ארון/ויטרינה עם מקום להדלקת נרות

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
קופצת על המציאה.
אשמח גם לראות כל דוגמא למקום להדלקת נרות שיהיה בטיחותי ויפה לאו דוקא ארון אפשר מדף או משהו..

פוטושופרית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אל תסתכלי על הפמוטים... לא צחצחתי אותם לכבוד התמונה..
אבל אני מדליקה בפנים - יש פתח למעלה וזכוכית מחוסמת מכסה חצי.
מאוד מרוצה.

קבצים מצורפים

• 2.jpg
    KB 360.1 · צפיות: 475

הני כגנס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י rivkiy;1942114:
קופצת על המציאה.
אשמח גם לראות כל דוגמא למקום להדלקת נרות שיהיה בטיחותי ויפה לאו דוקא ארון אפשר מדף או משהו..

יש פמוטמונה
ויטרינה בשבת ותמונה בכל השבוע
יש בגדלים שונים - יש להם אתר חפשו בגוגל
אני מאדדדדדדד נהנית מהמוצר

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai

tirza10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא הכי ברור אבל זו פינה מאוד יפה,
אני מדליקה שם נרות

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 271.6 · צפיות: 408

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י tirza10;1943070:
לא הכי ברור אבל זו פינה מאוד יפה,
אני מדליקה שם נרות

הדפנות לא מתלכלכות לך בשחור?

tirza10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בהתחלה פחדתי וציפיתי בנייר כסף, אבל אח"כ ראיתי שממש לא מתלכלך.
כשהנרות דולקים זה מהמם,
אני יכולה לשלוח לך תמונה יותר ברורה.

דוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גם אני מאווווווווד מרוצה מפמוטמונה

אגב הורדתי את הסרטון שלהם משיר שנשלח ע"י "מציאון במייל"....

קבצים מצורפים

• פמוטמונה.mov
    1.4 MB · צפיות: 279

א.א.

משתמש צעיר
פשוט וזול.
אצל "בקר" יש צקים כאלה על בזכוכית. זה מאד מוסיף.
פשוט אצלי הזמנתי במקום. ורציתי על המקום אז לא עשו לי כאלה צקים.
זכוכית באיזור 70 ש"ח ומחזיקים לזכוכית שמתחברים לקיר 50 ש"ח.

קבצים מצורפים

• IMG_0543.jpg
    KB 68.8 · צפיות: 353

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

קבצים מצורפים

• IMG_20160119_111441.jpg
    KB 891.8 · צפיות: 346

דבי ו

משתמש מקצוען
אנחנו הזמנו ויטרינה מיוחדת לנרות שבת אצל רוטמן מרחוב אדוניהו הכהן. מצרפת תמונה.

קבצים מצורפים

• ויטרינה.JPG
    ויטרינה.JPG
    KB 39.3 · צפיות: 222
נערך לאחרונה ב:

י.ט.ו.

משתמש מקצוען
@דבי ו
סליחה על ההקפצה
אפשר פרטי התקשרות לרוטמן? ומה בערך המחיר? אתם מרוצים? מדליקים בפנים וסוגרים?

דבי ו

משתמש מקצוען
@דבי ו
סליחה על ההקפצה
אפשר פרטי התקשרות לרוטמן? ומה בערך המחיר? אתם מרוצים? מדליקים בפנים וסוגרים?
מס' הטלפון של רוטמן: 02-5823584. תשאלו אותו לגבי המחיר כי יש כל מיני גדלים וסגנונות. את שלנו קיבלנו מתנה מבני המשפחה, כך שלא גילו לי כמה עלה. אני מדליקה בפנים וסוגרת. אין בזה שום בעיה. ממליצה מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה