דרוש מתכון ארטיק "לה פרוטה"

נתן G

משתמש רשום
לי יש מתכון פשוט מאד וטעים!!
חצי קילו פרי קפוא
3/4 כוס סוכר
חצי כוס מים
כף שמן
כף מיץ לימון

אזרחית אמריקאית

משתמש מקצוען
אני מכינה ארטיק חלבי לסעודה שלישית: לוקחת יוגורט תות עם חתיכות ומערבלת בבלנדר יד עם קצת ריץ
שמה בתבניות מגנום.
יוצא פצצה.

אסתטיקה

משתמש מקצוען
2 כוסות נקטר פירות (ספרינג מקרטון)
1 אינסטנט ג'לי בצבע וטעם תואם (תות בננה עם ג'לי תות או פטל, אפרסק או מנגו עם ג'לי משמש וכיו"ב)
1 כוס מים רותחים
1 כוס סוכר
לערבל היטב בפוד פרוססור עד שהסוכר נמס, להקפיא בקופסא שטוחה.

כשקפוא, לחתוך ולערבל את החתיכות שנית בפוד פרוססור עד לקבלת תערובת בהירה יותר ואחידה ללא חתיכות.
להקפיא שנית.
המרקם דומה מאד ללה פרוטה.
ניתן להוסיף פירות טריים כמובן. אם מוסיפים כמות משמעותית מומלץ אכן להוסיף מעט קרם קוקוס וכדו'
אפשר להקפיא בתבניות מגנום, אפשר לצקת לתבניות סיליקון בצורת פרחים, ואפשר בתבניות אינגליש..
כמובן שניתן לשלב צבעים שונים.

בשבועות הגשתי לקינוח פרח יפה משני צבעים, מקושט בעלה נענע, ולצידו סופלה שוקולד חמים ועשיר ברוטב..

מישהי ;)

משתמש חדש
למה להסתבך???
הכי פשוט ,הכי קל והכי בריא;
מכניסים לתוך נינג'ה שייקר- לכלי של ה"סמודי" תות קפוא ומים לפי המינונים שרשום על הכלי עצמו שלתוכו מכניסים את החומרים, סוכר-אם רוצים- לפי הטעם, מפעילים על תוכנית bowl ומקפיאים. יוצא בול לה פרוטה!!
ואם יש לכם שייקר פשוט- צריך לשמור על יחס יחסית גבוה של פרי קפוא לעומת מים (נניח 3/4 פרי ו 1/4 נוזלים) , ולטחון רק עד מרקם של גלידה.
אפשר לנסות כל פרי שאוהבים. שימו לב שיש פירות בעלי מתיקות טבעית בהן ממש אין צורך בעוד סוכר.
קיץ בריא ומתוק!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה