שיתוף ארזתי, אורזים, ארזנו: איך אורזים חלומות, ואיך גלי אורזת חוויות לתמיד

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
גלי הגיעה אליי לפגישת שתיים קפה_אחד מנטה לפני חודש. היא סיפרה לי שהיא מוכשרת ויצירתית, אבל עובדת בתחום משרדי משעמם עד אימה. היא רוצה לעשות משהו שיספק גם את החלק היצירתי שבה, וחשבה על נישה ייחודית ומעניינת: עיצוב אלבומי טיולים.

אנשים טסים לחו"ל לטיול משפחתי, מטבע הדברים מדובר באירוע שלא קורה המון. לרוב משהו כמו פעם עד פעמיים בשנה (כך עלה מסקר שוק שערכנו) מטיילים במקומות יפים, מצלמים מלא, ו - ? הכל נשאר בטלפון או במחשב.

גלי מציעה להם שירות סופר ייחודי וקסום: הם ישלחו אליה בכל יום מימי הטיול את התמונות שצולמו, היא תסנן ותמיין עבורם (תודו שזה החלק הכי מייגע!) תעצב הכל לאלבום יפהפה ומוקפד, וקצת אחרי שהם ינחתו בחזרה ארצה - האלבום כבר יודפס ויישלח אליהם.

מדובר פחות בעסק שהולך לצמוח בטירוף ויותר בהגשמת חלום קטן מהצד, ולכן התהליך היה הרבה פחות מעמיק מהרגיל שלי.

התחלנו עם ניימינג

כמה אופציות עלו וירדו, בסוף נבחרה האופציה שחשבתי עליה כבר בפגישה המקדימה: פאקוריז. הלחם של המילים packing memories

עולם התוכן שנבחר היה אריזות. לאורך כל בניית המותג השתמשתי בביטויים כמו: אורזים זכרונות / לארוז לכם? / ארזתם לבד?

אסטרטגיה וחקר שוק

הרצנו סקרים כדי לבדוק את הקהל: כמה פעמים בשנה אנשים טסים? לאן? באיזה הרכב? הם יהיו מוכנים לשים עוד כסף על שימור החויה שהוציאו עליה כבר לא מעט? (רמז: כן. מתברר שאנשים עפו על הרעיון, ואחרי שמוציאים 10-15 אלף ₪ לטיול, להוסיף עוד 1,000 זה לא כזה סיפור)

עברתי ללוגו

היה לי בראש משהו מאד מסוים שרציתי ליצור, וגלי זרמה עליו. לכן התהליך של הלוגו עצמו היה מהיר ובלי הרבה סקיצות.

זה הלוגו הנבחר:

unnamed (13).jpg

מודעה

לפני שנה לא הייתי חולמת על יצירה של כזה ויזואל, כי זה היה אומר מיליון שעות פוטושופ מרדימות.
אבל בעידן ה AI – קצת יותר משעה (ואלף ג'ינרוטים) ויש לי ויזואל הורססס. ברוך בורא המידג'רני!

unnamed (12).jpg

מחירון
גם הוא כמובן נארז בהתאם לקונספט:

unnamed (14).jpg

הכל ארוז? יוצאים לדרך!
עוד מותג מהמם יצא לעולם.
גלי רק התחילה לפרסם השבוע, וכבר הלו"ז שלה הולך ומתמלא.
ככה זה כשיש בידול מצוין, אריזה גרפית יפהפיה, תהליך שיווקי ברור, והרבה כשרון שמחכה להתממש :)

נערך לאחרונה ב:

אסתי אייזנברג

חווית וידאו מושלמת
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אמאלה
מטורף לגמרי
גם הרעיון שהוא גאוני
וגם העיצוב שהוא פשוט אין מילים

יהודה הלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ואוו איזה יפי!
כיון יפה ומיוחד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה