ארון כביסה דו צידי

צדפה

משתמש רשום
שלום לכולם

אנחנו באמצע שיפוץ דירה, באמבטיה יש לנו קיר בין האמבטיה למרפסת כביסה, בחלומות שלנו תיכננו שיהיה לנו על הקיר הזה ארון אמבטיה עם שיש, ומתחת השיש לעשות ארון כביסה שמכניסים בו את הכביסה המלוכלכת מהצד של האמבטיה, ומוציאים את הכביסה מהצד השני למרפסת כביסה כדי לכבס.

בתור ארון זה משהו פשוט שפעם היה מצוי, אנחנו תיכננו לעשות את זה עם מגירות, מגירה שנפתחת לחדר כביסה ויש לה אשנב מהאמבטיה, כמה אמרו לנו שזה לא כ"כ מעשי כיון שהכביסה תיפול בין המגירה לדופן הארון באמבטיה וכדו', האם יש מישהו שתיכננן או שעשה כזה ארון ויכול להחכים אותנו.

תודה

מנגנת

משתמש מקצוען
גם אני מתכננת דבר כזה.
אשמח אם תשתפי בתוצאות...

אני רק יכולה להגיד לך, עדיף שתתיעצי עם נגרים ולא עם אדריכליות
כבר נתקלתי בדברים שהמעצבת שלקחתי טענה שהם מורכבים מידי לביצוע, ומשום מה הנגר לא ראה בהם שום בעיה.

שרשרת

משתמש מקצוען
איזה רעיון! מגירות. אהבתי.
אני מדמיינת מגירות שצידן האחורי בולט באלכסון החוצה, כך שנוצרים תאי כביסה פתוחים כלפי מעלה אחד מעל השני...

צדפה

משתמש רשום
גם אני מתכננת דבר כזה.
אשמח אם תשתפי בתוצאות...

אני רק יכולה להגיד לך, עדיף שתתיעצי עם נגרים ולא עם אדריכליות
כבר נתקלתי בדברים שהמעצבת שלקחתי טענה שהם מורכבים מידי לביצוע, ומשום מה הנגר לא ראה בהם שום בעיה.
אצלי בינתיים זה הפוך, שאלתי אדריכילת אם זה מעשי, ואמרה שלא נראה לה שיש בעייה, ושאלתי נגר ואמר שזה נשמע מאוד מורכב אבל הוא בין כך לא פנוי לזה בזמן הקרוב..

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

צדפה

משתמש רשום
תראי כאן את הרעיון שהנגר עשה לי:
https://www.prog.co.il/threads/סלסלה-נשלפת-אשמח-לעזרה.248038/#post-3214138

המסגרת על מסילות לצד אחד,
אבל המגירה יושבת על מסגרת, לא מחוברת, כך שאפשר להוציא ולהכניס
ולארון יש דלת ב-2 הצדדים, באמבטיה וליד מכונת הכביסה.
רעיון טוב, אבל אצלנו יש כניסה למרפסת כביסה בפני עצמה לא דרך האמבטיה, כך שאני לא יודעת אם זה רעיון טוב לעשות שתי דלתות מ2 הצדדים, לכן חשבנו יותר רק על אשנב מהצד של האמבטיה, ומגירה לא נשלפת שנפתחת לצד של המרפסת כביסה, רק שזה מסבך את התכנון.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
יש לי שכנה שעשתה מהאמבטיה חלון כזה, אולי לזה התכוונת.
ובצד השני ארון לגובה,
מול החלון, תא אחד עמוק, כך שהילד שם את כל הכביסה בלי מיון דרך האשנב,
הכביסה "נופלת" לתוך ה"ארגז" הזה,
ומעל החלון הזה, בצד השני, בהמשך הגובה, אפשר לשים מדפים עם סלסלאות
שלשם האמא ממיינת את הכביסה.
מצו"ב דוגמת הרעיון:

קבצים מצורפים

• ארון כביסה.jpg
    ארון כביסה.jpg
    KB 19.1 · צפיות: 139

צדפה

משתמש רשום
שמעתי ממישהי שיש כזה דבר מגירה שנפתחת משני הצדדים, האם מישהו מכיר מישהו יודע, זה יעזור לי מאוד זה הטוב ביותר בשביל ארון כזה.

צורב

משתמש חדש
מגירה נפתחת לשני צדדים נראה לא פרקטי אם סוגרים מדי חזק בצד אחד זה נפתח לצד השני לא ?

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ראיתי אצל חברה
מגירה כמדומני על מדף/מגירה =שמורכבת על 2 מסילות
ז,א מסילה לכיוון האמבטיה והמגירה נפתחת
והמגירה יושבת על מדף-ז"א מגירה בצורת ח' הפוכה
ז"א המסילות שלכיוון האמבטיה נמצאות בתוך המדף/מגירה
וכך מכיוון מרפסת כביסה מושכים את מגירה בצורת ח'-ושם המסילות מחוברות לדופן של הארון
מקווה שברור

עובד זוטר

משתמש פעיל
ראיתי אצל חברה
מגירה כמדומני על מדף/מגירה =שמורכבת על 2 מסילות
ז,א מסילה לכיוון האמבטיה והמגירה נפתחת
והמגירה יושבת על מדף-ז"א מגירה בצורת ח' הפוכה
ז"א המסילות שלכיוון האמבטיה נמצאות בתוך המדף/מגירה
וכך מכיוון מרפסת כביסה מושכים את מגירה בצורת ח'-ושם המסילות מחוברות לדופן של הארון
מקווה שברור
לא ברור לי אשמח לפירוט
המסילה נוסעת לשני הכיוונים?

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לחמותי יש מגירות שנפתחות לצד אחד (לכיון של מכונת הכביסה)
ובין מגירה למגירה יש הפרש קצת יותר גדול מהסטנדרט
כך שנוצר חריץ די רחב להכנסת כביסה למגירות מהצד של האמבטיה

אצל גיסתי עשו משהו דומה אבל עם אופציה לפתוח את הדופן האחורית של המגירה עם ציר שיורד כלפי מטה
(כמו ארון שנפתח לצד או ארגז מצעים שנפתח כלפי מעלה, אז במגירות, הדופן האחורית נפתחת לכלפי מטה)

אצלי, יש רק חלון מהאמבטיה למדף אחד בארון הכביסה
ומהצד של המכונות אני ממיינת את המדף הזה לסלסלות האחרות
(כלומר זה מדף שהכל נזרק לשם לא ממוין)

צדפה

משתמש רשום
לחמותי יש מגירות שנפתחות לצד אחד (לכיון של מכונת הכביסה)
ובין מגירה למגירה יש הפרש קצת יותר גדול מהסטנדרט
כך שנוצר חריץ די רחב להכנסת כביסה למגירות מהצד של האמבטיה

אצל גיסתי עשו משהו דומה אבל עם אופציה לפתוח את הדופן האחורית של המגירה עם ציר שיורד כלפי מטה
(כמו ארון שנפתח לצד או ארגז מצעים שנפתח כלפי מעלה, אז במגירות, הדופן האחורית נפתחת לכלפי מטה)

אצלי, יש רק חלון מהאמבטיה למדף אחד בארון הכביסה
ומהצד של המכונות אני ממיינת את המדף הזה לסלסלות האחרות
(כלומר זה מדף שהכל נזרק לשם לא ממוין)
אצל גיסתך, דופן המגירה עצמה נפתח כלפי מטה ?, או שרק דופן הארון והדופן של המגירה פתוחה כל הזמן ?.
עוד רציתי לשאול באיזה גובה המגירות אצל שניהם, התשובות יעזרו לי מאוד.
תודה

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר גם לעשות מדפים בשיפוע עם חלון גבוהה באמבטיה מחולק וזורקים את הכביסה ממוין כל דבר במדף שלו והמדף משופע אז זה מגיע לחזית המדף בחדר כביסה ( עושים גדר קבוע בחזית של 10 ס"מ שהכביסה לא תיפול ומעל שה דלת נפתחת כלפי מטה.
מקווה שברור

צדפה

משתמש רשום
האם יש אדרכילית או מעצבת שתיכננה בעבר ארון כזה שיכולה להחכים אותנו ?.

צדפה

משתמש רשום
אולי סלסלאות כביסה על מסילות כן יש שנפתחות לשני צדדים, מישהו יודע אולי ?

כח1

משתמש פעיל
מכירה משהו שעשה (אבל לבד) יש לו ידי זהב והסלסלה אני חושבת שזה שק קפיצה מאיקאה, זה מדהים, אם את רוצה אשאל פרטים ואולי תמונות

כח1

משתמש פעיל
תמונות אני אשלח בערב,
הרעיון הוא כזה- מצד האמבטיה: ארון נפתח כלפי מעלה עם צירים, בפנים מסילות נשלפות עד הסוף (3 סטים של מסילות, בכל סט של מסילות מושחל סל שאפשר לשלוף אותו מהצד השני), מעל זה יש ארון מראה שחציו צר עבור תרופות ומצידו השני בחדר כביסה זה ארון עבור האבקות וחומרי כביסה למיניהם, ולמעלה, מעל ארון התרופות- זה ארון מגבות, מהצד של החדר כביסה יש ג"כ ארון נפתח שיוצר משטח לקיפול כביסה, (ההסבר לא מובן עד שתראי את התמונות, בע"ה בערב, פשוט המצלמה לא בבית עכשיו)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה