אפשרות להפעיל שעון עצר במחשב

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נכתב ע"י אליהו פריד;465074:
אין לי בעיה לכתוב תוכנה כזו וגם שעון גרפי יפה + אפשרות מסד לקוחות ולכל לקוח אפשרות להפעיל שעון עצר.

רק שאני מודיע לכם שזה לא ללא אינטרס, התוכנה תהיה בעצם כלי פרסומי לפונטייפ לפרסום מבצעים או פונטים חדשים שיוצאים בתוך המסד עצמו (עד כמה שהמחשב מחובר לאינטרנט) רוצים אכתוב, לא רוצים, אז לא.
אדרבא, נפרסם בשמחה!

לענ"ד

משתמש צעיר
נכתב ע"י riki-v;465034:
וואו גם לי זה יעזור מאוד, לא עלה על דעתי שיש כזו אופציה במחשב, חסכתם לי כמה שעולה סטופר בחנות
הסטופר הראשון מאוד מלחיץ המספרים שרצים בו, אל תפחד אפשר לפתוח את השני זה בסדר גמור.
רק עדין לא מצאתי איך שומרים בו, יש בו רק אופציה לפתוח רשימה קיימת, משהו יודע איפה השמירה?

כשאתה לוחץעל הפעלה הוא פותח לך חלונית קטנה אתה לוחץ על הסמל בצורת ווי שבצד ימין
ו.. מאשר את שם הקובץ
אחרי שאתה מסיים ולוחץ על הסטופ הוא שואל אותך היכן לשמור
מה שאתה עושה זה בחירת קובץ מסמך שהכנת לך מראש
שם נצברים לך השעות
מקווה שהסברתי טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה