rr

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
0527601365 אמבט פלוס
הם ישלחו לך קטלוג

rr

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
0527601365 רמות ירושלים

יד2

משתמש מקצוען
בעקבות האשכול הזה הגענו לאמבט פלוס וקנינו אצלה 3 ארונות אמבטיה ( 2 אינטגרלי ו1 מונח)

ממליצים מאד על אמבט פלוס
גם בייעוץ וההכוונה לפני הקניה שיהיה איכותי מעוצב ופרקטי - מתאים לבית עם ילדים
גם בשירות לאחר הקניה שהכל יגיע בזמן
וכמובן המחיר הוא זול משמעותי מכל חנות - וישבנו בחנויות ממותגות על אותם קטלוגים...
(לקחנו גם הצעת מחיר מערבי בדיר קדיס - הוא היה יותר יקר)

מאמושקה

משתמש פעיל
אחרי ברורים רבים עם חברות גדולות הבנו שיורדים מהרעיון של ריהוט אמבטיה , המחירים גבוהים הבנו שהאיכות בכל מקום אותה איכות , הבוצ'רים מועדים לפורענות עם מים.. בקיצור מבלבל בשניה האחרונה , הגענו לאמבט פלוס דרך פרוג קראנו המלצות , נסענו לירושלים , תוך רבע שעה סגרנו !!!- השירות היה מעולה עם האדיבות והמקצעיות הצלחנו להחליט כ"כ מהר על כיור מונח ע"ג שיש עם ארון יפיפה , וכן 2 כיורים עם ארונות אינטגרליים ,המחיר יצא משמעותי זול , בתחילה קיבלנו קטלוג למייל , זה לא אותו דבר כמו להגיע ולהתרשם במקום , ממליצה בחום ללכת לשמוע ולקבל את ההכוונה שמתאימה לפי הלקוח , אנחנו אחרי בניה כללית בכל הבית ,זה היה המקום שבו החלטנו כ"כ מהר ובציק צק הבנו שהגענו למקום הנכון - אשמח לשלוח תמונות ב"אישי " וכן לתת מידע נוסף

estyr

משתמש מקצוען
אחרי ברורים רבים עם חברות גדולות הבנו שיורדים מהרעיון של ריהוט אמבטיה , המחירים גבוהים הבנו שהאיכות בכל מקום אותה איכות , הבוצ'רים מועדים לפורענות עם מים.. בקיצור מבלבל בשניה האחרונה , הגענו לאמבט פלוס דרך פרוג קראנו המלצות , נסענו לירושלים , תוך רבע שעה סגרנו !!!- השירות היה מעולה עם האדיבות והמקצעיות הצלחנו להחליט כ"כ מהר על כיור מונח ע"ג שיש עם ארון יפיפה , וכן 2 כיורים עם ארונות אינטגרליים ,המחיר יצא משמעותי זול , בתחילה קיבלנו קטלוג למייל , זה לא אותו דבר כמו להגיע ולהתרשם במקום , ממליצה בחום ללכת לשמוע ולקבל את ההכוונה שמתאימה לפי הלקוח , אנחנו אחרי בניה כללית בכל הבית ,זה היה המקום שבו החלטנו כ"כ מהר ובציק צק הבנו שהגענו למקום הנכון - אשמח לשלוח תמונות ב"אישי " וכן לתת מידע נוסף
אני אשמח לראות תמונות.
תודה!

estyr

משתמש מקצוען
@qa123
נראה לי אנחנו במסע די משותף.....
זה לא אשכול ראשון שקשור לשיפוצים שאני נפגשת איתך....;)

מאמושקה

משתמש פעיל
סוף סוף סוף - ב"ה סיימנו את המסע זה בדיוק ההגדרה , מי שמתחיל שיהיה לו בהצלחה לא חוזרת על הבדיחה הזו עוד פעם
תכלס יצאה דירה חלומית אבל זה היה מתיש , היום יש לי הרבה יותר תובנות ואשמח לעזור למי שמעוניין כדי להקל ולו במעט ..

qa123

משתמש מקצוען
@qa123
נראה לי אנחנו במסע די משותף.....
זה לא אשכול ראשון שקשור לשיפוצים שאני נפגשת איתך....;)

חחח ...
אנחנו לקראת מגה שיפוץ שאוטוטו מתחיל בעז"ה
ואני חופרת פה בכל אשכולות השיפוץ האפשריים..

HDAS

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תודה על הפירוט,
כמה שאלות:
זול משמעותי- על אותם פריטים?
האם היית צריכה הזמנה מיוחדת מבחינת מידות או שהכל לפי הסטנדרט? כי לפי שיטוטי, ברגע שהמידות לא סטנדרטיות המחיר קופץ מאד.
לגבי קטלוג למייל, במידה והלכתי כבר לראות (בכמה חנויות) ואני סגורה על כיוון (מקטלוג+ שינויי מידות) האם לדעתך עדיין יש צורך לנסוע?

מים צלולים

משתמש מקצוען
ממליץ בחום על אמבט פלוס ברמות!
מחירים זולים
(אותו מוצר של אותו חברה הציעו לנו בתלפיות בהרבה יותר)
ושירות מצויין פלוס+

נערך לאחרונה ב:

מים צלולים

משתמש מקצוען
תודה על הפירוט,
כמה שאלות:
זול משמעותי- על אותם פריטים?
האם היית צריכה הזמנה מיוחדת מבחינת מידות או שהכל לפי הסטנדרט? כי לפי שיטוטי, ברגע שהמידות לא סטנדרטיות המחיר קופץ מאד.
לגבי קטלוג למייל, במידה והלכתי כבר לראות (בכמה חנויות) ואני סגורה על כיוון (מקטלוג+ שינויי מידות) האם לדעתך עדיין יש צורך לנסוע?
לדעתי בעיקרון המייל מספיק
יש להם יש תצוגה חמודה
אבל זה יוצא ממש כמו בקטלוג ואם אמור להיות שינוי הם יגידו
הם ממש אמינים!
בכל אופן אם לא קשה ממליץ להיפגש איתם יש למוכרת שם המון סבלנות ואכפתיות!

מאמושקה

משתמש פעיל
בקטלוג שלהם מפורט לפי מידות אם יש שינוי במידה מחייבים לפי המידה מעל הכי קרובה ..

מש שט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אם אפשר להעלות את הקטלוג לטובת הציבור המתעניין
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה