דרוש מידע אפליה באוניברסיטה הפתוחה, או מה?

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הגשת הממ"ח היא עד ה 19/09.
כשסידרתי לי את הזמנים בתחילת הסמסטר, אמרתי - וואי, שבת. מה קרה להם? טוב, נסיים בחמישי.
עכשיו אני רואה שזה לא רק שבת.
מדובר בראש השנה :( .
מעבר לזה שכביכול הפסדתי יום הגשה, עצוב לי שעשרות נערים ואנשים יהודיים ימהרו לסיים את המטלה בשבת ראש השנה!
הלאה.
מועד א' של המבחן הוא ב 22/09, כלומר יום אחרי צום גדליה.
יומיים אחרי ראש השנה.
ושוב, מעבר לזה שאין לי כלל זמן ללמוד (והמועד הבא הוא רק עוד כחודשיים וחצי!!!), אני די מהמרת על כך שהרבה מאד מהנבחנים יקדישו את ר"ה ללימוד.
מניחה שאין לי כ"כ מה לעשות עם זה, אבל אולי בכל אופן?
מישהו יודע אם אפשר להגיש על זה תלונה או משהו?
תודה

1599688490498.png

כדאי לפנות אליו לדעתי...
או לאגודת הסטודנטים

אין לי מושג אם יצא מזה משהו ...
אולי רק שיאריכו את מן ההגשה כדי שאת לא תצטרכי להגיש אז ויהיה לך זמן...
השאלה אם את נלחמת במציאות הכואבת או בזכויות הציבור החרדי...
אם את נלחמת במציאות - לא בטוח שזאת הכתובת... (של חיים לוריא)
אבל גם לא נראה לי שיצא טוב מכאלה בלאגנים. ... חוץ מלכלוכי תקשורת...
שיהיה בהצלחה

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
כך זה. גם באונו. טרפת מבחנים ועבודות מהיום עד אמצע סוכות...

גננת לשעבר

משתמש פעיל
היו דברים מעולם שאוניברסיטאות בעולם הגדול דחו תאריכי בחינות מתוך התחשבות עם חגי ישראל.
תנסו לפנות בצורה מסודרת

איפה הייתם עד עכשיו?
דברים כאלו נקבעים המון זמן מראש.

מילא הם לא שמו לב, אבל למה אתם רק עכשיו ראיתם שזה יוצא בראש השנה?

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
איזה קורס זה?
אשנב למתמטיקה.
היו דברים מעולם שאוניברסיטאות בעולם הגדול דחו תאריכי בחינות מתוך התחשבות עם חגי ישראל.
תנסו לפנות בצורה מסודרת

איפה הייתם עד עכשיו?
דברים כאלו נקבעים המון זמן מראש.

מילא הם לא שמו לב, אבל למה אתם רק עכשיו ראיתם שזה יוצא בראש השנה?
מעניין שגם אני עובדת עפ"י הלוח העברי :rolleyes:
הלועזי עד עכשיו לא גילה לי את זה.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
הגשת הממ"ח היא עד ה 19/09.
כשסידרתי לי את הזמנים בתחילת הסמסטר, אמרתי - וואי, שבת. מה קרה להם? טוב, נסיים בחמישי.
עכשיו אני רואה שזה לא רק שבת.
מדובר בראש השנה :( .
מעבר לזה שכביכול הפסדתי יום הגשה, עצוב לי שעשרות נערים ואנשים יהודיים ימהרו לסיים את המטלה בשבת ראש השנה!
הלאה.
מועד א' של המבחן הוא ב 22/09, כלומר יום אחרי צום גדליה.
יומיים אחרי ראש השנה.
ושוב, מעבר לזה שאין לי כלל זמן ללמוד (והמועד הבא הוא רק עוד כחודשיים וחצי!!!), אני די מהמרת על כך שהרבה מאד מהנבחנים יקדישו את ר"ה ללימוד.
מניחה שאין לי כ"כ מה לעשות עם זה, אבל אולי בכל אופן?
מישהו יודע אם אפשר להגיש על זה תלונה או משהו?
תודה
המילה 'אפליה' פחות קשורה לכאן, כמו שהאירה @מתבוננת מהצד.
איך סטודנט חרדי ישמור שבת וחג בתוך המקום החילוני-במוצהר הזה, אם זו השאלה - פשוט להגיש ממ"נים/ממ"חים קודם, או לחילופין לבקש דחיה מהמנחה. (תקבלי מן הסתם בלי שום בעיה.)
לדאוג לקרוב עם ישראל לתורה זה כבר נושא אחר, ואני לא בטוחה שלהשתמש במילה 'אפליה' זה מה שיעזור לקרב אחים טועים.

לגבי המועד הספציפי הזה:
19.09 בשעה 23:59 זה לא שבת, זה מוצאי שבת.
מוצאי שבת זה מועד מעולה להגשת ממ"נים גם לחרדים :)
אבל מה, הפעם זה לא מוצאי שבת רגיל אלא חג.
בדרך כלל האוניברסיטה לא קובעת הגשות באמצע חגים, אפילו לא בחול המועד. כך שלכאורה מי שסידר את לוח הממ"נים לא שם לב שזה לא מוצ"ש רגיל אלא לילו השני של החג.

נערך לאחרונה ב:

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
המילה 'אפליה' פחות קשורה לכאן, כמו שהאירה @מתבוננת מהצד.
לכן השארתי את זה פתוח וכתבתי - "או מה?" :)
לגבי התאריך של המבחן, הבנתי שהאו"פ עושה הכל ע"מ להתחשב, אבל מבחינתם הם נתנו לסטודנטים יומיים שלמים אחרי החג.
תודה לכולם :)

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
לכן השארתי את זה פתוח וכתבתי - "או מה?" :)
לגבי התאריך של המבחן, הבנתי שהאו"פ עושה הכל ע"מ להתחשב, אבל מבחינתם הם נתנו לסטודנטים יומיים שלמים אחרי החג.
תודה לכולם :)
אצלנו קבעו את המבחנים לאחרי-אחרי החגים (אזור ר"ח חשוון), ואז זה נפגש עם הסמסטר הבא. גם כן לא מוצלח במיוחד.

רוב תאריכי הממנים שהייתי צריכה להגיש היו בשבת אני מגישה במוצ"ש, אני תמיד תוהה אם יש בעיה להגיש ממן בשישי ואז המרצה מוריד את זה לבדיקה בשבת?!

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
רוב תאריכי הממנים שהייתי צריכה להגיש היו בשבת אני מגישה במוצ"ש, אני תמיד תוהה אם יש בעיה להגיש ממן בשישי ואז המרצה מוריד את זה לבדיקה בשבת?!
פגשת פעם מרצה חרוץ כל כך שמוריד יום אחרי ההעלאה?
וואו :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה