Make אפשר הסבר על קישור תוכנית השותפים שלי<?

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
שלחתי ללקוח את הקישור
והוא נרשם דרך הקישור באמצעות חשבון גוגל

א. למה אני לא רואה אצלי שהוא נרשם? או שהגרף הזה שעולה פתאום זה אומר שמישהו נרשם? ולמה לא רואים את הכסף? :sne:
1671777517381.png

ב. מה ההבדל בין שתי האפשרויות כאן
1671777725858.png
?
ג. למה כשאנחנו נרשמנו דרך הקישור של ליאור קיבלנו 10,000 אופריישן, והלקוח קיבל רק 1000? יש דרך לעשות משהו שיהיה לו בחודש הראשון 10,000?
תודה.

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
א. למה אני לא רואה אצלי שהוא נרשם? או שהגרף הזה שעולה פתאום זה אומר שמישהו נרשם? ולמה לא רואים את הכסף?

כן זה במצב Registration דהיינו הרשמה, הוא נרשם דרכ אבל עדיין בחשבון free אז אין תשלום.
1671782149442.png

ב. מה ההבדל בין שתי האפשרויות כאן
1671777725858.png
?
אחד זה על החשבונות שנפתחו ואחד על המשתמשים שיש כל חשבון[ בחשבון מרובה משתמשים בתשלום] ועדיין לא ברור לגמרי.
ג. למה כשאנחנו נרשמנו דרך הקישור של ליאור קיבלנו 10,000 אופריישן, והלקוח קיבל רק 1000? יש דרך לעשות משהו שיהיה לו בחודש הראשון 10,000?
מיד אחרי שנרשמתי לאפיליציה קיבלתי מייל עם הצעה להרשמה שאקבל חשבון פרו 10000 פעולות לחודש הראשון, ואחרי שבוע אישרו לי את זה. תבדוק במייל.

שמח לבשר שהצלחתי להצטרף לאפיליציה של מניצ'ט, אז מי שרוצה קישור עם שבוע חינם במניצ'ט מוזמן
https://manychat.pxf.io/ymg;)

נערך לאחרונה ב:

DBA AUTOMATIONS

תנו לפתרונות שלנו לעבוד בשבילכם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
למה אני לא מוצאת את הקישור לAFFILIATE??
צילום מסך 2024-01-10 102907.png

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

DBA AUTOMATIONS

תנו לפתרונות שלנו לעבוד בשבילכם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-01-14 143642.png
    צילום מסך 2024-01-14 143642.png
    KB 107.3 · צפיות: 10

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

Mamma Mia

משתמש מאושר😜
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מיד אחרי שנרשמתי לאפיליציה קיבלתי מייל עם הצעה להרשמה שאקבל חשבון פרו 10000 פעולות לחודש הראשון, ואחרי שבוע אישרו לי את זה. תבדוק במייל.
סליחה על ההקפצה.
לקוחה שלי פתחה כבר לפני כמה שבועות את החשבון באמצעות הקישור שלי, אך לא קיבלה 10000אופריישנים אלא רק 1000, - אך אני לא קיבלתי בשעת יצירת הקישור שלי הודעת מייל חוזרת ממייק כנ"ל.
בפנייה לתמיכת מייק- המסך לבן וללא אפשרות של פניה לתמיכה.
אשמח לעזרתכם,
תודה רבה!

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
סליחה על ההקפצה.
לקוחה שלי פתחה כבר לפני כמה שבועות את החשבון באמצעות הקישור שלי, אך לא קיבלה 10000אופריישנים אלא רק 1000, - אך אני לא קיבלתי בשעת יצירת הקישור שלי הודעת מייל חוזרת ממייק כנ"ל.
בפנייה לתמיכת מייק- המסך לבן וללא אפשרות של פניה לתמיכה.
אשמח לעזרתכם,
תודה רבה!
א. אם החשבון נפתח דרכך העמלות יועברו בלי קשר לזה שלא מקבלים חודש חשבון פרו.
לגבי התכתבות עם מייק בדקתי עכשיו, זה נחסם בנטפרי. אם האינטרנט שלך על נטפרי כדאי פשוט להגיש בקשה אליהם שיבדקו למה זה חסום, בעבר לא היה חסום.

חגית מ.

אוטומציות לעסקים חכמים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
והם לא נותנים רטרואקטיבית על קישורים שכבר נתת. התכתבתי איתם על זה.
רק ללקוחות הבאים יעזור לך....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה