דרוש מידע ארוח לתושבי הדרום- גלי צאנז

@YB@

משתמש פעיל
אולי לא יפה שאני כותבת כך,
אבל בגלל ההכרות הקרובה עם המשפחה שממש שיוועה לצאת ולא הייתה לה אפשרות:
רק מי שהיש לו מרפקים או שהתמסכן כמו שצריך הצליח,
הם פנו לאירגונים, וניסו פה ושם ולא עלה בידם.
משפחה גדולה שארבעה שבועות לא הוציאו את קצה אפם מהעיר,
הילדים בבית כל הזמן, תיזכרו איך אנחנו היינו בקורונה, פלוס ריבית של פחדים מהפצצות ששומעים,
משוועים להתאוורר , ואין להם איפה,
הלוואי והייתה לי אפשרות להוציא אותם קצת!
אמרה לי האמא בכאב: "בעיתונים קוראים על כל העזרה לתושבי הדרום, אירוחים וזה, ומה איתנו?!"

גם אנחנו מנתיבות ועוד הרבה סובלים יום ולילה מפיצוצים ובומים וילדים שלא מצליחים לישון בלילות ועוד שאר חרדות
אבל אין לנו מענה
עצוב אבל זה מה יש
אולי מישהו יכול לפנות לנציגנו הנחמדים שם בכנסת ולשאול אותם איפה הם נעלמים מתי שהציבור צריך להם
במקום לדאוג לכסף לרשויות הערביות שידאגו לנו .....

לגמרי!
ואח"כ את קוראת על היקף הסיוע , העזרה והתרומות מאמריקה וכו',
ולא מבינה איפה אתם בסיפור הזה!
הקרובה שלי שאני מנסה לעזור לה, ממש בכתה לי בטלפון עכשיו:(
היא אמרה שיש לה שני ילדים שמפחדים להתקלח, ושכל לילה מתעוררים המרעידות של התריסים והבומים ששומעים מההפצצות של עזה, ובואי, זה ילדים שכבר למעלה מחודש בלי מסגרות.
אפילו להליכה היא לא יכולה ללכת, כי הילדים מפחדים, בקיצור, ממש לא פשוט לכם ולהם ולכל תושבי הדרום
שאיתרע מזלם לגור באופקים/ נתיבות ולא לקבל את העזרה הסיוע והחיבוק של תושבי העוטף ושדרות.
(הפחד מחדירת מחבלים לא עזב אותם, היא מספרת שכשיש חושך, העיר נהיית שקטה בצורה מפחידה ואין אנשים ברחובות!)

תודה!
הבאתי לה את המספרים שהתפרסמו פה
והם באמת ניסו, אבל לא מצאו משהו שמתאים למשפחה גדולה.
איך היא אמרה לי? "אנשים שומעים עשר נפשות ונבהלים..."
וזה נכון שיש יותר אזעקות מאופקים, אבל יש חנויות ושיגרה ואנשים ברחובות.
באופקים חוץ מסופרים הכל סגור, גם מרפאות, טיפות חלב, מרפאות שיניים וכדומה-
מה שעושה אווירה לא נעימה של מלחמה

גם אני תושבת נתיבות
בומים נוראיים כל היום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני תושבת אופקים גם מרגישה את זה שרק מי שיש לו מרפקים יוצא מפה
אני מכירה כמה וכמה משפחות שפשוט עוברות ממלון למלון
נרשמתי לכל העמותות נרשמתי לשערי תפילה {מכור מראש} היה סגור עוד לפני שהתחיל
באמת שאופקים השתחררה הילדים יותר יוצאים למטה יותר משוחרר אין מסחר אבל הרבה יותר טוב כדאי לחזור לעיר ולראות
הבעיה שמי שכאן רוצה יומיים לנפוש ... להשתחרר מהבלאגן שכאן
אל תשכחו אזעקות כבר לא מפחידות ! עכשי8ו מרגישים את כל הבומים של עזה
אגב נתיבות יותר סובליםםםם
קלישאתי... אבל גם אני מצטרף...

פיין תמרי

משתמש פעיל
את מבינה לבד שאי אפשר לשים במלון את כל תושבי אופקים , זה עיר ענקית
כמה שזה מתסכל
לגמרי נכון!
אבל יש עוד פתרונות בתי הארחה שונים וכד',
קריטריונים למי שאין לו מקום אחר להתארח, משפחות גדולות שאף אחד לא מארח וכו',
ודבר נוסף, ראש העיר דיבר במפורש ברדיו שהיה צריך לפנות את אופקים, אבל אין אפשרות כי זו עיר ענקית,
אז צריך לדעתי לתת לתושבים שפה הפגה.
וזה שנתיבות סובלים יותר, זה נכון, אבל להם לא היה את הפחד של שמחת תורה מהמחבלים
ותחשבי מה זה עושה למשפחות שהם שומעותעל כאלו שהצליחו לקבל מלון לשבוע, שלהן אין אפילו יומיים, זה היה צריך להיותקצת יותר שיוויוני

פיין תמרי

משתמש פעיל
לי ידוע שראש העיר אמר ברדיו שאין שום סיבה לעשות פינוי
כי מספר האזעקות באופקים הוא כמעט כמו חיפה...
הוא אמר גם את זה, וגם אמר שבעיקרון בגלל הקירבה לרצועה כן היה צריך לעשות פינוי,
חיפה לא ממש בטווח של 30 קמ מהרצועה...

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
לגבי נתיבות, אתמול פורסם שנפל בעיר נפל פגז בשכונת נווה שרון
זה מטורף!
לא מבין אם הצבא לא יודע לאבטח דבר כזה איך נותנים לתושבים לטייל בנתיבות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה