שמחה כ

משתמש מקצוען
מחפשת מגפיים שנראות כמו גרב אבל שטוחות ,כמו שהיה ב-CB מישהו ראה ברשת? מישהי סיפרה לי שקנתה באלי אקספרס אך אין לי דרך להשיג אותה..
מצרפת תמונה
1597933791047.png

תודה מראש

שי1

משתמש מקצוען
מחפשת המלצה לחוט USB
אבל חזק לשימוש ברכב.
שיטעין ולא רק ישמור על אחוז הסוללה
תודה

נ.פ.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
אם מישהו לא יודע, החל מהיום יש באלי "שבוע המותגים", לפריטים מסוימים זה ממש שווה!!!
1598256672297.png

לדוג': עד היום בבוקר הלוח גרפי הזה עלה 85 דולר, לא רציתי לקנות כי זה עבר את המכס. היום ב10 זה ירד ל73 דולר...
עוד דוגמא, המצלמה הזאת עלתה 28 דולר וירדה ל21 דולר... [כמעט 25 שקל...]

נ.פ.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
מה זה המצלמה הזאת?
כדאי לקנות אותה?
המחיר לא זול מדי למצלמה?
אני מאוד מתלבטת, סה"כ לפי המפרט שלה היא מצלמה דומה מאוד למצלמות של קנון הררגילות של ה400 שקל ואפילו יותר.
ברור שפה זה בטח חברה סינית בלי אחריות...
אבל בכל אופן זה רק 70 שקל, אז אני אהיה השפן נסיון, ואם אקנה אעדכן איך היא הגיעה...

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

שלהבת הנשמה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מאוד מתלבטת, סה"כ לפי המפרט שלה היא מצלמה דומה מאוד למצלמות של קנון הררגילות של ה400 שקל ואפילו יותר.
ברור שפה זה בטח חברה סינית בלי אחריות...
אבל בכל אופן זה רק 70 שקל, אז אני אהיה השפן נסיון, ואם אקנה אעדכן איך היא הגיעה...
אשמח אם תודיעי לי
תודה

רחלה.

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לקבל קישור לפלאפון C2 מאלי אקספרס עם נסיון טוב

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אשמח לקבל קישור למטען נייד שמתאים לפלאפון כשר סאמסונג יאנג,
ועדיף גם שמתאים למחשב נייד אם יש כזה דבר

תודה!

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
שמעתי מכמה שהזמינו משקפיים עם מספר באלי ומאד מרוצים האם יש למישהו קישור לזה?

נועה תנוע

משתמש פעיל
אשמח לקבל קישור לכלי מטבח של טאפרוור האמיתיים- לא חיקוי!
באתר עם משלוח לישראל

אפיקים RA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

אפיקים RA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מחפשת מגפיים שנראות כמו גרב אבל שטוחות ,כמו שהיה ב-CB מישהו ראה ברשת? מישהי סיפרה לי שקנתה באלי אקספרס אך אין לי דרך להשיג אותה..
מצרפת תמונה
צפה בקובץ המצורף 712502
תודה מראש

ק"ש
מצאתי לך רק שאין עליהם חו"ד

יש עוד כמה יפות בסגנון עם טיפה עקב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה