של המקקים.
וזה עובד גם לנמלים! בדוק!

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
יש הדברה מגמ"ח חזק מאוד.

לנו היתה תופעה בערב אחד לאחר שעברנו דירה, לדירה שלא גרו בה 5 חודשים
במכונת כביסה ראשונה עלו מהביוב כל המקקים שפרו רבו ושרצו במאוד מאוד
בערך כ40-50 מקקים (קראתם נכון) בתוך שעה במטבח קטן אחד
זה היה מבחיל
ויום למחרת הדברה אחת מהגמ"ח נעלמו היצורים

elibeli

משתמש מקצוען
גם לנו היו מקקים! ודווקא בחורף...
לא היה מקום שלא היה מקק
אני והילדים היינו מתעוררים בלילה ממקקים שטיילו עלינו!
אם הייתי קם בלילה ורואה פחות מעשרה מקקים מטיילים זה היה נס.
קצת קודם היה את הסיפור עם הילדים שהורעלו מהדברה. אז החלטנו שאנחנו מתמודדים עם התופעה לבד.
אחרי ימים שלמים של קריאת חומר בנושא הבנתי מה צריך לעשות.
קודם כל זה תיקן והוא קרוי כך כי הוא סוחב תיק של ביצים (היינו רואים לפעמים בזמן אמת איך הם מטילים ביצים). הבעיה עם הריסוסים זה שהם הורגים את המקקים אבל לא את הביצים... וכך אחרי שבוע יוצא מהביצה עוד מקקון קטן, ועד שמגלים אותו הוא כבר הספיק להטיל עוד כמה ביצים...
(היה לנו ביצים בחורים של החשמל, בארגז מצעים, בפינות החלונות. בצירי הדלתות וכו' וכו')
קודם כל המקק נמשך למשהו. בעיקר לשאריות אוכל לחם ולמשקאות חריפים. (בשבת אחת היו אורחים והוצאתי את הויסקי מהקופסא ויצאו משם 3 מקקים)
חוץ מזה הוא ניזון גם משאריות שערות וקשקשים (לכן היה לנו גם בחורים של האמבטיה).
לכן צריך לעשות פסח בבית בערך 3 פעמים אחד אחרי השני (כשהרמתי את הספה ראיתי מקק, הרגתי אותו וקרעתי את הבטנה של הספה מלמטה והוצאתי משם גם ביצים... אבל אחרי שבוע שוב היה שם ביצים)
את המקקים אפשר לרסס עם ספרי אבל בעיקר לדרוך על הביצים!
חשוב להדגיש ניקיון יותר מפסח! כי גם מתחת למקרר על המקרר עצמו היה לנו ביצים דבוקות. ובאותו הזמן להקפיד מאוד מאוד על הניקיון של הבית
למעשה, מכל הדברים שניסינו זה היה הכי טוב! ובאמת מצאנו מקקים בתוך שקיות של פירורי לחם, פסטה וופלים וכל מה שאפשר.
חוץ מזה הדבר שכנראה מאוד תרם לזה זה מזרק עם ג'ל חום שמוכרים נגד מקקים נ"ל הזמנו את זה בטלפון הזה 0527602913 -אנחנו גמרנו 2 מזרקים...

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
אנחנו סובלים בשבוע האחרון מזבובונים. מתמקדים במטבח ובשירותים, כנראה כי יש שם מים (גם כשנקי הם לא מתרשמים :( ). קטנים וחצופים ממש, על כל אחד שנרצח מגיעים שנים אחרים.
מה אפשר לעשות?
ניסיתי את הK המיוחד למעופפים, לא הועיל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה