RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מחפשת קישור לתיק לתיכון של קיפלינג
תודה
תיק קיפלינג, מידות : 40X15X28 ס"מ
כשתכנסו לקישור תראו מנורה, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
וכדי שהמוכר יעבד את ההזמנה וישלח חובה לציין בהודעה למוכר את קוד הקבוצה BEST לאחר הרכישה
ק.ש.

be7bdd91.jpg

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה
תיק קיפלינג, מידות: 33X16X30 ס"מ
כשתכנסו לקישור תראו שעון, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
וכדי שהמוכר יעבד את ההזמנה וישלח חובה לציין בהודעה למוכר את קוד הקבוצה BEST לאחר הרכישה
ק.ש.
770b721c (1).jpg

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה
תיק קיפלינג, מידות: 44X18X27 ס"מ
כשתכנסו לקישור תראו אלומת אור, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
ק.ש.
a4a9bbbb (2).jpg

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה
תיק קיפלינג, מידות: 33X16X26 ס"מ
כשתכנסו לקישור תראו מנורה, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
ק.ש.
3d29c051.jpg

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
@RVR
שואל בשביל חבר.
אולי כדאי לפתוח אשכול נפרד וממוקד לתחום התיקים הנסתרים הפורח בימים האחרונים?
מניח שאני לא היחיד שכרגע לא מתכנן רכישת תיק קיפלינג, ועשרות ההודעות בנושא לא רלוונטיות עבורי.

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני השתמשתי במשך שנתיים עם המכשיר קירור הזה ב-2 חדרים (כל אחד היה אחד) - מספר 01 בקישור
וכעת אחרי הבניה, עשינו ב"ה מזגנים, השארתי את זה לשימוש לסוכה
צריך למלאות בו מים קרים מאוד + קוביות קרח והוא זורק אוויר קר
מאוד נעים בחדר , משפיע על האזור שלו (לדוג' על השידה בחדר הילדים השפיע על המיטות שלהם ולא יותר)
(או בשולחן העבודה במשרד, השפיע על אזור המחשב וכו')
ק.ש. מניסיון אישי

מוטיבציה 188

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
אני מחפש מקרן טוב, איכותי ואמין לבית עבור בין הזמנים. כמובן לא יקר. יש למישהו קישור טוב? עם ניסיון

תות פשוט

משתמש מקצוען
מקרן פצצה!
חד ומקרין בגדול גם על קיר, לא חובה מסך.
בשימוש אצלנו כבר כמה חודשים, כולל בבת מצוה עם קהל
לדעתי בארץ מוכרים כאלו ב600+
שימו לב לבחור שקע של האיחוד אירופי

אני מחפש מקרן טוב, איכותי ואמין לבית עבור בין הזמנים. כמובן לא יקר. יש למישהו קישור טוב? עם ניסיון
מקרן מומלץ,
קש

חוחית

משתמש סופר מקצוען
@RVR
שואל בשביל חבר.
אולי כדאי לפתוח אשכול נפרד וממוקד לתחום התיקים הנסתרים הפורח בימים האחרונים?
מניח שאני לא היחיד שכרגע לא מתכנן רכישת תיק קיפלינג, ועשרות ההודעות בנושא לא רלוונטיות עבורי.
סגרו את האשכולות האחרים בנושא, מהידוע לי.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
מחפשת קישור למשחק חדש שהתפרסם בפורום לא מזמן, נראה לי בשם ג'יקר, חשמלי, מלבן שחור עם לבנים צבעוניות,
היה מומלץ לרכישה מאמזון, נראה לי ע"י @מאיר 4134 ,
תודה רבה

ק.ש.

זה היה זה

אבל אם לא דחוף לכם מדי, כדאי לחכות ולעקוב כי כעת מחירו 42$ (מחירו הרגיל 50$) ולפני חודש היה כמה ימים שהוא נמכר ב34$ כפי שניתן לראות בKEEPA

1657087680535.png

מאיר 4134

משתמש מקצוען
שלום וברכה
הייתי מעוניין להזמין גרביים בצבע אחיד עם דוגמא עדינה או בלי במחיר מוזל
אבל אני רוצה גרביים שלא יסריחו לי אחרי יום
מהניסיון שלי יש גרביים שבסוף יום הכי מזיע שיש אין לי טיפת ריח ויש גרביים שביום הכי סגרירי יהיה ריח
הייתי שמח שיעזרו לי מישהו מהניסיון האישי
תודה מראש
ק.ש.

אלה מצויינות לזיעה ברגליים (השבוע העלתי קישור שלהם)

12 זוגות ב26$

(מידה 6-12 באמריקה זה כמו 40 עד 46 בארץ)

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
מחפשת המלצה למברגה חשמלית איכותית מאד.
יש המלצות בקהל?

תות פשוט

משתמש מקצוען
מחפשת המלצה למברגה חשמלית איכותית מאד.
יש המלצות בקהל?
מעתיקה לך המלצה שמישהי המליצה בחכמת

מקדחה DEKO פצצה!! (יש לבעלי גם מברגה ופטישון שלהם, אם מישהי מעוניינת בקישור-בכיף...)

מברגה קטנה DEKO, קומפקטית ונוחה

קש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה