שאלה ארון ייבוש כלים מעל כיור- מומלץ?

shani123

משתמש מקצוען
ברור שארון לייבוש כלים
במידה ולא תשתמשי ליבוש כלים, תמיד תוכלי לאחסן שם...

ומטבח חרדי הוא כפול ממטבח חילוני (2 מערכות כלים, 2 כיורים)

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בוודאי מייבש כלים.
של דומיסיל מעולה.

לילי 1

משתמש מקצוען
יש לי מדיח אז שמתי רק קומה אחת של ייבוש. לא הייתי מוותרת על זה

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לכל אלו שכתבו שנירוסטה לא מחליד, הייתי שמחה לדעת מאיזה חברה יש לכם, כי לי יש נירוסטה די חדש ומיד אחרי תחילת השימוש הוא קיבל חלודה בחיבורים וגם כלים שנגעו שם בטעות קיבלו חלודה.
צריך משהוא טוב. ממליצה על של בלום.
יש לי מדיח אז שמתי רק קומה אחת של ייבוש. לא הייתי מוותרת על זה
הכי מומלץ קומה אחת.
כי יש מקום לדברים גבוהים.
ואפשר לשים את החלק הגבוה יותר מקדימה שלא יפלו הכלים...

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בלת''ק
לא נראה לי שכדאי לוותר על ארון כזה.
תמיד אפשר להמיר אותו במדפים
אצלינו יש מנרוסטה גדול ורחב, למעלה מעשור נראה כמו חדש.

styehoshua

משתמש מקצוען
מיבשת במדיח וחבל.
אם הייתי עושה עכשיו הייתי מתעקשת על ארונות ייבוש.
1. לא נוח להתקופף לייבוש
2. צריך להשאיר את המדיח פתוח כדי שיתיבש
יש עוד חסרונות אבל קשה לי להסביר ואולי הם קשורים גם להתנהלות.

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
מצאתי את זה
יש לזה מגש למים מתחת
דבר מגעיל מניסיון!!!! אל תתקרבו לזה. הכי טוב כמו הישנים שנשפך ישר לכיור.
אתם יודעים מה זה פעם ביומיים להוריד את המגש המלא לכלוך ומים עכורים (נזקי הזמן וכו') ולשפוך לכיור.. ואוי ואוי אם פיספסתם ונשפך לצדדים. ואם מדובר בכמות של כלים אחרי שבת הוא עולה על גדותיו לתוך הארון..
עשו את זה כאילו ליופי, מתאים למי שמוציא כלים מהמדיח כלים אחר שהתייבשו ורק מחפש עוד מקום לתלות אותם..

ככר השוק

משתמש מקצוען
2 קומות של פלסטיק בכל ארון (לא נשבר, ניתן להחלפה לפסח בקלות) מההחלטות הטובות ביותר במטבח, ויש מדיח. חשוב לשים לב שיש מספיק גובה לצלחות גדולות.
עוזר חשמור על שיש ריק ומטבח מסודר

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה אני יכול לעשות אם יש לי ארון רק מעל כיור אחד, וזה לא יספיק לי לכל הכלים,
יש פיתרון חוץ ממה שהבאתי שזה עם מגש למטה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה