עזרה ארון לחדר ילדים

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דווקא לי יש חדר ילדים שלם מר.א
שהוא חזק ומסיבי מאוד!!

הפרזול מעולה.

לא היו בעיות בכללל
שמחה בשבילך
אנחנו התאכזבנו מאד
וחשוב לציין שאנחנו מאד שומרים על חפצים. ריהוט מאיקאה (שקנינו עוד כשהיינו בדירה שכורה) נשמר יותר טוב

זהבוש

משתמש מקצוען
בכלל לא ממליצה על ר.א.
כתבתי כאן כבר בעבר
יש לי חדר שינה שלהם, אמנם הגימורים בייצור יפים, אולם ההתקנה גרועה, חוסר האיכות של הפורמיקה, והפרזול לא משהו בכלל (צירים עפים באמצע פתיחת דלת ואת נשארת איתה ביד, כדי להכניס מגירה חזרה למסילה - חזקה שתקבלי צביטה הגונה שתשאיר סימן כחול למשך זמן ועוד)

והנ"ל בהדגשה שמדובר בחדר שינה של הורים - שהוא בשחיקה נמוכה בהרבה מחדר ילדים בו הילדים טורקים ארונות ומגירות בחדווה

לי יש חדר שינה שלהם: מיטות, ארוניות, שידת החתלה תואמת ארון כבר 16 שנה
והכל כמו חדש.

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לי יש חדר שינה שלהם: מיטות, ארוניות, שידת החתלה תואמת ארון כבר 16 שנה
והכל כמו חדש.
הסחורה מלפני 16 שנה היא לא הסחורה מהשנים האחרונות...
גם להורים שלי יש ארון שלהם מלפי 18 שנים, ואין להשוות את האיכות
בשנים האחרונות האיכות שלהם ירדה מאד

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יתכן שההתקנה לא היתה טובה....
זו גם התקנה מאד לא טובה
אבל גם האיכות וטיב השירות גרועים

• איכות הציפוי של הפורמיקה ירודה - לא אמור להתקלף במקומות נסתרים (לדוגמא: החלק של המיטות שצמוד לקיר ואיש לא נתקל בו)
  • חריקות נוראיות כשרק מתישבים על המיטה (בת אדם במשקל 50 ק"ג, לא יותר) גב המיטה מתפרק אחורה בגלל התרחבות החורים של הברגים (שנובעת מאיכות החומרים)
  • כמו כן - קחו בחשבון שהדלתות וגוף הארון אינם באותו הגוון בדיוק בגלל שהדלתות מMDF והגוף מסנדוויץ

קיצער: מי שמעונין לקנות בדוקא, בהצלחה
כתבתי לתועלת כי כואב לי שאחרים יפלו ג"כ
הנ"ל נכתב אחרי שניסיתי למצות את השירות שלהם והם עצמם אמרו לי: מה לעשות? הגב מ-MDF, זו האיכות...
(החדר כולו הוזמן מסנדוויץ ועלה בהתאם)

לווים

משתמש מקצוען

שוב, אני מאוד מרוצה מהרהיטים שלהם.
מחזיקים מעולה אבל עומדים אצלי רק שנה

(בכא הכול נשאר אותו הדבר ואין שינוי)

זה חדר ילדים אז לא יודעת איך זה בחדר שינה אולי משהו אחר....
דווקא הרגיש לי מאוד מסיבי חזק וטוב.

דרך מי קנית אם מותר לשאול?

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שוב, אני מאוד מרוצה מהרהיטים שלהם.
מחזיקים מעולה אבל עומדים אצלי רק שנה

(בכא הכול נשאר אותו הדבר ואין שינוי)

זה חדר ילדים אז לא יודעת איך זה בחדר שינה אולי משהו אחר....
דווקא הרגיש לי מאוד מסיבי חזק וטוב.

חנות ידועה בבני ברק
מעדיפה לא לכתוב ע"ג הפורום כדי לא להזיק להם
אם ממש חשוב לך אכתוב באישי

עובד זוטר

משתמש פעיל
כמו שבמוצרי חשמל האיכות ירדה
וזה בכל ענף הרהיטים אנשים לא מוכנים לשלם על איכות כמו פעם ולא נותר לחניות רק לעבוד ברמה פחות

זהבוש

משתמש מקצוען

אני קניתי דרך אחת מרכסים שמוכרת בבית את הרהיטים של ר.א
קניתי גם שנה שעברה ארון חדר ילדים.
המוכרת מרכסים היתה כ"כ הוגנת, עם שרות עד לרווחתי המלאה.
הרגשתי שהיא מאחורי בכל תקלה.

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כמו שבמוצרי חשמל האיכות ירדה
וזה בכל ענף הרהיטים אנשים לא מוכנים לשלם על איכות כמו פעם ולא נותר לחניות רק לעבוד ברמה פחות
הבעיה היא שהמחירים עלו, והאיכות ירדה, מוצרי חשמל המחירים אולי ירדו אבל הרהיטים על ה המחיר

0123

משתמש רשום
לי יש חדר של האוס אין

מלפני שנים.

מבחינת מראה נשאר אותו הדבר כמו שקנינו. זה עץ מלא והגימור מעולה.

וגם מבחינת החוזק למרות שהוא מכיל המון (ואולי יורת מדי) בכל אופן , המדפים לא קיבלו בטן , הדלתות נפתחות מעולה כולל הצירים, והמגירות כולל המיטה נפתחות ונסגרות חלק.

וזה אחרי פעמיים פירוק והרכבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה