מטבח ארונות עליונים עד התקרה - כמה רווח משאירים?

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
ארונות עליונים עד התקרה בעומק אחיד.
בתכניות שהמעצבת שלחה היא עשתה ארון בגובה 100 ס"מ, ומעליו מרווח של 12 ס"מ עד לתקרה (תקרה נמוכה). באמת צריך את כל המרווח הזה? אני מבינה שצריך להשאיר מקום לאי דיוקים, אבל כל כך הרבה?
היא עשתה דלת אחת, מחולקת ל-2 או 3 מדפים פנימיים.
זה נראה לי קצת בזבוז - יש לי עכשיו 3 מדפים בארון בגובה 80 וזה גובה לגמרי מספיק למדפים. גובה נוסף לכל מדף לא יוסיף נפח אחסון ורק יקשה להגיע למדפים הגבוהים.
הייתי מעדיפה גם חלוקה של הדלתות לגובה לחלק השימושי והלא שימושי. (לפחות מבחינה פרקטית, עיצובית אני מבינה את היתרון בזה שאין עוד קו ועוד ידית)
איך הייתן מציעות לחלק את זה?
(כמובן עוד נדבר על זה עם המעצבת אבל אני מעדיפה להגיע מוכנה)

1726943270897.png

MoriyaK

עיצוב ואדריכלות פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ארונות עליונים עד התקרה בעומק אחיד.
בתכניות שהמעצבת שלחה היא עשתה ארון בגובה 100 ס"מ, ומעליו מרווח של 12 ס"מ עד לתקרה (תקרה נמוכה). באמת צריך את כל המרווח הזה? אני מבינה שצריך להשאיר מקום לאי דיוקים, אבל כל כך הרבה?
היא עשתה דלת אחת, מחולקת ל-2 או 3 מדפים פנימיים.
זה נראה לי קצת בזבוז - יש לי עכשיו 3 מדפים בארון בגובה 80 וזה גובה לגמרי מספיק למדפים. גובה נוסף לכל מדף לא יוסיף נפח אחסון ורק יקשה להגיע למדפים הגבוהים.
הייתי מעדיפה גם חלוקה של הדלתות לגובה לחלק השימושי והלא שימושי. (לפחות מבחינה פרקטית, עיצובית אני מבינה את היתרון בזה שאין עוד קו ועוד ידית)
איך הייתן מציעות לחלק את זה?
(כמובן עוד נדבר על זה עם המעצבת אבל אני מעדיפה להגיע מוכנה)

צפה בקובץ המצורף 1778856
נראה לי הרבה מאוד להשאיר 12 ס"מ
לאי דיוקים מספיק לדעתי להשאיר 5 ס"מ ואפשר אפילו פחות
גם לגבי הדלת-גובה 100 ס"מ זאת דלת כבדה, וכדי לקחת משהו מהמדף למטה את פותחת את כל הארון, במקום לאחסן דברים פחות שימושיים למעלה בארון סגור
לדעתי כן כדאי לחלק את הדלתות
בהצלחה!

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
זה בהחלט הרבה להשאיר 12 ס"מ

לפעמים עושים את זה כדי למנוע בעיה של דלת שתתקע בתאורה בפתיחה, במקרה שיש פס \ ספוטים קרובים לארונות והתאורה לא שקועה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה