אשדודים - אנא תנו מידע על אתרים!

• פותח הנושא מי
  • פורסם בתאריך

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עם איזה קו מגיעים מירושלים לפארק לכיש.
והאם אפשר להיות שם בשעות של 3.00 בצהריים.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא מאמינה שיש קו שמגיע מי-ם לפארק לכיש. זה אזור כמעט בלי תחבורה. כדאי לנסוע עם כל כלי רכב אוטובוס- עד הכניסה- תחנה ראשונה רובע ג' או עם יש שעוצרים קודם באזור התעשיה, ומשם לקחת רכב, טנדר וכדו'....
בפרטיזון אישית הייתי לא מאד נהנתי לא שווה כ"כ את המחיר, (לפחות 25 לנפש לפי זכרוני....)
בצהריים צהריים כדאי מקום עם מזגן, אולי לבדוק האם יש פעילות בתנ"ס בתאריך הזה... או אולי קניון או מסעדה עם זה מתאים... אם לא אז גינה.... אבל יום שלם מחוץ לבית.... זה מסמרטט....

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טוב, היינו....
תודה לכולכם!!!
רשמים: גבעת יונה - מאד נהנינו. היה אוויר, צפינו על הנמל, היה נפלא!
פארק לכיש - מוצלח מאד. הילדים בעיקר נהנו מהחיות ומהצבים בצינור הביוב הפתוח המתקרא נחל.
במרינה - אל תשאלו. לקחנו סירה של 44 מקומות, והיה יכול להיות כיף חיים, אם לא שהילדים נלחצו... מהרגע שיצאנו לים הפתוח עד לרגע שחזרנו למי המרינה השקטים הם בכו ובכו. רחמנות.

אז מה

משתמש סופר מקצוען
מחילה על הקפצת האשכול:

אשדודים, עזרה!
יש קו אוטובוס לאיזור הטורנדו?
עד איזה שעות בערך יש טורנדו?
ואיפה יש באיזור הנ"ל אוכל בהכשר מהודר (לאו דפקא מסעדה)?
והאם השוק קרוב לאיזור הנ"ל? ומה שעות הפתיחה שלו?
ואיזה עוד אתרים יש באיזור הנ"ל?

ראש בריא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
טורנדו הכוונה שייט?
אם כן, עולים מהאזורים החרדים על קו 4 או 8 מבקשים מהנהג שיעצור במרינה ומשם יורדים קצת (דקה שתיים) ברחוב למטה ושם נמצא השייט.
לגבי השוק, אם עומדים מול הים זה נמצא בכיוון של צד ימין מהמרינה... להמשיך עם הטיילת הליכה אולי 8 דק' (מרגישים אותו באוויר ובעומס... :) )

אז מה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י ראש בריא;979358:
טורנדו הכוונה שייט?
אם כן, עולים מהאזורים החרדים על קו 4 או 8 מבקשים מהנהג שיעצור במרינה ומשם יורדים קצת (דקה שתיים) ברחוב למטה ושם נמצא השייט.
לגבי השוק, אם עומדים מול הים זה נמצא בכיוון של צד ימין מהמרינה... להמשיך עם הטיילת הליכה אולי 8 דק' (מרגישים אותו באוויר ובעומס... :) )
טורנדו הכוונה טורנדו... :) שיט מהיר ופראי בסירה קטנטנה על הגלים. זה במרינה?
ובערך עד מתי פתוח השוק?
ומה עוד יש שם באיזור?
ומה לגבי אוכל?

ראש בריא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כל סוגי השייט נמצאים במרינה, אין עוד מקום לשייט...
השוק כמו שזכור לי נסגר לקראת השקיעה.
לגבי אוכל..... יש במתחם באזור התעשיה את קפה-קפה, טרמיסו וכו'... לא מתמצא :(

yaffab

משתמש מקצוען
ליד העיריה יש כמה מסעדות בהכשר הרב מחפוד. אני מכירה שם את ליון. ונראלי שקפה מאד גם כשרה.
קצת יותר רחוק יש את טירמיסו - מסעדה כשרה.
חנויות לממכר מזון יש בכל רחבי אשדוד.ויש כאן הכשר מצוין שנקרא: רבני הקריות, איחוד של רבני אשדוד לעדותיהם השונות, אם תתקלו בהכשר הזה תדעו שאפשר בהחלט לסמוך עליו.

אז מה

משתמש סופר מקצוען
תודה, עזרתם לי מאד!

אוכל בהכשר מחפוד וכו' לא עוזר לי. הכשרי בד"צ - שארית - לנדא - רובין יש אולי?

ואיזה עוד אתרים יש ליד המרינה?

yaffab

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אז מה;979370:
תודה, עזרתם לי מאד!​

אוכל בהכשר מחפוד וכו' לא עוזר לי. הכשרי בד"צ - שארית - לנדא - רובין יש אולי?​

ואיזה עוד אתרים יש ליד המרינה?​

יש מקומות שאפשר להזמין דרכם אוכל מוכן חלבי/בשרי ויגיע אליכם לכתובת שתרצו.
מענין אותך?

אז מה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י yaffab;979378:
יש מקומות שאפשר להזמין דרכם אוכל מוכן חלבי/בשרי ויגיע אליכם לכתובת שתרצו.
מענין אותך?
במחיר הגיוני - מאד!!

yaffab

משתמש מקצוען
טוב, אז קודם כל כמה חנויות פיצה שיש להם עוד כל מיני קשקושים... והם כלם בהכשר רבני הקריות שהוא הכשר מצוין שאנחנו (האשדודים) סומכים עליו מאד.
פיצה בורו פארק: 08:8668182 08:8653537
בונה פיצה: 08:8645222
פישר'ס: 08:8662232 (אברך חרדי, ממליצה)

אז מה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י yaffab;979390:
טוב, אז קודם כל כמה חנויות פיצה שיש להם עוד כל מיני קשקושים... והם כלם בהכשר רבני הקריות שהוא הכשר מצוין שאנחנו (האשדודים) סומכים עליו מאד.
פיצה בורו פארק: 08:8668182 08:8653537
בונה פיצה: 08:8645222
פישר'ס: 08:8662232 (אברך חרדי, ממליצה)
מעתיקה. תודה!!!

נשארת שאלתי על אתרים נוספים באיזור המרינה. מישו יודע?

yaffab

משתמש מקצוען
ועכשיו לבשרי ( לא חכיתי שש שעות, זה בסדר...?)
טל גלים: 08:8524143
יש עוד מישהו שאני לא מוצאת כרגע את מס' הטלפון , אחפש ואעלה כשאמצא. הוא ממוקם ברחוב בעל הנס ואני מסופקת אם יש לו שירות משלוחים.

yaffab

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אז מה;979392:
מעתיקה. תודה!!!

נשארת שאלתי על אתרים נוספים באיזור המרינה. מישו יודע?

הדיונות - פחות או יותר
גינת הסיטי - גינה מקסימה עם מתקנים יפים ומשטחי דשא.

ויש לי רעיון!!!
אולי תחכו לחודש מאי, העיריה הבטיחה פארק אשדוד ים... משהו שכמותו אין בכל רחבי הארץ...

ראש בריא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לכי על פישר'ס, חרדי משלנו. (אלא אם כן יש הבדלי מחירים ;)

אתרים: יש בקצה השני, לכיוון צד ימין (הרבה אחרי השוק - זה ללכת ישר עדדד הסוף, אין עוד אפשרות אחרת...) את החוף של פארק לכיש, ואז אפשר להכנס אליו, זה יוצא שנכנסים מהסוף של הפארק)

למיטיבי לכת וחובבי עתיקות יש את אשדוד העתיקה, מן מבנה גדול ונטוש ששוכן על החוף מימי הפלישתים (?) וזה נמצא משמאל למרינה, הפוך מהשוק, בקצה השני של החוף, בערך 40 דק' הליכה, ואז צריך לשאול (כי כמעט לא רואים את זה מהטיילת) ורק אנשים שמכירים ת'מקום יוכלו להגיד לך להיכנס בין הדיונות והשיחים (יש שביל חול)

ויש לעומת זאת למעלה מהמרינה את גן הסיטי עם המגלצ'ות הענקיות (לא בצדדים, אלא למעלה מהמרינה ומכיכר המפרשים - כרבע שעה הליכה)

מקווה שהובנתי...

קטקטים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י RE;431342:
הפרטיזון מקום מדהים והכי חשוב שומר שבת

האשכול הזה מעניין אותי כעת,

אנו יוצאים כל המשפחה במורחבת מגיל 0-60 ומחפשים מקום לשעות הצהריים - סגור, שלא נתבשל בחום ונצא מדעתנו.

מישהו מכיר באיזור אשדוד - קוממיות:

איזה אתר שמתאים לבקר בו?
איזה מפעל?
תעסוקה אחרת?? העיקר שיהיה במקום נעים ולא בשמש..

הפרטיזון הזה, משהו מכיר? עוד קיים? לעניין? יש מס' טלפון פעיל?
המס' שלהם מלפני 6 שנים לא פעיל היום.

תודה לכל המגיבים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה