פליימומייל

משתמש רשום
מישהו/י יודע/ת מה זה הדבר הזה?

וגם מה זה?
איך עובדים עם זה?

@פנינה ריימונד
כמו"כ אני מחפשת חומרי יצירה מעניינים לבנות שלי לחופש

תודה!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
נראה כמו תבניות סיליקון שיוצקים לתוכן ג'ל ובמים הם יוצאים, צריך להסתכל היטב בתמונות ולהבין.
רקמה :)

blue eagle

משתמש מקצוען
אשמח לקבל קישורים לצווארוני בד שאפשר לחבר מתחת לסריגים. תודה!
ק.ש.

נערך לאחרונה ב:

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
@פנינה ריימונד
כמו"כ אני מחפשת חומרי יצירה מעניינים לבנות שלי לחופש

העליתי באשכול אחר, מעתיקה לכאן
המון יצירות מומלצות!

ק.ש. לא מניסיון

נתוש1212

משתמש מקצוען
מחפשת קישור לדיסק קשיח שנראה כמו אונקי של 1 TERA , משהו אמין וטוב
מניסיון מוצלח שקניתי לחבר, העליתי כאן בעבר

ק.ש. מניסיון

miri478

משתמש חדש
קישור למשטח עכבר למחשב פשוט וזול אבל כזה שלא נקרע ברגע
תודה רבה לכל האלופים כאן על הקישורים המוצלחים , עזרתם מאוד

avi++

משתמש מקצוען
מחפשת קישור לדיסק קשיח שנראה כמו אונקי של 1 TERA , משהו אמין וטוב
דיסקים קשיחים או און-קי/כרטיסי זיכרון לא מומלצים מעליאקספרס במיוחד הקטנים שמבטיחים 512 ג'יגה ומעלה, יש שרשור ארוך במתמחים על הנושא, תעשו לעצמכם טובה, תוסיפו עוד כמה שקלים ותקנו בארץ מחברה מוכרת ונורמלית

נתוש1212

משתמש מקצוען
קישור למשטח עכבר למחשב פשוט וזול אבל כזה שלא נקרע ברגע
תודה רבה לכל האלופים כאן על הקישורים המוצלחים , עזרתם מאוד
זה מצוין, ידי עליו עכשיו (:

ק.ש. מניסיון

נתוש1212

משתמש מקצוען
דיסקים קשיחים או און-קי/כרטיסי זיכרון לא מומלצים מעליאקספרס במיוחד הקטנים שמבטיחים 512 ג'יגה ומעלה, יש שרשור ארוך במתמחים על הנושא, תעשו לעצמכם טובה, תוסיפו עוד כמה שקלים ותקנו בארץ מחברה מוכרת ונורמלית
בדיסקים קשיחים מה שכתבת כלל לא מדויק, מה שהעליתי מניסיון מוצלח עם כמות ג''ב מדויקת!

לגבי דיסק און קי אתה 1000 אחוז צודק

avi++

משתמש מקצוען
בדיסקים קשיחים מה שכתבת כלל לא מדויק, מה שהעליתי מניסיון מוצלח עם כמות ג''ב מדויקת!
א. אני לא מדבר על קישורים ספציפיים, לא בגלל שאני יודע שלא, אלא בגלל שאני לא יודע, גם אני הייתי מזמין פעם כרטיסי זיכרון וזה עבד מעולה כמה שנים, עד שהחלטתי שלא סומכים על הנס וזה לא שווה את הסיכון
ב. 1) תנסה למלאות את כל ההארדיסק ותגיד אם הצלחת, המון פעמים הם מתקינים סוג של מחיצה ובמחשב מופיע מספר מסוים ובפועל אתה מצליח למלא הרבה פחות
2) עוד רמאות נפוצה, שאחרי תקופה נמחקים מהכונן דברים לבד, צריך מבחן לטווח ארוך

נתוש1212

משתמש מקצוען
א. אני לא מדבר על קישורים ספציפיים, לא בגלל שאני יודע שלא, אלא בגלל שאני לא יודע, גם אני הייתי מזמין פעם כרטיסי זיכרון וזה עבד מעולה כמה שנים, עד שהחלטתי שלא סומכים על הנס וזה לא שווה את הסיכון
ב. 1) תנסה למלאות את כל ההארדיסק ותגיד אם הצלחת, המון פעמים הם מתקינים סוג של מחיצה ובמחשב מופיע מספר מסוים ובפועל אתה מצליח למלא הרבה פחות
2) עוד רמאות נפוצה, שאחרי תקופה נמחקים מהכונן דברים לבד, צריך מבחן לטווח ארוך
מה שהעליתי בשימוש אצל חבר והוא אמר לי שהוא הכניס בו כבר בסביבות 500 ג''ב ועד עתה ללא שום תקלה

אני מדבר ספציפית על הקישור שהעליתי. הוא נתן לי אותו שאזמין לו מניסיון של חבר אחר שלו. רק אני המזמין בכולל (:

avi++

משתמש מקצוען
מצרף כמה קישורים למנעולי קוד מומלצים וקצת יותר זולים...
מנעול חיצוני
ק''ש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה