ארון בחדר מאתגר

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אשמח ואודה מאד לחוות דעתכן בנוגע לארון ברצוני לרכוש.

חדר הילדים שלנו צר מאד, במקור הוא בכלל היה המטבח בדירה ועשינו החלפות, כי המטבח והסלון מוקמו בשני אזורים מרוחקים.
רוחבו בחלק גדול מהחדר רק 1.9 מטר. ממדיו מאתגרים אותנו בקטע של הצבת הריהוט.
כרגע יש בחדר מיטה משולשת שמאוכלסת בשתי המיטות העליונות, עריסת עץ ושני לולי פלסטיק. לאחסון הביגוד ניצבת בחדר גם שידה. השוכנים בחדר הם ארבעה ילדים כ"י.

יש חזון עתידי להרחיב את החדר, אבל כרגע הוא פחות עומד על הפרק. דחוף לי יותר להמיר את השידה בארון.
חשבתי על ארון פינתי כדי לנצל את החלל באופן מיטבי. אהבתי מאד את הארון הפינתי של ר.א, אך חברה אדריכלית מוכשרת לא צידדה בו, אלא בארון עם פינה בלתי קטומה. מבחינתה אפילו היתה אופציה להציב שני ארונות בעומקים שונים, ולהרוג את הפינה. אמרה שאולי בהמשך תסביר לי למה הארון של ר.א לא טוב, אבל היא כה עמוסה ועסוקה, ואני גם חשה אי נעימות לשגע ככה אשת מקצוע.

אני מצרפת שרטוט של החדר ששרטטה חברתי, והריהוט (למעט השידה) ממוקם בו באותו מיקום שהוא ניצב כרגע. מבחינתי זו העמדת הריהוט האופטימלית בהתחשב בצרכינו.
מצורף גם תרשים של הארון של ר.א (המידות המופיעות בו לא רלוונטיות לגבינו). ואשמח לשמוע דעתכן עליו, ובכלל, על ארון מתאים.

הערות - מידת הדלת כ-70 ס"מ כולל משקופים.
מידות העריסות - 95 על 64 ס"מ.

תודה רבה!
תרשים חדר מדויק.png
ארון פינה ר.א.jpg

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
צורת העמדת המיטה אינו נכון,
כשהמיטות פתוחות אין לך גישה למיטה העליונה, נכון?
זה חיסרון,
אך מצד שני בצורה הזו נפתחת לך רביעיה.
הייתי משנה את מיקום המיטה,
לא התעמקתי, אך זה מה שקפץ לי ראשונה לעיניים,
מאמינה שיש עוד מה להוסיף כאן,
נשאיר לעוד בעלות מקצוע לענות.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
צורת העמדת המיטה אינו נכון,
כשהמיטות פתוחות אין לך גישה למיטה העליונה, נכון?

אכן, הגישה למיטה העליונה קשה כאשר המיטות פתוחות, אך כרגע רק שתיים מתוכן פתוחות, וגם ככה האחת הדיירות במיטות הללו ממשיכה איכשהו את שנת הלילה בחדר השינה (: לא כל כך מפריע לנו הקושי נגישות למיטה העליונה כי כאמור מדובר רק בשתי מיטות. בעתיד אנו מקווים בעז"ה להרחיב את החדר, כך שהעמדת הריהוט תוכל להשתנות ולהיות אופטימלית יותר.

כמו"כ העמדת המיטה בצמוד לקיר הארוך יוצרת רצף ריהוט ומשווה לחדר מראה מלבני צר וארוך, ואילו הצבתה תחת החלון מרבעת קצת את החדר ונעימה יותר לעין.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
השרטוט לטעמי מאד מוצלח מבחינת מראה
מה יש בנישה הפנימית?
לגבי הארון של רא זה קטום בפינה אם אני רואה נכון
לא מכירה את הסגנון הזה שלהם

אבל גיסתי, שיפצה דירה והיתה צריכה להפוך ארון בגדים ישר לארון פינתי
היא הפכה אותו ל2 ארונות (זה גם עוזר לאח"כ אם תרחיבו ותרצו להפוך את הארון לישר חזרה ולא פינתי)
והכניסה ארון אחד לפינה בלי דלת
נוצר מצב שהתליה של הבגדים נכנסת עד לעומק הארון
את בגדי העונה החלופית היא שמה שם
וכמובן שמיכות ודברים שפחות זקוקה להם ביומיום
ובסה"כ הכללי היא מרוצה מהאופציה שנוצרה.

chani2006

משתמש מקצוען
אכן, ההעמדה של הריהוט בשרטוט נראית מוצלחת.

לגבי הארון, גם אצלי בחדר שינה יש ארון פינתי בחדר עם מידות מאתגרות...

להלן תובנותי:
דבר ראשון - כפי שאני רואה, שרטטת זרוע אחת של הארון בעומק קטן יותר.
אני מאד מאד בעד! בעיקר בחדר ילדים...
מדפי בגדים לא צריכים להיות יותר מעומק 40.
אצלי זרוע אחת עומק 45 והשניה 30 (!!) וזה לגמרי בסדר.
הרבה יותר קל לשמור על סדר ועל נגישות במדפים כאלו מאשר במדפי 60.
הבגדים מקופלים כרגיל, והערימה לא נופלת ולא מסתבכת עם הערימות האחוריות.
(תקפלי רגע חולצה, כל חולצה, ותראי אם זה יותר מ30 ס"מ.)
ומצד שני הארון גוזל הרבה פחות שטח מהחדר.

דבר שני- בנוגע לפינה.
גם אצלי כמו שכתבה שקדיה, הפינה מיועדת לתליה.
אבל אצלי מאחר ואין עומק של 60, התליה היא רוחבית.
כלומר המוט תלוי בין הדופן הקדמית והאחורית.
זה לא הכי נוח בעולם, וגם אין המון מקום אבל אין לי מי יודע מה הרבה תליה,
וככה השטח מנוצל במיטבו.

אם תרצי אצלם ואשלח לך.

מיכל רוזנוסר

0548476149
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הייתי משחקת אם מיטה 2 קומות ומתחת ולנצל את השטח מתחת למיטה
אפשר לעשות פה משחק מנצל ,וגם יפה

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
תודה לכן!
@שקדיה
בנישה יש לול עץ. היא לא מסתיימת בקיר אלא בדלתות הזזה גדולות שתופסות את כל שטחה ומפנות למרפסת סוכה (שיש אליה גישה מחדר נוסף)

@chani2006
אשמח מאד לראות את תמונת הארון.
אני חושבת שעומק 30 לא יספיק לי כי את חלקו התחתון של הארון חשבתי לנצל למגרות.
האם עומק 40 מספיק גם לאחסון משחקים?

@מיכל רוזנוסר
אני חוששת ממיטת קומתיים, מה גם שכרגע אינו מחליפים ריהוט, אלא רק רוצים לרכוש ארון.

מיכל רוזנוסר

0548476149
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מיטות נגר קומתיים שמשלבות ארון ,וספריה,והרבה אחסון ,שתדעי לעתיד אם עכשיו את לא רוצה להשקיע
את יכולה עכשיו לתכנן ולבנות את החדר בשלבים

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
לא בטוח שכדאי את החלק של הארון הצר על הקיר הארוך אולי תהפכי
תרוויחי יותר אכסון
ובשביל פינה לא מידי עמוקה תעשי את החלק השני הקצר -צר
מסיכמה עם זה שיש לעבוד ולמצא פתרונות שהחדר לא יראה מעבר , צריך להדגיש את הרוחב של החדר , זה יכול להיות בצביעה , באלמנטים או בריהוט
2 עריסות אחת אחרי השניה יוצרות תחושת מעבר לתינוקיה ;) אולי תנס לחשוב כמה שנים קדימה אפילו שנתיים ואז תסדרי את החדר בהתאם , את בטח לא מזמינה ארון רק לעכשיו
מיטה משולבת ארון על הקיר הארוך יכל ליצור לך חדר מעניין יותר עם אפשרויות שונות של אכסון , תוכלי גם לשלב בתוך הארון נישה לעריסה וכו'

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
תודה!
אתן נפלאות, איך שאתן חולקות את הידע המקצועי שלכן בכזו נדיבות.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אם לא מטריח אתכן, אשמח אם תציינו מה רע בארון הפינתי של ר.א

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי מושג לגבי חברה זו ספציפית,
אך אם את מתכננת את הארון כפי שנוח לך, עם כל הצרכים שלך, ולא איך שבא להם,
לא נראה לי שזה משנה,
במיוחד שאת אומרת שכרגע בנתונים הללו את לא משנה את החדר וגם זה טוב לך,
אז ממליצה כרגע לעשות לפי הנוחות שלך במקום וכשישתנו הדברים ותרחיבו תראי איך לארגן מחדש,
כן יש שיטה בבנית ארונות שניתן לשנות בה אח"כ מיקומי חלקים,
קוראים לזה שיטת קוביות תבררי אצלם אם הם עושים את זה וכך יקל עליך אח"כ לשלב את הארון במיקום חדש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה