avi++

משתמש מקצוען
מישהו יודע מה האיכות של זה אשמח מידיעה אישית תודה רבה

אל תיגע, לא בזה ולא בשאר הצעצועים הדומים
בכל מה שקשור להתקני אחסון, אני לא הייתי קונה משהו יותר מ128 ג'יגה, וגם זה רק כשיש דירוג גבוה וביקורות טובות בלי תלונות על נפח מזויף, ורק אחרי שבדקתי כרטיסים אחרים מאותו מוכר

בכל מה שקשור להתקני אחסון, אני לא הייתי קונה משהו יותר מ128 ג'יגה, וגם זה רק כשיש דירוג גבוה וביקורות טובות בלי תלונות על נפח מזויף, ורק אחרי שבדקתי כרטיסים אחרים מאותו מוכר
;בטוח כי אנשים כותבים שזה יצא להם אחסון כולל של טרה ו90 גיגה בערך

ומה עם כזה של 500 גיגה גם לא?

מישהו יודע מה האיכות של זה אשמח מידיעה אישית תודה רבה

זאת רמאות של עלי. תסתכל בתמונה: זה סוג של קורא כרטיסים. שאר האפשריות (שהם בעצם האון קי האמיתי), עולים יותר כסף

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-08-05 150614.png
    צילום מסך 2024-08-05 150614.png
    KB 432.9 · צפיות: 6
אני צריך 3 דברים איכותיים וזולים:
1. מכשיר אדים עם אדים חזקים ואיכותי
2. עט מצלם באיכות טובה
3. שעון חכם מתקדם ללא ווי פי

avi++

משתמש מקצוען
נערך לאחרונה ב:

avi++

משתמש מקצוען
;בטוח כי אנשים כותבים שזה יצא להם אחסון כולל של טרה ו90 גיגה בערך

ומה עם כזה של 500 גיגה גם לא?
זאת חנות לא אמינה. אני ממליץ לך: קח מחנות אחרת. אני ראיתי יותר מידי סימנים שהחנות הזאת לא אמינה.
גם לא מחנות אחרת

נערך לאחרונה ב:

ali-li

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אני לא לוקחת סיכון גם לא עם דיסק אונקי של 16 ג'יגה .
לדעתי לא שווה את העוגמת נפש כשהדברים נמחקים ,
אלא אם כן אלו קבצים שיש לכם עליהם גיבוי במקום אחר .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה