אשאבן

משתמש צעיר
אשמח לקישור למצלמת אבטחה + מסך לצפייה בזמן אמת
מומלצת מניסיון מעלי אקספרס
כדי לשים אותו מחוץ לדירה שנמצאת בחנייה

אבורם

משתמש פעיל
מי שהתנסה והזמין דיו למדפסת בעלי אקספרס אשמח אם יוכל לשלוח קישור

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
מי שהתנסה והזמין דיו למדפסת בעלי אקספרס אשמח אם יוכל לשלוח קישור
אני הזמנתי את זה לפני כמעט שנתיים.
אחרי תקופה הפסיק לעבוד וכתב שהמדפסת לא מתאימה, אבל אחרי כמה ימים וקצת משחקים של הוצאה והכנסה של הדיו, חזר שוב לעבוד.

אבורם

משתמש פעיל
טעיתי לא דיו אלא מילוי לדיו למדפסת מי שיש לו קישור אשמח שישלח

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני צריך לחדש את הרישיון של האנטי ווירוס, אני רוצה לקנות את המפתח מוצר הכי זול שיש באיביי, הבעיה שהוא לא נותן לי בטענה שהוא לא שולח לישראל (זה נשלח בכלל במייל).
שיניתי את איזור הזמן ואת כתובת השילוח לארה"ב ובכל זאת הוא עדיין שומר לי טינה כישראלי ולא מסכים לשלוח לישראל.

יש לכם רעיון מה לעשות או שאצטרך לשלם 9$?

נחמה גואטה

משתמש רשום
מחפשת קישור לתיקי גן ותיקי צד יפים וזולים
וכן- קישור לחנות שמדפיסה הרבה דברים כמו שקיות, מדבקות, הזמנות, אלבום דיגיטלי, לא בכמויות.
תודה

כהנית

משתמש מקצוען
מחפשת קישור לבקבוק שתיה.
לא שביר.
בין 700 ל1000 מל.
לא יקר מדי (40).

תודה למסייעים...

Hannan

משתמש חדש
מחפשת קישור לבקבוק שתיה.
לא שביר.
בין 700 ל1000 מל.
לא יקר מדי (40).

תודה למסייעים...
בבקשה:

בקבוק איכות גבוהה
1641197640754.png

ק.ש

חסידים של ה'

משתמש פעיל
שלום יש לי 2 נגנים כאלו ואני צריך בשבילם מגינים מסיליקון או בצורת ספר,
רצוי מעלי אקספרס,
תודה.

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

זושא כץ

משתמש מקצוען

שבי פלד

משתמש פעיל
הוא מדוייק ואמין?

השתמשנו בו מתחילת שנת הלימודים בת"ת - ר"ח אלול
אני מודדת לכל הילדים חום כל בוקר

בדקנו כמה פעמים גם עם מדחום רגיל ויוצא תוך 0.1 המעלה

אשמח לשמוע אם עדיין איכותי,
או המלצה למדחום ידני איכותי

?!?!

משתמש פעיל
מחפשת קישור למקרן ביתי מוצלח שהוזמן בחודשים האחרונים.
הקישורים שמופיעים כאן מ-2019 כבר לא זמינים..

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מחפשת קישור למקרן ביתי מוצלח שהוזמן בחודשים האחרונים.
הקישורים שמופיעים כאן מ-2019 כבר לא זמינים..
זה המלצה שהעלו פה

ק"ש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה